Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2619
  • 9599
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Gwarancja
Rodzaj stebnówki
Rodzaj transportu
Przeznaczenie - materiały
Zastosowany silnik
Automatyczne pozycjonowanie igły
Automatyczne ryglowanie
Automatyczne obcinanie nici
System smarowania
Zastosuj filtry

Stębnówki przemysłowe Texi

Jednymi z urządzeń, na które większość osób stawia, wyposażając profesjonalny zakład krawiecki, są stębnówki przemysłowe. Nic w tym dziwnego – urządzenia te podczas codziennego szycia mogą okazać się niezastąpione. Jednymi z urządzeń, jakie w swojej ofercie posiada nasz sklep internetowy, są stebnówki przemysłowe Texi. Producent ten istnieje na rynku od 2009 roku, a dystrybucja jego urządzeń odbywa się w ponad 40 krajach świata. W ofercie tej firmy znajdują się nie tylko artykuły do naprawiania odzieży i akcesoria do szycia, ale także przemysłowe stębnówki. Przyjrzyjmy się bliżej modelom, jakie ma w swojej ofercie ten producent.

Stębnówki przemysłowe Texi - modele

Wyprodukowane przez Texi stębnówki przemysłowe, jakie ma w ofercie nasz sklep online, to między innymi 1-igłowe urządzenia do pracy z lekkimi i średnimi materiałami. Nie brak także maszyn z podwójnym transportem, dwuigłowych stębnówek, czy też urządzeń, które zgodnie z wizją producenta przeznaczone są do pracy z ciężkimi materiałami. Wśród maszyn nie brak oczywiście modeli z automatyką, czyli licznymi udogodnieniami, które wpływają na to, że praca z materiałem sprawia o wiele więcej przyjemności.

Automatyczne funkcje stębnówek Texi

Choć wiadome jest, że w przypadku stębnówek z automatyką ich cena jest większa, niż bliźniaczych modeli bez udogodnień, wiele osób decyduje się na maszyny wyposażone w automatyczne funkcje. Jeśli chodzi o stębnówki przemysłowe Texi, opinie zadowolonych użytkowników wskazują na to, że godna uwagi jest między innymi funkcja automatycznego rygla początkowego i końcowego. Wśród dodatkowych udogodnień najczęściej zwraca się uwagę na automatyczne pozycjonowanie igły, podnoszenie stopki, kontroler ściegu początkowego oraz automatyczne obcinanie nici.

Stębnówki cylindryczne Texi – inne niż wszystkie

Przeglądając wyprodukowane przez Texi stębnówki przemysłowe, jakie ma w ofercie nasz sklep internetowy, z pewnością uwagę zwracają także stębnówki cylindryczne. Tego typu przemysłowa stębnówka wyróżnia się, jak wskazuje jej nazwa, cylindrycznym łożem o małej średnicy. Wynosi ona w niektórych modelach zaledwie 51 milimetrów. Taka budowa maszyny sprawia, że łatwo szyć w miejscach trudno dostępnych, co z pewnością przypadnie do gustu tapicerom, kaletnikom oraz osobom, które zajmują się produkcją skórzanej odzieży, obuwia i galanterii. W odróżnieniu od innych modeli, cylindryczne stębnówki wyposażone są bardzo często w potrójny transport ząbkowo-igłowo-stopkowy. Rozwiązanie to pozwala na wygodne naszywanie kilku warstw oraz łatwiejsze szycie materiałów o słabym poślizgu.

Stębnówki Texi - energooszczędność to podstawa

W dzisiejszych czasach troska o środowisko, a zarazem idące w parze z ekologicznym ekonomiczne podejście do życia sprawiają, że także wybierając odpowiednią maszynę do szycia, wiele osób stosuje te kryteria. Produkowane przez firmę Texi przemysłowe stębnówki wyposażone są standardowo w energooszczędny silnik AC Servo, który potrafi zużywać do 70% mniej energii elektrycznej, niż tradycyjne silniki. Co więcej, pracuje on niezwykle cicho, a jego budowa pozwala na o wiele dłuższą żywotność maszyny, przy równoczesnym wytłumieniu niekorzystnych dla użytkownika drgań podczas pracy. Stawiając na urządzenia firmy Texi, możliwe jest zatem uzyskanie realnych oszczędności związanych z wykorzystywaniem podczas pracy energii elektrycznej.

Stębnówki przemysłowe Texi – kompletne stanowiska

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, których opinie są dla nas cenne, wszystkie stębnówki przemysłowe Texi, jakie ma w ofercie sklep online SZYJ.PL są gotowymi do pracy, kompletnymi stanowiskami. Oprócz samej głowicy cena maszyny obejmuje równocześnie profesjonalny stół szwalniczy, czyli podstawę oraz wysokiej jakości blat o wymiarach 105 × 50 centymetrów. Dodatek stanowi szuflada, którą użytkownik może wypełnić tymi akcesoriami krawieckimi, jakie chciałby mieć zawsze pod ręką. Rozwiązanie to pozwala na sprawne i komfortowe szycie bezpośrednio po zakupie profesjonalnej stębnówki przemysłowej z naszej oferty.

Ile kosztują stebnówki Texi?

Stebnówki Texi to maszyny szwalnicze ze średniej półki cenowej. Większość modeli mieści się w przedziale cenowym ok. 2700-5000 zł. Oczywiście, dostępne są też bardziej zaawansowane modele za 6000 zł czy 7000 zł. Najdroższe i najlepiej wyposażone stebnówki Texi nie kosztują jednak mniej niż 10 000 zł. Są to modele o wzmocnionym standardzie forte. Wyróżnia je m.in. potrójny transport, który ułatwia trwałe zszywanie grubych, twardych materiałów.

Czy stebnówki Texi są trwałe?

Tak, stebnówki Texi są trwałe i niezawodne. Mają mocne i wydajne silniki, a niektóre są dodatkowo wyposażone w wentylatory, których działanie może zwiększać wydolność silnika. Na szczególne uznanie zasługują modele do szycia materiałów średnich i ciężkich. Ich parametry sprawiają, że bez problemu radzą sobie z obróbką nawet najbardziej wymagających tkanin. Trwałe i stabilne są także stoły pod stebnówkami. Najmocniejsze maszyny szwalnicze Texi są polecane do użytku w branży kaletniczej i tapicerskiej.

Które stebnówki Texi są najpopularniejsze?

Zdecydowanym hitem wśród stebnówek marki Texi jest model Tronic 6. To nowoczesna maszyna przeznaczona do szycia materiałów średnich i lekkich. Jest ceniona za moc, trwałość i szybkość pracy, która wynosi aż 4500 wkłuć na minutę. Poza tym klienci są zadowoleni z automatycznych funkcji, w jakie jest wyposażona. Należą do nich pozycjonowanie igły, obcinanie nitek, ryglowanie początkowe i końcowe oraz podnoszenie stopki. Komfort pracy podnosi stabilny stół z szufladą oraz 3-stopniowe oświetlenie LED.