Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1379
  • 1529
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Ilość nitek używanych w ściegu
Wolne ramię
Regulacja docisku stopki
Mereżka (ścieg rolujący)
Zastosuj filtry

Owerloki domowe Singer

Overlocki pozwalają na estetyczne wykończenie różnorodnych tkanin. Najczęściej wykorzystuje się je w obrzucaniu i zszywaniu odzieży, a także akcesoriów, takich jak obrusy, serwety czy pościel. Overlock powinien znaleźć się w wyposażeniu każdego bardziej i mniej zaawansowanego miłośnika krawiectwa. Nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Wybierz overlock domowy Singer, który cechuje się znakomitym stosunkiem ceny do jakości, a do tego jest wyposażony w wiele funkcji podnoszących komfort pracy i jej estetykę.

Overlock Singer – wybierz zaufany sprzęt krawiecki

Owerlok domowy Singer jest dziełem jednej z najbardziej znanych firm produkujących maszyny do szycia i inne urządzenia krawieckie na świecie. Markę tę kojarzą niemal wszyscy, niezależnie od tego, czy interesującą się szyciem, czy nie. Amerykański Singer zrewolucjonizował krawiectwo, tworząc wysokiej jakości rozwiązania. Firma została założona przez Isaaca Merritta Singera i prawnika Edwarda Clarka w 1850 r. Podczas prawie 200 lat istnienia, Singer ugruntował sobie pozycję lidera rynku maszyn do szycia. Jest autorem kultowych modeli, z których korzysta wiele pokoleń miłośników szycia. Jeśli więc zastanawiasz się, jaki overlock wybrać, z pewnością dobrą decyzją będą produkty tego amerykańskiego przedsiębiorstwa.

Owerlok Singer – precyzyjny, wydajny, szybki i niezawodny

Wiele osób poszukujących swojej pierwszej maszyny do szycia, decyduje się na produkty marki Singer. Dobrym wyborem są również owerloki Singer, które są bezsprzecznie wysokiej jakości sprzętami. Sprawdzą się one zarówno w rękach amatora, dzięki intuicyjnej obsłudze, jak i bardziej zaawansowanego użytkownika, który zajmuje się również szyciem zarobkowym.

W rozbudowanej ofercie SZYJ.PL znajdziesz kilka modeli overlocków marki Singer, które z pewnością wpiszą się w Twoje potrzeby. Są to urządzenia cechujące się płynną, szybką i dokładną pracą. Ich maksymalna prędkość to 1300 wkłuć na minutę, co jest bardzo przyzwoitym wynikiem. Modele te wyposażone są w noże tnące, które umożliwiają odcięcie postrzępionego brzegu materiału, dzięki czemu jest on estetycznie wyrównany. 

Proponowane urządzenia dają możliwość szycia 1 lub 2 igłami, za pomocą których można stworzyć 6 różnych ściegów. Są to: 2-, 3- i 4-nitkowy overlockowy, 2- i 3-nitkowy rolujący, a także liczne odmiany tych ściegów, które można uzyskać poprzez zmianę pozycji igieł i regulację naprężeń nici. Warto zauważyć, że przejście w tryb szycia mereżką jest ułatwione w przypadku tych maszyn, ponieważ nie wymaga zmiany płytki ściegowej. Owerloki do szycia Singer wyposażone są również w igły dolne i górne oraz chwytacze zawiązujące ściegi. 

Praktyczne i tanie owerloki domowe Singer

Wybierając funkcjonalne i tanie owerloki Singer, możesz cieszyć się wygodną pracą. Urządzenia te są wyposażone w funkcje, które przekładają się na szybsze i wygodniejsze szycie. Mają one wbudowane energooszczędne 1- lub 2-punktowe oświetlenia pola pracy, dzięki którym można opracowywać ubrania w każdych warunkach oświetleniowych. Ponadto wyposażone są w barwny system nawlekania nici, który znacznie ułatwia ten proces. Dodatkowo w modelach tych można regulować docisk stopki i transport dyferencyjny, dzięki czemu możesz uzyskać wysokiej jakości ściegi na różnorodnych rodzajach materiałów.

Owerloki domowe Singer wyposażone są także w wolne ramię. Element ten umożliwia wygodne opracowywanie zamkniętych kształtów, takich jak nogawki, rękawy czy kołnierze. Dodatkowo urządzenia te oferują możliwość włączania i wyłączania noża obcinającego oraz proponują regulację długości i szerokości ściegu.

Owerlok domowy Singer – atrakcyjna cena i wysoka jakość mogą iść w parze

Dlaczego warto postawić na owerlok Singer? Cena tych urządzeń jest bardzo atrakcyjna. Przekonaj się sam, że wysoka jakość i stosunkowo niewielki koszt mogą iść ze sobą w parze. Jeśli lubisz szyć i chcesz, aby Twoje projekty były pięknie i solidnie wykończone, wyposaż się w funkcjonalnego overlocka Singer.

Za pomocą tych urządzeń możesz wykończyć ubrania, pościel, obrusy i inne tekstylia domowe. Ponadto, jeśli chcesz zszyć ze sobą dwa problematyczne i elastyczne materiały, overlock poradzi sobie z tym zadaniem bez problemu. Regulacja docisku stopki i transportu dyferencyjnego umożliwi Ci wygodną i sprawną pracę z rozciągliwymi i delikatnymi tkaninami, nawet jedwabiem. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w naszym sklepie modelami marki Singer, które obejmuje 2-letnia gwarancja w systemie door-to-door. W naszej ofercie znajdziesz również produkty producentów, takich jak Juki, Minerva czy Pfaff.