Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 4499
  • 5499
Producent
Zastosowany silnik
System smarowania
Zastosuj filtry

Renderki przemysłowe w ofercie Szyj.pl

Renderki przemysłowe dostępne w naszym asortymencie to nowoczesne maszyny, przeznaczone przede wszystkim do takich czynności, jak podwijanie dołów i rękawów w bluzkach oraz innych wyrobach z dzianin, lamowanie, a także rozszywanie szwów owerlokowych oraz ozdobne przeszywanie. Renderka jest niezastąpiona podczas szycia spodni czy przyszywania gumy. Sprawdź, jakie jeszcze możliwości oferują te wielozadaniowe urządzenia. Proponowane przez nas renderki, dostępne w naszym sklepie internetowym, występują w kilku przedziałach cenowych, w wersjach podstawowych oraz z funkcjami automatycznymi (np. obcinanie nici i podnoszenie stopki). Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą. W przypadku pytań lub wątpliwości - pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Renderki przemysłowe renomowanych producentów

Renderki przemysłowe, które w szybki i wygodny sposób zamówisz w sklepie internetowym SZYJ.PL, pochodzą bezpośrednio od najlepszych producentów. To właśnie takie marki, jak dostępne w naszej ofercie Juki, Siruba, Texi, Zoje i Jack znajdują się w ścisłej, światowej czołówce producentów renderek. Projektowany i produkowany przez nich sprzęt wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, niezawodnością i szybkością. Mając go w swojej małej pracowni krawieckiej lub dużym zakładzie szwalniczym, możesz w znaczący sposób poprawić wydajność codziennej pracy i zadbać o komfort użytkowników. Co więcej, proponowane urządzenia przemysłowe, takie jak renderka, pozwalają osiągać w pełni zadowalające rezultaty - zarówno podczas tradycyjnej produkcji odzieży z materiałów rozciągliwych i elastycznych, jak i realizacji oryginalnych projektów, które wymagają niesamowitej precyzji i jakości. Jeśli przed zakupem maszyny chcesz ją samodzielnie przetestować, koniecznie odwiedź nasz salon stacjonarny.

Renderka przemysłowa - funkcje

Podobnie, jak w przypadku innych maszyn do szycia, także wybierając odpowiednią renderkę warto zwrócić uwagę na funkcje danego modelu. Poszczególne urządzenia różnią się bowiem od siebie nie tylko wysokością podnoszenia stopki, sposobem smarowania, rodzajem łoża, rozstawem igieł, czy też maksymalną prędkością szycia. Różnice między renderkami mogą wynikać także z ewentualnej obecności (lub braku) automatycznych funkcji, które znacznie ułatwiają pracę z materiałem. Bardziej zaawansowane modele mogą zatem wyróżniać się na tle konkurencji przykładowo automatycznym podnoszeniem stopki lub funkcją automatycznego obcinania nici. Należy jednak pamiętać o tym, że obecność funkcji automatycznych z pewnością wpłynie na cenę urządzenia.

Renderki automatyczne Jack z systemem Direct Drive

Wśród oferowanych maszyn przemysłowych szczególnie dużą popularnością cieszą się modele marki Jack występujące w wersji standardowej (bez funkcji automatycznych), z funkcjami automatycznymi oraz w podklasie do lamowania. Jeśli obiektem Twoich poszukiwań jest nowoczesna renderka automatyczna Jack, polecamy Ci w szczególności wariant 3-igłowy W4-UT-01GB. Ten wielozadaniowy sprzęt wykonuje zarówno dolny, jak i górny przeplot. Co więcej - zapewnia wysoką jakość ściegu nawet przy bardzo elastycznych, delikatnych materiałach. Model ten ponadto gwarantuje komfort użytkowania, przede wszystkim za sprawą automatycznych funkcji, w jakie wyposażona jest renderka, takich jak obcinanie nici i podnoszenie stopki. Niekwestionowanym atutem wyróżnionej renderki Jack W4-UT-01GB jest obecność energooszczędnego silnika AC Servo, zamontowanego w głowicy (system Direct Drive). Dzięki niemu maszyna pracuje cicho i wydajnie oraz zużywa znacznie mniej energii elektrycznej niż modele z tradycyjnymi silnikami - to oszczędność nawet do 70% prądu!

Renderka, interlok, kapówka, cover

Renderki przemysłowe bywają określane również za pomocą nazw, takich jak interlok, kapówka oraz maszyna drabinkowa. To jednak nie wszystko - w przypadku maszyn wykorzystywanych w domowym zaciszu pojawiają się jeszcze dodatkowe pojęcia: cover domowy lub coverlok domowy (czyli połączenie domowej maszyny drabinkowej z owerlokiem). Zarówno covery, jak i coverloki domowe - podobnie jak maszyny przemysłowe - są niezastąpione podczas szycia i wykańczania materiałów rozciągliwych oraz elastycznych. Wykorzystując je w swojej prywatnej, domowej pracowni, możesz profesjonalnie wykończyć ściegiem drabinkowym bieliznę, bluzy czy podkoszulki, bez obaw o jakość i efekt końcowy. Jeśli chcesz szybciej znaleźć idealny dla siebie sprzęt, skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie, by dobrać odpowiedni model, dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz też po prostu sprawdzić popularne grupy produktowe widoczne nad oferowanymi modelami.

Formularz pomocy w wyborze maszyny

Nie masz pojęcia, jaka konkretnie renderka przemysłowa jest modelem, na który powinieneś się zdecydować? Zastanawiasz się, który z oferowanych przez nas interloków będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Zachęcamy do wypełnienia formularza pomocy w wyborze maszyny. Przygotowany przez nas formularz składa się z kilku pytań, które odnoszą się do Twoich indywidualnych potrzeb. Udzielone przez Ciebie odpowiedzi pomogą nam wybrać taki sprzęt, który będzie dostosowany zarówno do Twoich preferencji w zakresie szycia maszynowego, jak i do budżetu, jakim obecnie dysponujesz. Jeśli nie chcesz wypełniać formularza, możesz po prostu skontaktować się z nami w wygodny dla Ciebie sposób. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego, będącego jednocześnie jednym z najlepiej wyposażonych sklepów z maszynami w Polsce. Na miejscu możesz m.in. skorzystać z fachowego doradztwa, oferowanego przez naszych wykwalifikowanych pracowników, a także do woli testować dostępne w salonie maszyny do szycia - zarówno domowe, jak i przemysłowe.

Dodatki do maszyn i profesjonalne akcesoria

W asortymencie naszego sklepu internetowego SZYJ.PL znajdziesz nie tylko nowoczesne maszyny przemysłowe i domowe, ale także profesjonalne akcesoria oraz dodatki do Twojej pracowni krawieckiej. Oferujemy najwyższej jakości urządzenia do prasowania, masywne stoły do maszyn z wygodnymi blatami o dużej powierzchni roboczej oraz wygodne i stabilne krzesła szwalnicze. U nas zakupisz również szpulki, stojaki na nici, nici maszynowe i hafciarskie, a także dobre nożyczki, kredy i pisaki, noże krążkowe i ostrza. Oferujemy ponadto stopki do różnych typów maszyn, bębenki, chwytacze oraz rozruszniki. Jeśli jesteś miłośniczką lub miłośnikiem wyprzedaży - specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Strefę Okazji. Jest to część sklepu internetowego SZYJ.PL, w której czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty, kuszące promocje i oferty specjalne. Nie możesz przegapić tego miejsca!

Co to jest renderka?

Renderka to profesjonalna maszyna szwalnicza ułatwiająca estetyczne wykończenie krawędzi materiału ściegiem drabinkowym. Pełni funkcję niemal identyczną jak domowe covery, lecz jest ich przemysłowym odpowiednikiem. Stanowi znaczne udogodnienie w szyciu dzianin i materiałów rozciągliwych. Z powodzeniem można szyć nią tkaniny dresowe. Jest też przydatna jako maszyna do szycia dekoracyjnego. Pomaga w lamowaniu i wykonywaniu ozdobnych przeszyć. Ze względu na różne właściwości materiałów, renderki mogą występować jako modele do cienkiego lub grubego szycia. Sprawdzają się m.in. przy podwijaniu i zabezpieczaniu rękawów oraz nogawek.

Do czego służą renderki?

Renderki są wykorzystywane przede wszystkim do estetycznego podwijania nogawek i rękawów. Umożliwiają sprawne wszywanie gumek i sznurków oraz lamowanie. Sprawdzają się również jako maszyny do tworzenia ozdobnych przeszyć. Najczęściej używa się ich przy szyciu spodni, ale są też pomocne w obszywaniu bluzek i koszulek. W związku z tym znajdują miejsce nie tylko w zakładach przemysłu odzieżowego, ale też w mniejszych pracownicach modowych. Szczególnie dobrze renderki nadają się do szycia materiałów elastycznych, w tym tkanin dresowych. Poza tym bywają używane do rozszywania szwów owerlokowych.

Ile kosztują renderki?

Renderki to maszyny szwalnicze, które można zaliczyć do niższej i średniej półki cenowej. Solidny model dobrej marki to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Na zakup maszyny o zadowalających parametrach warto przygotować min. 5000 zł. W tej cenie dostaniesz model przeznaczony do lekkich i średnich materiałów, 3-igłowy i 5-nitkowy. Może być całkiem przyzwoicie wyposażony, posiadając m.in. wydajny silnik pozwalający pracować w tempie 5000 ściegów na minutę, automatyczne pozycjonowanie igły, czy odłączany przeplot górny. Droższe modele mają więcej praktycznych funkcji i mogą szybciej szyć.

Które renderki są najpopularniejsze?

Wśród rekomendowanych renderek znanych producentów często polecane są modele marki Zoje. Szeroka oferta producenta pozwala wybrać maszynę spełniającą nawet wygórowane oczekiwania. Poszczególne modele znacznie się od siebie różnią nie tylko cenami, ale przede wszystkim stopniem automatyzacji. Firma Zoje proponuje renderki bez funkcji automatycznych oraz te mające ich całkiem sporo. Odrębną kategorię stanowią renderki z opcją lamowania. Chętnie wybierane są także renderki marek Texi i Jack.

Jak działa renderka?

Renderka przypomina wyglądem klasyczną, przemysłową maszynę do szycia i podobne jest też jej działanie. Wymaga obecności nici i nawleczonej igły oraz ustawienia odpowiedniego programu szycia. W zależności od stopnia zautomatyzowania i zakresu funkcji, inne są ustawienia, które należy wybrać jeszcze przed rozpoczęciem pracy. Część maszyn uruchamiana jest naciśnięciem pedału, inne poprzez naciśnięcie odpowiedniego przycisku. Tempo pracy renderki jest dużo większe niż szybkość domowych coverów.

Jaką renderkę wybrać?

Wybierając renderkę, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Przede wszystkim ustal, jaki ma być zakres jej automatyzacji. Przełoży się to na cenę, ale też na komfort szycia. Jeśli potrzebujesz urządzenia do użytku prywatnego, hobbystycznego lub do drobnych, rzadkich prac, to postaw na niezawodny model z mocnym silnikiem, ale niekoniecznie z rozbudowanymi funkcjami automatycznymi. Jeśli natomiast renderka ma być częścią wyposażenia zakładu krawieckiego lub szwalni, to rozbudowana automatyzacja przełoży się na wyższe tempo pracy, a więc większą wydajność i lepszy zarobek.