Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 3859
  • 6599
Producent
Dostępność
Rodzaj transportu
Przeznaczenie - materiały
Zastosowany silnik
Automatyczne pozycjonowanie igły
System smarowania
Ilość nitek używanych w ściegu (1)
Rozstaw igieł
Zastosuj filtry

Owerloki przemysłowe 5-nitkowe

Aby stworzyć wytrzymałe ściegi, warto postawić na urządzenia z najwyższej półki. Do tej grupy można zaliczyć właśnie 5-nitkowe owerloki, które zapewniają najbezpieczniejsze szwy. Maszyny tego typu są szczególnie polecane do najbardziej wymagających produktów szwalniczych. Wybierz dostosowany do Twoich potrzeb overlock przemysłowy 5-nitkowy z oferty sklepu SZYJ.PL i ciesz się wyjątkową jakością urządzenia oraz komfortem pracy.

Owerloki do szycia 5-nitkowe dostępne w sklepie SZYJ.PL

Oferta sklepu SZYJ.PL zawiera różnorodne maszyny do szycia przeznaczone do użytku przemysłowego. Propozycje, takie jak owerloki 5-nitkowe, sprawdzą się głównie w szwalniach czy zakładach krawieckich – ich miejsce jest wszędzie tam, gdzie liczy się najwyższa jakość szwów. 

Nasz sklep zapewnia dostęp do maszyn różnego rodzaju – szukając produktu dla siebie, można znaleźć overlock 5-nitkowy z transportem pojedynczym (ząbkowanym bądź różnicowym) lub podwójnym (różnicowym). Co więcej, poszczególne modele różnią się zastosowanymi silnikami, prędkością pracy, rozstawem igieł czy też szerokością obrzucania. Aby wybrać najlepszy owerlok 5-nitkowy, należy dokładnie zapoznać się z jego specyfikacją i oferowanymi funkcjami.

Do czego sprawdzi się owerlok przemysłowy 5-nitkowy?

Owerlok przemysłowy 5-nitkowy to urządzenie wykorzystywane do łączenia dzianin lub tkanin w wytrzymały, bezpieczny sposób. Szew tworzony za pomocą dwóch igieł ma za zadanie obrębić krawędź materiału, jednocześnie wykonując zaraz obok ścieg łańcuszkowy. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką trwałość powstałego ściegu, jak również zabezpieczenie materiału przed strzępieniem, pruciem czy rozdarciem w miejscu szwu. Jest to szeroko wykorzystywana opcja w przemyśle ubraniowym, wnętrzarskim, obuwniczym, a nawet motoryzacyjnym – wszędzie tam, gdzie liczy się przygotowanie wytrzymałych połączeń między dwoma materiałami.

Przemysłowe owerloki 5-nitkowe – jaki model wybrać?

Chcąc kupić odpowiednie urządzenie do wykorzystania w przemyśle, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego mocowanie. Najlepszą opcją do pracy w szwalni czy zakładzie krawieckim są modele będące kompletną maszyną szwalniczą, czyli produkty składające się z urządzenia z podstawą i blatem. Warto zaznaczyć, że nawet tanie owerloki 5-nitkowe mogą oferować stabilność urządzenia oraz regulowaną wysokość, która ułatwi wygodne ustawienie sprzętu do pracy.

Należy również zadbać, by nie tylko sama maszyna, lecz i cała reszta konstrukcji była stworzona z materiałów wysokiej jakości. Owerlok 5-nitkowy powinien być wyposażony w blat odporny na uderzenia, ścieranie, wilgoć i olej. Odpowiednio dobrany model zapewni tłumienie niepożądanych drgań oraz zachowanie maksymalnej stabilności maszyny nawet w trakcie intensywnej, wielogodzinnej pracy.

Overlock 5-nitkowy – dodatkowe funkcje

Wybierając tego typu urządzenia, warto przyjrzeć się także dodatkowym. Przede wszystkim poleca się modele z opcją automatycznego pozycjonowania igły (w pozycji górnej lub dolnej). Taka funkcja umożliwia znacznie szybsze wykonywanie różnych zadań bez potrzeby tracenia czasu na ustawianie igły zgodnie ze szwem, np. po obróceniu materiału. W ofercie sklepu SZYJ.PL dostępne są różnego rodzaju owerloki z wieloma funkcjami. Ciekawym wyborem będą też produkty zapewniające automatyczne obcinanie nici. Takie maszyny do szycia zauważalnie poprawiają wydajność pracy, jednocześnie zmniejszając czas szycia i ilość wykorzystywanych materiałów.

Owerlok przemysłowy 5-nitkowy – cena produktu

Ile kosztuje owerlok 5-nitkowy? Cena jest zależna od producenta, jakości materiałów, zastosowania urządzenia oraz jego funkcji. Na rynku dostępne są tanie owerloki 5-nitkowe – przy ich zakupie warto zwrócić szczególną uwagę na parametry. W ramach oferty SZYJ.PL można bez problemu znaleźć propozycje w dobrej cenie, które oferują dużą prędkość maksymalną, wiele ciekawych funkcji oraz wysoką odporność na czynniki zewnętrze.

Tanie owerloki przemysłowe 5-nitkowe to jedne z wielu interesujących modeli oferty sklepu SZYJ.PL. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem – jesteśmy pewni, że każdy klient będzie w stanie znaleźć u nas produkt idealnie dostosowany do swoich potrzeb. Jeśli nie wiesz, które urządzenie wybrać, skontaktuj się z naszymi doradcami. Wskażemy właściwy owerlok, który pozwoli Ci na sprawną, wygodną i wydajną pracę nawet przez wiele lat. Zapewniamy dostęp do produktów wysokiej jakości z kilkuletnią gwarancją.