Filtrowanie

Filtrowanie

Producent
Polecane
Zastosuj filtry
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
.TEXI TRONIC 3 NEO PREMIUM
Cena: 2299.00 
.ZOJE ZJ8500H SERVO Z SET
Cena: 2299.00 
.ZOJE ZJ9000E-D4S-TP-02 SET
Cena: 3899.00 
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
.TEXI TRONIC 6 NEO PREMIUM
Cena: 3499.00 
.ZOJE ZJ0628 SET
Cena: 4899.00 
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
.ZOJE ZJ0303L-3-BD SET
Cena: 3399.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.ZOJE ZJ8420A SET
Cena: 4499.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.TEXI WALKER WF SERVO PREMIUM
Cena: 3399.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.TEXI WALKER WF AUT PREMIUM
Cena: 4399.00 
15%
Do schowka  Porównaj 
.ZOJE ZJ0303L-3-CX-L-BD/02 SET
3999.00  Cena: 3399.00 
.ZOJE ZJ0303L-3-D4 SET
Cena: 4499.00 
.TEXI TWIN MS PREMIUM
Cena: 5999.00 
.TEXI HD FORTE CILINDRO UF PREMIUM
Cena: 8599.00 
.ZOJE ZJ8750A-5-BD SET
Cena: 6590.00 
.ZOJE ZJ8720A-5-BD SET
Cena: 5190.00 

Przemysłowe maszyny do szycia to bez wątpienia sprzęt, który przyciąga uwagę osób posiadających małe punkty z usługami krawieckimi czy też własne atelier, bądź prowadzących duży zakład krawiecki. W każdym z tych przypadków konieczna będzie odpowiedniej jakości maszyna do szycia przemysłowa, która spełni pokładane w niej oczekiwania, a zarazem zapewni odpowiedni komfort pracy. Co ważne jednak - także hobbyści pracujący w domu mogą docenić zalety i funkcje, jakie mają do zaoferowania przemysłowe maszyny do szycia. Przyjrzyjmy się bliżej, jakie rodzaje tych urządzeń wyróżniamy oraz jakich producentów warto brać pod uwagę, decydując się na zakup takiego urządzenia, jak przemysłowa stębnówka lub inna maszyna szwalnicza.

Maszyny do szycia przemysłowe - rodzaje

Poszukując odpowiedniego urządzenia, takiego jak maszyny do szycia przemysłowe, warto sprawdzić, jakie rodzaje tych urządzeń dostępne są na rynku. Jeśli chodzi o nasz sklep internetowy SZYJ.PL i oferowane przez nas maszyny do szycia przemysłowe, podzielić je można zasadniczo na cztery główne kategorie. Jednymi z częściej wybieranych urządzeń są stębnówki, zwłaszcza że ich cena pozwala nierzadko na zakup profesjonalnej maszyny z czysto hobbystycznych pobudek. Internautę odwiedzającego nasz sklep online może zainteresować także inna maszyna szwalnicza - dzięki czemu zdecyduje się choćby na zakup overlocka przemysłowego, guzikarki, renderki czy też podszywarki. Wybór urządzenia sprowadza się przede wszystkim do potrzeb użytkownika i jego oczekiwań względem prędkości szycia czy też dodatkowych funkcji, jakie ma do zaoferowania konkretna maszyna szwalnicza.

Gdzie znajdą zastosowanie maszyny przemysłowe?

Jak łatwo się domyśleć po nazwie kategorii, w jakiej mieszczą się te urządzenia - maszyny przemysłowe przede wszystkim znajdują zastosowanie w pracowniach krawieckich. Nie ma przy tym większego znaczenia, czy mowa o niewielkim atelier, standardowych rozmiarów pracowni, czy też dużym przedsiębiorstwie, szyjącym tysiące ubrań miesięcznie. To jednak wbrew pozorom niejedyne miejsca, w których maszyny przemysłowe mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Jeśli zaczynamy coraz poważniej myśleć o szyciu w domowym zaciszu, może się bowiem okazać, że standardowa domowa maszyna do szycia nam nie wystarcza. W takiej sytuacji część osób decyduje się na urządzenie skromnej domowej pracowni w garażu, na strychu lub w innym pomieszczeniu. Przemysłowe maszyny do szycia stanowią wówczas doskonały wybór, gwarantujący zarówno stabilność konstrukcji, możliwości samego urządzenia, jak i - w wielu przypadkach - stół, powiększający przestrzeń roboczą i ułatwiający obszywanie dużych partii materiału.

Przemysłowe maszyny - możliwości

Przede wszystkim warto mieć świadomość, że przemysłowe maszyny do szycia oferowane przez nasz sklep online są o wiele szybsze i mocniejsze niż ich odpowiedniki przeznaczone wyłącznie do użytku domowego. Co więcej, cechują się nierzadko nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają na zautomatyzowanie pracy. Wśród modeli, które znajdują się w naszej ofercie, wskazać można między innymi maszyny tapicerskie i kaletnicze, dedykowane wykonawcom tych zawodów oraz osobom pracującym z ciężkimi materiałami, a także urządzenia przeznaczone do standardowych rozwiązań.

Maszyny do szycia przemysłowe firmy Juki

Kiedy trzeba wybrać maszyny do szycia przemysłowe, marka Juki bardzo często przychodzi na myśl jako pierwsza. Nic dziwnego - ten japoński producent maszyn przemysłowych i domowych działa w branży od 1938 roku. Pierwsza domowa maszyna do szycia Juki ujrzała światło dzienne w 1947 roku, a już w 1991 firma mogła ogłosić wyprodukowanie 5-milionowego egzemplarza. Czym się wyróżnia maszyna szwalnicza tego producenta na tle konkurencji? Przede wszystkim wyróżnikiem jest szeroki wybór ściegów, wraz z możliwością tworzenie efektownych szwów na różnego rodzaju tkaninach i materiałach. Produkowane przez Juki stębnówki przemysłowe, jakie ma w ofercie nasz sklep internetowy SZYJ.PL, dostępne są w różnych wariantach. Urządzenia te zadowolą nie tylko profesjonalistów, ale też osobę, której potrzebna jest uniwersalna przemysłowa maszyna do szycia, gotowa do pracy z lekkimi lub średnimi materiałami - jak przykładowo Juki DDL-8100e. Maszyny te wyposażone są ponadto w energooszczędny silnik AC Servo, który pozwala zaoszczędzić nawet do 70% energii elektrycznej.

Maszyny do szycia przemysłowe firmy Jack

Maszyna szwalnicza firmy Jack to z kolei produkt stworzony przez niekwestionowanego lidera, jeśli chodzi o maszyny do szycia przemysłowe. Producent ten może się pochwalić niemal 25-letnim doświadczeniem oraz - co ważne - ugruntowaną pozycją na międzynarodowym rynku. Stębnówki i overlocki przemysłowe produkowane przez Jack stanowią najwyższej jakości urządzenia zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalistów. Tym, co je wyróżnia, jest szereg udogodnień, szeroki zakres regulacji oraz intuicyjna obsługa, dzięki którym można swobodnie pracować z różnymi typami tkanin - od lekkich po ciężkie. W przypadku tego producenta cena zdecydowanie jest adekwatna do jakości sprzętu, zwłaszcza że znajduje się on w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o najlepszych producentów kompleksowych linii szwalniczych. Oferowane przez tę firmę urządzenia pozwalają - zależnie od modelu - na obszywanie lekkich lub ciężkich tkanin i materiałów, a praca z nimi to czysta przyjemność zarówno dla domowych hobbystów, jak i dla profesjonalnych krawcowych, kaletników czy tapicerów.

Przemysłowe maszyny do szycia - pozostałe marki

Prowadzony przez nas sklep internetowy SZYJ.PL oferuje ponadto urządzenia innych producentów, takich jak Zoje czy Texi, zapewniając użytkownikom szeroki asortyment urządzeń. Każda dostępna w naszej ofercie maszyna do szycia przemysłowa objęta jest oczywiście gwarancją producenta, wraz z możliwością serwisowania na terenie całej Polski.

Dodatkowo oferujemy możliwość kupienia profesjonalnych akcesoriów i części do maszyn przemysłowych oraz domowych. Oznacza to, że w naszej ofercie znajduje się nie tylko sama maszyna szwalnicza (oferowana bardzo często jako gotowy do pracy zestaw, wraz z wysokiej jakości blatem) - sklep online SZYJ.PL oddaje także do dyspozycji klientów igły, nici, stopki, bębenki, noże, chwytacze, pedały i inne drobne akcesoria.

Przemysłowe maszyny do szycia - skrojone do Twoich potrzeb

Zależy nam na tym, by każdy był w stanie znaleźć maszynę do szycia, która spełnia jego oczekiwania. Z tego powodu w ofercie naszego sklepu internetowego SZYJ.PL znajduje się szeroki asortyment przemysłowych maszyn do szycia, pochodzących od różnych producentów. Co więcej - za sprawą wygodnego filtrowania możliwe jest już na etapie poszukiwań maszyny dopasowanie urządzeń do naszych preferencji, dzięki czemu pozostanie nam wyłącznie wybór spośród urządzeń, które pojawią się jako wyniki tak sformułowanego wyszukiwania.

W celu łatwego zlokalizowania przez użytkownika interesujących go maszyn dokonaliśmy także podziału na dodatkowe kategorie, takie jak maszyny do ciężkiego szycia, overlocki 4-nitkowe czy też stębnówki do 2000 złotych.

Jakie są przemysłowe maszyny szwalnicze?

Dostępne w SZYJ.PL przemysłowe maszyny szwalnicze to przede wszystkim stebnówki, ale oferujemy także owerloki przemysłowe, renderki i podszywarki. Ponadto znajdziesz u nas wieloigłowe hafciarki. Stebnówka jest szybką maszyną służącą do szycia ściegiem prostym. Pozwala trwale łączyć ze sobą materiały, posiada dużą siłę przebicia i prędkość co przekłada się na wydajność takiej maszyny. Z kolei owerlok jest niezbędny do obrzucania materiału i zabezpieczania krawędzi przed pruciem. Podszywarka natomiast pełni funkcję maszyny do skracania nogawek w niewidoczny sposób. Renderka z kolei to maszyna nieoceniona przy szyciu odziezowym oraz wykańczaniu projektów, szczególnie szytych z materiałów elastycznych. Oferowane produkty to modele stworzone przez cenionych producentów mających duże doświadczenie w branży. Każda maszyna jest przeznaczona do szycia profesjonalnego, stąd ich nieprzeciętne parametry.
"

Jaka maszyna do szycia przemysłowego?

Szycie przemysłowe nie jest możliwe bez dobrej stebnówki i owerloka. Te dwie maszyny to minimum wyposażenia profesjonalnego zakładu krawieckiego. Renderka, nazywana też kapówką, i podszywarka stanowią świetne uzupełnienie pracowni. Tego rodzaju maszyny posiadają własne dedykowane stoły, w które są wbudowane w taki sposób, że uzyskuje się dużą płaską przestrzeń roboczą. Masywny, ciężki stół daje też dużą stabilność podczas pracy.
Każde urządzenie wykorzystywane w przemyśle, bez względu na swój rodzaj, powinno być wyposażone w mocny silnik, który zagwarantuje szybką, wydajną pracę. Nowe silniki AC Servo charakteryzują się znacznie mniejszym poborem prądu, niż poprzednie generacje. Trwałe metalowe podzespoły dają natomiast niezawodność i ograniczają ryzyko awarii lub usterek. Cenne są także automatyczne funkcje ułatwiające obsługę maszyn szwalniczych.
"

Ile kosztują przemysłowe maszyny do szycia?

Ceny przemysłowych maszyn do szycia są wyraźnie wyższe od modeli do użytku domowego. Koszt przeważającej części to wydatek rzędu 3000-6000 zł. Niektóre zaawansowane technologicznie modele przekraczają tę kwotę. Najtańsze wśród maszyn przemysłowych są podszywarki, które można kupić już za niewiele ponad 1000 zł. Specjalistyczne maszyny szwalnicze, które pozwalają zoptymalizować proces produkcyjny mogą kosztować nawet ponad 10 000 złotych.

Które maszyny do szycia przemysłowe są najpopularniejsze?

Z uwagi na pełnione funkcje, do najpopularniejszych maszyn przemysłowych do szycia należą owerloki i stebnówki. Chętnie wybierane są produkty marki ZOJE, która specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych, nowoczesnych maszyn szwalniczych. Wśród wielu urządzeń szczególnie lubiany przez klientów jest jej 4-nitkowy owerlok ZOJE B9500. Równie często wybieranym modelem jest 4-nitkowy owerlok Texi Quattro 24 T Premium. Prym wśród najpopularniejszych stebnówek wiedzie inna maszyna tego producenta, model Texi Tronic 6.

Jakiej firmy przemysłowe maszyny do szycia kupić?

Na rynku od lat funkcjonuje kilku producentów przemysłowych maszyn szwalniczych, którzy wyspecjalizowali się w tym kierunku. W ofercie SZYJ.L są to głównie marki Texi i Zoje. Warto postawić na producenta doświadczonego w produkcji tego konkretnego rodzaju urządzeń. Dostawcą wysokiej jakości przemysłowych maszyn do szycia jest też kilka firm znanych również jako producenci uniwersalnych modeli domowych. To przede wszystkim marki Juki i Texi. Najlepiej zaufać firmom o wypracowanej, pozytywnej opinii. Doświadczenie, dobre recenzje i szerokie możliwości wyboru modelu dostosowanego do własnych wymagań to istotne kryteria wyboru.