Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 329
  • 2899
Producent
Zastosuj filtry

Prasowalnice parowe i podstawy

Prasowalnice parowe to urządzenia, które można uznać za niezastąpione nie tylko w przestrzeni mieszkalnej, ale również w usługowej. Z ich uroku i funkcjonalności korzystają pracownicy zakładów krawieckich i sklepów odzieżowych, a także profesjonalnych pralni czy hoteli. To jednak niejedyne miejsca, w których prasowalnica parowa może znaleźć zastosowanie. Na zakup prasowalnicy wraz z podstawą do przestrzeni domowej często decydują się również osoby, które cenią sobie funkcjonalność i komfortowe rozwiązania podczas codziennych obowiązków. Jeśli masz dużą rodzinę lub oferujesz profesjonalne usługi krawieckie, to koniecznie zapoznaj się z propozycjami produktów dostępnych w sklepie internetowym SZYJ.PL.

Prasowalnice parowe idealne do firmy i domu

Prasowalnice parowe to bezdyskusyjnie produkty przydatne, które w znaczny sposób mogą ułatwiać codzienne funkcjonowanie. Duża powierzchnia, 12-krotnie większa od tradycyjnego żelazka sprawia, że prasowanie jest nie tylko o wiele szybsze, ale również efektywniejsze i wygodniejsze. Prasowalnice to także bezsprzeczna, ponadprzeciętna skuteczność. Ubrania zawsze będą wyprasowane perfekcyjnie, a Ty zaoszczędzisz bardzo dużo czasu, szybko i sprawnie prasując ubrania, zasłony, bieliznę czy też obrusy.

Texi to marka, która tworzy wyjątkowe, trwałe i estetyczne prasowalnice parowe. Urządzenia tego producenta przeznaczone są nie tylko dla szeroko pojętego przemysłu odzieżowego, ale również mogą być przeznaczone do użytku domowego. Wiele osób decyduje się na zakup tego sprzętu z uwagi na atuty, jakie niesie ze sobą ta maszyna. Wśród nich wymienić należy choćby możliwość prasowania na sucho lub przy użyciu pary w pięciostopniowym zakresie. Intuicyjny wskaźnik określa rodzaj tkaniny: nylon, jedwab, wełna, bawełna oraz len, dzięki czemu zakres temperatury pracy wynosi 60-180°C, adekwatnie do materiału, z którego wykonana jest prasowana rzecz. Dużym udogodnieniem, szczególnie podczas prasowania problematycznych tkanin, jest funkcja BOOSTER - pozwala ona na wzmocnione uderzenie pary, które gwarantuje jeszcze szybsze i dokładniejsze rezultaty prasowania.

Podstawy do prasowalnic, czyli akcesoria ułatwiające prasowanie

Do profesjonalnych prasowalnic w sklepie SZYJ.PL oferujemy również wyposażenie dodatkowe. Wśród nich do najważniejszych należą podstawy do prasowalnic - produkty zwiększające komfort codziennego prasowania. Decydując się na propozycje z naszego asortymentu, masz możliwość wyboru między podstawą stałą, stojącą oraz teleskopową - do prasowania na siedząco, którą można w dowolny sposób regulować. Podstawa, jaką prasowalnica parowa ma dołączoną w zestawie, idealnie sprawdzi się zwłaszcza w takich miejscach, jak zakłady krawieckie oraz pralnie. To właśnie tam prasowanie jest czynnością, wykonywaną przez cały dzień, a podstawa zapewni swobodę pracy i poruszania się. Dostępne w naszym sklepie prasowalnice parowe ważą w granicy 11-15 kg, a uzupełnione o podstawę nie zajmują zbyt wiele miejsca.

Co istotne z perspektywy użytkownika, proponowane przez nas prasowalnice parowe wyposażone zostały w automatyczny system kontroli bezpieczeństwa, dzięki czemu bez obawy mogą być stosowane również w zaciszu domowym. Sprzęt samodzielnie rozłącza się po upływie piętnastu minut bezczynności lub po piętnastu sekundach ciągłego zamknięcia prasowalnicy parowej, nie ma więc obaw o spalenie materiału nagrzaną płytą. Doskonałym udogodnieniem, które pomaga dbać o długą żywotność urządzenia, jest filtr antykamienny oraz system kontroli jego wymiany. Duży docisk, do 50 kg, zagwarantuje wyprasowanie każdej tkaniny.

Profesjonalne wyposażenie pracowni z SZYJ.PL

Żadna profesjonalnie działająca pracownia nie może się obejść bez wysokiej jakości sprzętu. W SZYJ.PL znajdziesz narzędzia i akcesoria stosowane przez specjalistów w całym kraju. Wśród najpopularniejszych produktów, dostępnych w naszej ofercie, znajduje się nie tylko prasowalnica parowa oraz podstawa do tego urządzenia - oprócz nich z pewnością należy wymienić stoły prasowalnicze: zarówno klasyczne, jak i wzbogacone o odsysanie i podgrzewaną powierzchnię. Duża półka na żelazko znacznie ułatwia pracę, zapewnia swobodę ruchów i efektywność. Elementem nieodzownym z pewnością jest również żelazko parowe o specjalnej konstrukcji stopy grzejnej, pozwalające na szybkie i perfekcyjne prasowanie.

W sklepie SZYJ.PL znajdziesz również różnego rodzaju stopy do żelazek. Stopa przeciwpołyskowa ochroni tkaninę przed wyświeceniem i przypaleniem, zapewniając jednocześnie optymalne warunki do prasowania. Teflonowa stopa stworzona została natomiast do prasowania bardzo delikatnych materiałów, takich jak jedwab, a stopa zabezpieczająca to nakładka na stopę żelazka z dystansami, dzięki której zachowana zostanie doskonała jakość prasowanego materiału

Udane zakupy? Tylko z SZYJ.PL

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się zarówno produkty do użytku profesjonalnego, jak i asortyment, który znajdzie swoje zastosowanie w niejednej domowej pracowni. Maszyny domowe, przemysłowe oraz liczne akcesoria krawieckie dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Co więcej, w przypadku maszyn do szycia istnieje możliwość skorzystania z leasingu dla firm na zakup wyposażenia do Twojego zakładu krawieckiego. W przypadku pozostałych produktów możesz natomiast skorzystać z oferty ratalnej, która - dzięki niskim ratom - nie nadwyręży Twojego budżetu, a pozwoli profesjonalnie prowadzić biznes.

Zachęcamy również do skorzystania z oferowanych przez nas obniżek cen. W dostępnej w SZYJ.PL strefie okazji znajdziesz maszyny i akcesoria z oferty outletowej, a także liczne produkty na wyprzedaży, takie jak zestawy stopek do naszywania koralików czy kolekcje haftów. Nie brak tam również stolików powiększających pole pracy, poduszek na igły, a nawet wysokiej jakości maszyn do szycia. Zaglądaj do naszego sklepu regularnie i wyposaż swoją pracownię nie tylko dobrze, ale i tanio. Dzięki nam każda lubiąca szyć osoba będzie mogła w pełni oddać się swojej pasji.