Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1149
  • 1149
Producent
Zastosuj filtry

Owerloki przemysłowe w SZYJ.PL

Owerloki przemysłowe dostępne w naszym sklepie internetowym SZYJ.PL to maszyny nowej generacji. Dzięki specjalnym funkcjom i dodatkowym rozwiązaniom, w jakie wyposażono te urządzenia, pozwalają w estetyczny sposób obrzucać krawędzie materiałów, czyli zabezpieczać brzegi tkaniny przed pruciem. Posiadając overlock przemysłowy można również za jego pomocą szybko i prawidłowo połączyć ze sobą warstwy materiałów (przede wszystkim dzianin), wykonać ściegi ozdobne, a także wszyć taśmy, sznurki lub gumki do odzieży. Możliwe jest ponadto efektowne wykończenie brzegów dywanów czy chodników. Wśród proponowanych przez nas maszyn znajdziesz zarówno modele z transportem pojedynczym, jak i podwójnym, maszyny w wersjach podstawowych i automatycznych, a także owerloki przeznaczone do prac uniwersalnych oraz do ciężkiego szycia.

Owerloki przemysłowe w kilku przedziałach cenowych

Każdy proponowany przez nas overlock przemysłowy pochodzi bezpośrednio od najlepszych marek. Producenci, z którymi współpracujemy, mogą pochwalić się nie tylko bogatym doświadczeniem, ale także ugruntowaną pozycją na międzynarodowym rynku. Projektowany i produkowany przez nich sprzęt wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, niezawodnością oraz szybkością. Dzięki temu, wybierając overlock przemysłowy od renomowanej firmy w znaczący sposób zwiększa się efektywność codziennej pracy oraz poprawia komfort użytkowników. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych klientów znajdują się osoby dysponujące zróżnicowanym budżetem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferowane przez nas owerloki są dostępne w kilku przedziałach cenowych. Jeśli nie możesz samodzielnie zdecydować, jaki sprzęt będzie dla Ciebie najlepszy - zachęcamy do kontaktu z nami. Zaproponujemy Ci optymalne rozwiązanie i wybierzemy model, który w pełni odpowiadać będzie Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Owerloki 3-4 nitkowe, 2-4 nitkowe i 2-5 nitkowe

Liczba nitek, którymi może szyć dany overlock przemysłowy, przekłada się bezpośrednio na ilość ściegów, jaką może uzyskać użytkownik. Jeśli więc zastanawiasz się, na jaki owerlok należy postawić, w pierwszej kolejności przeanalizuj swoje potrzeby. Zastanów się, jak często będziesz korzystać z poszczególnych ściegów oraz czy możesz z niektórych z nich zrezygnować. Dla porównania - ścieg 3-nitkowy wąski i szeroki jest przeznaczony do obrzucania wszystkich materiałów, natomiast 4-nitkowy ścieg owerlokowy służy do obrzucania i zszywania dzianin. Ściegi 2-nitkowe przydadzą się z kolei podczas wykańczania wyjątkowo delikatnych materiałów. Dostępne w wybranych maszynach ściegi 5-nitkowe są wytrzymałe i elastyczne, można więc bez obaw o jakość pracy wykorzystać je podczas łączenia dzianin i tkanin (np. w trakcie szycia koszul czy pościeli). Warto wyróżnić jeszcze efektowny, wąski ścieg 3-nitkowy, który określany jest jako mereżka. Przyda się on między innymi podczas wykańczania firan, apaszek i chusteczek, a także bieżników czy obrusów.

Maszyny przemysłowe Jack i Zoje

Dużą popularnością wśród oferowanych przez nas maszyn przemysłowych cieszą się urządzenia pochodzące od takich producentów, jak Jack i Zoje. Należą one do serii nowoczesnych owerloków, które wyposażone zostały w zintegrowane, energooszczędne silniki AC Servo. Dzięki zamontowaniu silników w systemie Direct Drive, bezpośrednio w główce maszyny, urządzenia te gwarantują cichą, szybką i niezawodną pracę. Równocześnie są w stanie zagwarantować nawet o 70% mniejsze zużycie energii elektrycznej niż w przypadku maszyn wyposażonych w standardowe silniki.

Wybrane modele zostały ponadto wyposażone przez producentów w dodatkowe, automatyczne funkcje, ułatwiające pracę z materiałami. Wśród nich wymienić należy choćby automatyczne pozycjonowanie igły (dzięki któremu możesz w pełni kontrolować jakość szwu), czy też inteligentny tryb uśpienia (jeśli maszyna nie jest użytkowana - automatycznie się wyłącza). Zachęcamy do zapoznania się także z owerlokami przemysłowymi innych, renomowanych producentów, jak choćby Juki, Texi oraz Siruba. Po kliknięciu na interesujący Cię produkt, dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego SZYJ.PL, będziesz mógł zapoznać się ze szczegółowym opisem, zawierającym zastosowanie urządzenia, jego najważniejsze funkcje, informację na temat gwarancji i instrukcji oraz zestawienie parametrów technicznych.

Nowoczesne owerloki z podstawą i blatem

Oferowane przez nas owerloki przemysłowe sprzedajemy w komplecie z podstawą stołu, wysokiej jakości blatem o optymalnej powierzchni roboczej oraz wysokim stojakiem z prowadnikiem nici. Dzięki temu, że dołączane do maszyn stoły są masywne, a zarazem odporne na ścieranie, uderzenia, odpryski i działanie wilgoci, zapewniają użytkownikowi wysoki komfort pracy oraz wygodę szycia. Niektóre modele zostały ponadto dodatkowo wyposażone w praktyczną szufladę na drobne akcesoria, dzięki której najważniejsze narzędzia możesz mieć zawsze pod ręką, zachowując równocześnie porządek na stole szwalniczym. Jeśli w swojej pracowni masz już wieloczynnościową maszynę do szycia, owerlok lub cover i potrzebujesz do Twojego urządzenia stabilnego stołu - mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W sklepie internetowym SZYJ.PL oferujemy również uniwersalny stół, który doskonale sprawdzi się do wszelkich kompaktowych maszyn. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie doboru stołu lub kompletnego zestawu maszyny ze stanowiskiem pracy, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Owerloki domowe o solidnej konstrukcji

W naszym asortymencie oprócz wspomnianych powyżej owerloków przemysłowych znajdziesz także szeroki wybór maszyn domowych, które pochodzą bezpośrednio od światowych liderów w branży szwalniczej. Proponujemy Ci między innymi owerloki domowe, wyposażone w regulację docisku stopki, czytelny wyświetlacz, a także wolne ramię maszyny i - co dla części osób ma znaczenie - 5 lub 6-letnią gwarancję producenta. Oferowany przez nas sprzęt przeznaczony do szycia dzianin i tkanin elastycznych w domowym zaciszu jest nie tylko szybki, ale równocześnie wydajny i niezawodny. Mając go w swojej małej, prywatnej pracowni krawieckiej, możesz m.in. z powodzeniem zszywać i obrzucać krawędzie szytego materiału, z możliwością jednoczesnego odcinania jego nadmiaru. Owerloki domowe takich renomowanych producentów, jak Singer, Brother, Redstar czy Husqvarna są nie tylko łatwe, ale również intuicyjne w obsłudze. Oferują wiele możliwości, a jednocześnie nie zajmują dużo miejsca. Z tego powodu doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku doświadczonych użytkowników, jak i tych osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szyciem i poszukują dobrej, solidnej maszyny na start, która nie przytłoczy ich swoją skomplikowaną obsługą.