Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1449
  • 2759
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Ilość nitek używanych w ściegu
Wolne ramię
Regulacja docisku stopki
Mereżka (ścieg rolujący)
Zastosuj filtry

Owerloki domowe Pfaff 

Overlock domowy Pfaff to jedno z urządzeń, które jest niezbędne do sprawnego i efektywnego obrabiania ubrań i innych szytych akcesoriów. Jest to drugi, zaraz po maszynie do szycia, sprzęt, którego nie może zabraknąć w żadnej pracowni krawieckiej. Overlock Pfaff to urządzenie najwyższej jakości, które w naszym sklepie możesz znaleźć w kilku wariantach, dopasowanych do różnych wymagań.

Owerloki do szycia Pfaff – światowa marka, której warto zaufać 

Pfaff to firma, która została założona w Kaiserslautern w Niemczech przez Georga Michaela Pfaffa w 1862 roku. Mężczyzna stworzył maszynę, która miała pomóc mu w produkcji skórzanych butów. Następnie ulepszał tworzony przez siebie model, aż w końcu otworzył w Londynie bardzo dobrze prosperujący sklep z maszynami do szycia. Produkty tej marki, w tym owerlok domowy Pfaff, są chętnie wybierane zarówno przez amatorskich, jak i profesjonalnych miłośników krawiectwa na całym świecie.

Owerlok Pfaff – niezbędny w pracowni krawieckiej 

Owerloki domowe Pfaff charakteryzują się solidnym wykonaniem i bezawaryjnym działaniem. To urządzenia, które zostały wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje, potrzebne przy obrabianiu i zszywaniu ubrań. Proponowane modele pracują sprawnie i płynnie z maksymalną szybkością 1300 wkłuć na minutę. Oferują możliwość szycia 1 lub 2 igłami, za pomocą których można stworzyć 15 ściegów. Wybierając owerloki Pfaff, możesz szyć ściegami 2-, 3- albo 4-nitkowymi, w tym mereżką. Modele te wyposażone są ponadto w niezwykle upraszczający nawlekanie igieł barwny system.

 

Dlaczego warto postawić na owerlok domowy Pfaff? Cena tych urządzeń nie jest wygórowana, natomiast oferują one możliwość bardzo sprawnej i cichej pracy. Warto również zwrócić uwagę, że overlocki te pozwalają idealnie wyregulować m.in. długość i szerokość ściegu czy docisk stopki i transportu różnicowego. Dzięki temu możesz stworzyć idealny szew, dopasowany do rodzaju danego materiału.

Tanie owerloki domowe Pfaff – postaw na funkcjonalność w atrakcyjnej cenie

Tanie owerloki Pfaff oferują jeszcze wiele innych świetnych funkcji, które pozwalają uzyskać estetyczny ścieg, a do tego przyspieszają i ułatwiają pracę. Mowa tutaj m.in. o oświetleniu LED, które bardzo dobrze oświetla pole pracy, o możliwości włączania i wyłączania noża obcinającego czy obecności elektrycznej regulacji siły wkłucia igły. Aby poznać dokładną specyfikacją poszczególnych modeli, zapoznaj się ze szczegółowymi opisami przedstawionych w naszej ofercie overlocków.

 

Warto również dodać, że owerlok Pfaff, którego cena nie jest wygórowana, objęty jest 2-letnią gwarancją z możliwością wydłużenia jej do 5 lat. Jest to gwarancja typu door-to-door, która jest jednym z najwygodniejszych rozwiązań.

Overlocki domowe Pfaff – wygodne wykańczanie materiałów

Overlocki to urządzenia, które służą do wykańczania i zszywania tkanin. Za ich pomocą zdecydowanie szybciej i bardziej estetycznie obrzucić m.in. rękawy, mankiety, kołnierze czy nogawki. Dzięki obecności wolnego ramienia w overlockach opracowywanie takich zamkniętych kształtów jest o wiele łatwiejsze i precyzyjniejsze. Dodatkowo urządzenia te są niezastąpione w pracy z trudnymi materiałami, które są elastyczne i marszczą się podczas szycia. Overlock tworzy rozciągliwy, a zarazem solidny szew. Sprawdza się przy dresówkach, tkaninach sweterkowych, lycrze i wielu innych. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą SZYJ.PL. Poza świetnymi overlockami Pfaff proponujemy również sprzęty Singer, Minerva czy Juki.