Filtrowanie

Filtrowanie

Producent (1)
Gwarancja
Maksymalne pole haftu
Menu w j. polskim
Zastosuj filtry

W segmencie nieco tańszych urządzeń hafciarskich o przeznaczeniu profesjonalnym sporą popularnością cieszą się hafciarki Texi. Wyróżniają się solidnością wykonania i niezawodnością. Producent zadbał o wielozadaniowość swoich urządzeń, konstruując modele sprawdzające się przy tworzeniu najprostszych aplikacji na tkaninie, jak i skomplikowanych projektów, które wymagają użycia kilku nici jednocześnie. W SZYJ.PL dostępne są hafciarki Texi wyposażone w rozwinięte funkcje, pożądane w pracy zarobkowej. Oferowane modele doskonale sprawdzą się jako wyposażenie pracowni krawieckich lub punktów hafciarskich. Szybkość pracy i dobra jakość tworzonych haftów zapewnią komfort pracy, a do tego zadowolą Twoich klientów. Nie brakuje także modeli z innymi udogodnieniami, jak polskie menu, opcja haftu na czapkach czy skarpetkach.

Texi hafciarki - do czego służą?

Jak wskazuje sama nazwa, hafciarka Texi to maszyna służąca do haftowania, czyli zdobienia tkaniny wzorami wykonanymi z nici. Znany i ceniony na rynku producent dokłada wszelkich starań, aby jego hafciarki i maszyno-hafciarki spełniały oczekiwania nabywców oraz ich przyszłych klientów. Nowoczesne Texi hafciarki są przystosowane do tworzenia haftów różnego typu. Poza haftowaniem na wykrojach i produktach takich jak ręczniki, szlafroki, maszyna dzięki wąskiemu ramieniu może z łatwością dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Wykonamy dzięki temu haft nawet na gotowej odzieży, a dzięki dodatkowym akcesoriom np. haft na czapkach. Nowoczesna Texi hafciarka znajduje szerokie zastosowanie w zakładach krawieckich i innych punktach usługowych. Szybkość i efektywność pracy pozwala wykorzystać ją m.in. w sklepach ze spersonalizowanymi gadżetami. Hafciarki są doskonałe do zdobienia pamiątkowych wyrobów ze wzorami w postaci indywidualnych haftów.

Hafciarki Texi - cena zależna od pełnionych funkcji

Do wykonywania skomplikowanych prac w krótkim czasie potrzebne są zaawansowane modele, w których zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania. Producent sprostał tym wymaganiom, dostarczając na rynek hafciarki Texi o świetnych parametrach. W ofercie marki dostępne są szybkie i wydajne, przemysłowe hafciarki wieloigłowe, dzięki którym wykonanie haftu nie wymaga długiego oczekiwania. Takie modele stworzone z myślą o zastosowaniu komercyjnym, to zwykle wydatek przekraczający 25 tysięcy złotych. Ostateczne ceny zależą od liczby funkcji, w jakie wyposażony jest dany model. Im więcej automatyzacji i udogodnień, tym zwykle wyższa cena. Niemniej, hafciarki Texi o prostszej konstrukcji równie dobrze sprawdzają się w niewielkich pracowniach, w których hafty są wykonywane sporadycznie. Część modeli można też wykorzystać jako sprzęt do nauki.

Hafciarki texi - sklep SZYJ.PL i jego oferta

SZYJ.PL to sklep stawiający na maszyny do szycia i inny sprzęt krawiecki najwyższej jakości. Oferujemy urządzenia światowej klasy producentów, którzy wyrobili sobie markę na przestrzeni lat. Texi to hafciarki należące do maszyn funkcyjnych, które znajdą zastosowanie w pracy zarobkowej. Nowoczesne rozwiązania, jak intuicyjny panel sterowania i menu w języku polskim to tylko najważniejsze z udogodnień, jakie zastosowano w wybranych modelach. Decydując się na określoną maszynę, otrzymujesz nowy sprzęt wraz z długą gwarancją i kompletem praktycznych akcesoriów. Ułatwią Ci one pracę i pozwolą na jej rozpoczęcie od razu po otrzymaniu urządzenia. Poza tym w naszym sklepie dostępne są hafciarki Texi w konkurencyjnych cenach.