Filtrowanie
Filtrowanie
Cena

 – 

  • 259
  • 2499
Producent

Prasowalnice parowe i podstawy

Prasowalnice parowe to urządzenia niezastąpione zarówno w przestrzeni mieszkalnej, jak i usługowej. Z ich uroku i funkcjonalności korzystają pracownicy zakładów krawieckich, sklepów odzieżowych, profesjonalnych pralni, czy hoteli. Na zakup prasowalnicy wraz z podstawą do przestrzeni domowej często decydują się również osoby ceniące funkcjonalność i komfortowe rozwiązania podczas codziennych obowiązków. Jeśli masz dużą rodzinę lub oferujesz profesjonalne usługi krawieckie, to koniecznie zapoznaj się z propozycjami produktów od Szyj.pl.

Prasowalnice parowe idealne do firmy i domu

Prasowalnice parowe to bezdyskusyjnie produkty przydatne i znacznie ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Duża, 12-krotnie większa powierzchnia od tradycyjnego żelazka sprawia, że prasowanie jest o wiele szybsze i efektywniejsze. Prasowalnice to także bezsprzeczna, ponadprzeciętna skuteczność. Ubrania bez względu na rodzaj tkaniny zawsze będą wyprasowane perfekcyjnie, a Ty zaoszczędzisz bardzo dużo czasu.

Texi to marka, która tworzy wyjątkowe, bardzo trwałe i estetyczne prasowalnice parowe, dedykowane dla szeroko pojętego przemysłu odzieżowego oraz do użytku domowego. Wiele osób decyduje się na zakup tego sprzętu z uwagi na możliwość prasowania na sucho lub przy użyciu pary w pięciostopniowym zakresie. Intuicyjny wskaźnik określa rodzaj tkaniny: nylon, jedwab, wełna, bawełna oraz len, dzięki czemu zakres temperatury pracy wynosi 60 - 180°C. Dużym udogodnieniem, szczególnie podczas prasowania problematycznych tkanin jest funkcja "BOOSTER", czyli wzmocnione uderzenie pary gwarantujące jeszcze szybsze i dokładniejsze rezultaty.

Podstawy do prasowalnic, czyli akcesoria ułatwiające prasowanie

Do profesjonalnych prasowalnic w sklepie Szyj.pl oferujemy również wyposażenie dodatkowe. Podstawy do prasowalnic to produkty zwiększające komfort codziennego prasowania. Decydując się na propozycje z naszego asortymentu, masz możliwość wyboru między podstawą stałą stojącą oraz teleskopową do prasowania na siedząco, którą można dowolnie regulować. Podstawa w zestawie z prasowalnicą parową idealnie sprawdzi się w zakładach krawieckich oraz pralniach, gdzie jest to czynność wykonywana przez cały dzień, zapewniając swobodę pracy i poruszania się. Dostępne w naszym sklepie prasowalnice parowe ważą w granicy 11-15 kg, a uzupełnione o podstawę nie zajmują zbyt wiele miejsca.

Proponowane przez nas prasowalnice wyposażone zostały w automatyczny system kontroli bezpieczeństwa, dzięki czemu bez obawy mogą być stosowane również w zaciszu domowym. Sprzęt samodzielnie rozłącza się po upływie piętnastu minut bezczynności lub po piętnastu sekundach ciągłego zamknięcia prasowalnicy parowej. Doskonałym udogodnieniem, które pomaga dbać o długą żywotność urządzenia, jest filtr antykamienny oraz system kontroli jego wymiany. Duży docisk do 50 kg zagwarantuje wyprasowanie każdej tkaniny.

Profesjonalne wyposażenie pracowni z Szyj.pl

Każda profesjonalnie działająca pracownia nie może obejść bez wysokiej jakości sprzętu. W Szyj.pl znajdziesz narzędzia i akcesoria stosowane przez specjalistów w całym kraju. Wśród najpopularniejszych produktów oprócz prasowalnic parowych z podstawami z pewnością należy wymienić stoły prasowalnicze zarówno te klasyczne, jak i wzbogacone o odsysanie i podgrzewaną powierzchnię. Duża półka na żelazko znacznie ułatwia pracę, zapewnia swobodę ruchów i efektywność. Elementem nieodzownym z pewnością jest żelazko parowe o specjalnej konstrukcji stopy grzejnej, pozwalające na szybkie i perfekcyjne prasowanie.

W sklepie Szyj.pl znajdziesz również różnego rodzaju stopy do żelazek. Stopa przeciwpołyskowa chroni tkaninę przed wyświeceniem i przypaleniem, zapewniając jednocześnie optymalne warunki do prasowania. Teflonowa stopa stworzona została do prasowania bardzo delikatnych materiałów, takich jak jedwab, a stopa zabezpieczająca to nakładka na stopę żelazka z dystansami, dzięki której zachowana zostanie doskonała jakość

Udane zakupy? Tylko z Szyj.pl

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się zarówno produkty do użytku profesjonalnego, jak i asortyment, który znajdzie swoje zastosowanie w domowej pracowni. Maszyny domowe, przemysłowe oraz liczne akcesoria dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Co więcej, w przypadku maszyn istnieje możliwość skorzystania z leasingu dla firm na zakup wyposażenia do zakładu krawieckiego. W przypadku pozostałych produktów możesz skorzystać z rat, które nie nadwyrężą Twojego budżetu, a pozwolą profesjonalnie prowadzić biznes.

Zachęcamy również do skorzystania z oferowanych przez nas obniżek cen. W strefie okazji znajdziesz maszyny i akcesoria z oferty outletowej, liczne produkty na wyprzedaży, takie jak zestawy stopek do naszywania koralików, kolekcje haftów, stoliki powiększające pole pracy, poduszki na igły, a nawet wysokiej jakości maszyny do szycia. Zaglądaj do naszego sklepu regularnie i wyposaż swoją pracownię dobrze i tanio. Dzięki nam każda lubiąca szyć osoba będzie mogła w pełni oddać się swojej pasji.