Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2299
  • 13299
Dostępność
Producent
Polecane
Gwarancja
Rodzaj stebnówki
Rodzaj transportu
Przeznaczenie - materiały
Zastosowany silnik
Automatyczne pozycjonowanie igły
Automatyczne ryglowanie
Automatyczne obcinanie nici (1)
System smarowania
Odkrawacz brzegowy

 Stębnówka automatyczna ZOJE ZJ5303AR-48-W-D2-02-PF z odkrawaczem, fig. 1
Brak produktów dla wybranych opcji w magazynie Do schowka  Porównaj 
.ZOJE ZJ5303AR-48-W-D2-02-PF SET
Cena: 4250.00 
.TEXI WALKER WF AUT PREMIUM
Cena: 5199.00 
.ZOJE ZJ0303L-3-D4 SET
Cena: 5229.00 
 Stębnówka JACK H5 do ciężkiego szycia 1-igłowa, podwójny transport, fig. 1
Brak produktów dla wybranych opcji w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JACK H5-CZ-4
Cena: 4499.00 
 Stębnówka automatyczna Juki DDL-7000AS-7, fig. 1
Brak produktów dla wybranych opcji w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JUKI DDL-7000AS-7
Cena: 3699.00 
 Stębnówka automatyczna Juki DDL-7000AH-7 do ciężkiego szycia, fig. 1
Brak produktów dla wybranych opcji w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JUKI DDL-7000AH-7
Cena: 3699.00 
 Stębnówka automatyczna Juki DDL-8000A, fig. 1
Brak produktów dla wybranych opcji w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JUKI DDL-8000A
Cena: 4499.00 
 Stębnówka automatyczna Juki DDL-9000CFMS, fig. 1
Brak produktów dla wybranych opcji w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JUKI DDL-9000CFMS
Cena: 9699.00 
 Stębnówka 1-igłowa Jack A4E SERVO, fig. 1
Brak produktów dla wybranych opcji w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JACK A4E
Cena: 4079.00 
 Stębnówka JACK A2, 1-igłowa SERVO, fig. 1
Brak produktów dla wybranych opcji w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JACK A2
Cena: 2299.00 
 Stębnówka 1-igłowa Jack A5E SERVO automatyczna, fig. 1
Brak produktów dla wybranych opcji w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JACK A5E
Cena: 3459.00 
 Stębnówka 1-igłowa Jack A6F SERVO automatyczna, fig. 1
Brak produktów dla wybranych opcji w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JACK A6F
Cena: 4999.00 

Stębnówki przemysłowe z automatycznym obcinaniem nici

Wśród maszyn wykorzystywanych zarówno przez hobbystów w domu, jak i w profesjonalnych zakładach krawieckich lub małych atelier, bez wątpienia prym wiodą stębnówki przemysłowe. Dostępne na rynku w różnych wariantach, przyciągają uwagę nie tylko poprzez pozytywne opinie, ale także dzięki licznym udogodnieniom, jakie dany producent zaoferował swoim klientom. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań, na jakie zwracają uwagę zarówno doświadczeni użytkownicy, jak i osoby rozpoczynające przygodę z szyciem, jest obcinanie nitki przez maszynę. Przyjrzyjmy się zatem, jakie cechy posiadają stębnówki przemysłowe z automatycznym obcinaniem nici.

Czym jest automatyczne obcinanie nici?

Stębnówka przemysłowa z automatycznym obcinaniem nici może wydawać się z pozoru urządzeniem dla laika – nic bardziej mylnego. Funkcja ta pozwala bowiem na znaczne przyspieszenie pracy użytkownika, ponieważ nie rozprasza on swojej uwagi. Kiedy tylko zakończy się wykonywanie szwu, maszyna automatycznie obcina górną oraz dolną nić. Co więcej – stębnówki przemysłowe wyposażone w taką funkcję czynią to po wewnętrznej stronie materiału. Rozwiązanie to pozwala na zachowanie estetyki pracy, a użytkownik nie musi przerywać prac w poszukiwaniu nożyczek, ponieważ maszyna wykona to zadanie za niego. Co istotne – stębnówki przemysłowe z automatycznym obcinaniem nici to wyłącznie maszyny komputerowe, należy więc liczyć się z tym, że ich cena będzie odzwierciedlała możliwości drzemiące w sprzęcie.

Stębnówki z obcinaniem nici – producenci

Patrząc na stębnówki przemysłowe z automatycznym obcinaniem nici, opinie użytkowników wyraźnie wskazują na to, że największą popularnością cieszą się maszyny czołowych producentów stębnówek. Nic w tym dziwnego, firmy takie jak Zoje, Juki, Texi czy Jack goszczą na rynku od dawna, mając więc nie tylko odpowiednią renomę, ale i wieloletnie doświadczenie. Z tego powodu nasz sklep internetowy SZYJ.PL ma w swojej ofercie urządzenia tych czterech firm – wierzymy, że dobrze kupiona stebnówka może posłużyć przez wiele lat, zarówno do codziennej pracy, jak i jako narzędzie dla hobbystów.

Automatyczne obcinanie nici – modele stębnówek

Wśród maszyn z automatycznym obcinaniem nici, jakie oferuje nasz sklep online, znajduje się niejedna bestsellerowa stębnówka (na przykład firmy Zoje), wyposażona w szereg udogodnień dla użytkownika, czyli tzw. automatykę. Warto także zwrócić uwagę na jednoigłową stębnówkę do pracy z lekkimi i średnimi materiałami, wyposażoną dodatkowo w gniazdo USB, pozwalające podłączyć zewnętrzne urządzenia – jak choćby dodatkowe źródło oświetlenia. Automatyczne obcinanie nici oferują także takie urządzenia, jak stębnówka z podwójnym transportem, która przeznaczona jest do ciężkiego szycia, czy też automatyczne modele stębnówek, oferujące 5-stopniową regulacją natężenia światła oraz wbudowany w główkę maszyny panel operacyjny z wyświetlaczem LCD. W ich przypadku należy jednak liczyć się z tym, że więcej udogodnień to także wyższa cena urządzenia.

Ekonomicznie i cicho – z silnikiem AC Servo

Stębnówki przemysłowe, podobnie jak inne urządzenia przeznaczone w domyśle do zakładów krawieckich i punktów oferujących tego typu usługi, standardowo pracują przez kilka godzin dziennie. Wybierając odpowiedni model, warto zatem zadbać o to, by był on nie tylko cichy, ale też ekonomiczny. Dobrym rozwiązaniem jest zatem wybór stebnówki przemysłowej z automatycznym obcinaniem nici, która wyposażona jest w silnik AC Servo. Jego obecność bezpośrednio w główce maszyny, w tzw. systemie Direct Drive, wpływa na jej cichą pracę oraz pozwala wyeliminować niekorzystne drgania, które byłyby uciążliwe podczas dłuższej pracy na maszynie. Niewątpliwą zaletą tego silnika jest fakt, że maszyna pozbawiona jest biegu jałowego i pracuje tylko wtedy, gdy użytkownik naciska pedał. W efekcie możliwe jest bowiem zaoszczędzenie nawet do 70% energii elektrycznej w porównaniu z maszynami, które wyposażone są w tradycyjny silnik sprzęgłowy.

Inne udogodnienia w stębnówkach przemysłowych

Automatyczne obcinanie nici to zaledwie jedna z funkcji, jakie może posiadać automatyczna stębnówka. Modele, jakie oferuje nasz sklep internetowy SZYJ.PL, posiadają również szereg innych udogodnień dla użytkownika. Wśród nich znajduje się przede wszystkim automatyczne pozycjonowanie igły, które stanowi spore ułatwienie zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych osób. Wśród innych usprawnień i przydatnych funkcji znajduje się automatyczny rygiel początkowy i końcowy, ale również możliwość podnoszenia stopki (w wybranych modelach z opcją sterowania fotokomórką), czy też programowanie ściegów z możliwością dodawania własnych.

Kup w zestawie i pracuj od razu

Każda stębnówka przemysłowa z automatycznym obcinaniem nici, jaką ma w ofercie nasz sklep online, sprzedawana jest jako gotowe do pracy urządzenie, osadzone na kompletnym stanowisku. Oznacza to, że poza samą głowicą maszyny w zestawie znajduje się także wysokiej jakości blat wraz z podstawą stołu, a także szuflada podblatowa. Użytkownik może w jej wnętrzu przechowywać wszystkie potrzebne mu pod ręką akcesoria krawieckie, bez potrzeby umieszczania ich bezpośrednio w polu pracy, gdy nie są konieczne. Oferowane w SZYJ.PL stebnówki przemysłowe objęte są standardowo 12-miesięcznym okresem gwarancyjnym, istnieje ponadto możliwość dokonywania ich przeglądów serwisowych na terenie całego kraju.