Filtrowanie
Filtrowanie
Dostępność
Producent
Cena

 – 

  • 2999
  • 5950
Rodzaj transportu
Ilość nitek używanych w ściegu
Rozstaw igieł
Przeznaczenie - materiały
Automatyczne pozycjonowanie igły
Automatyczne obcinanie nici
System smarowania

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ

ZOJE B9500-13-02 SET
Cena brutto: 3199.00 
.TEXI QUATTRO 24 N PREMIUM
Cena brutto: 3199.00 
.TEXI CINQUE 35 T PREMIUM
Cena brutto: 3290.00 
Owerlok Zoje ZJ893A SERVO 5-nitkowy 10%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
ZOJE ZJ893A-5-70 SET
3340.00  Cena brutto: 2999.00 
.ZOJE ZJ932T-38-BD SET
Cena brutto: 5950.00 
Owerlok Jack E4 3-nitkowy SERVO
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JACK E4-3
Cena brutto: 3699.00 
Owerlok Jack E4 4-nitkowy SERVO
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JACK E4-4
Cena brutto: 3799.00 
Owerlok Jack E4 5-nitkowy SERVO
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JACK E4-5
Cena brutto: 3990.00 
Owerlok Siruba 737K 3-nitkowy SERVO
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
SIRUBA 737K SERVO
Cena brutto: 3799.00 
Owerlok Siruba 747K 4-nitkowy SERVO
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
SIRUBA 747K SERVO
Cena brutto: 4099.00 
Owerlok Siruba 757K 5-nitkowy SERVO
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
SIRUBA 757K SERVO
Cena brutto: 4299.00 
Juki MO-6804S 3-nitkowy SERVO owerlok
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JUKI MO-6804S SERVO
Cena brutto: 4299.00 
Juki MO-6814S 4-nitkowy SERVO owerlok
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JUKI MO-6814S SERVO
Cena brutto: 4599.00 
Owerlok Siruba 737Qe 3-nitkowy servo
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
SIRUBA 737Qe
Cena brutto: 4499.00 
Owerlok Siruba 747Qe 4-nitkowy SERVO
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.SIRUBA 747Qe
Cena brutto: 4599.00 
Owerlok Siruba 757Qe 5-nitkowy SERVO
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
SIRUBA 757Qe
Cena brutto: 4899.00 
Owerlok Jack C4 3-nitkowy SERVO
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JACK C4-3
Cena brutto: 5499.00 
Owerlok Jack C4 4-nitkowy SERVO
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JACK C4-4
Cena brutto: 5599.00 
Owerlok Jack C4 5-nitkowy SERVO
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JACK C4-5
Cena brutto: 5799.00 

Owerloki przemysłowe w Szyj.pl

Owerloki przemysłowe dostępne w sklepie internetowym Szyj.pl to maszyny nowej generacji. Dzięki specjalnym funkcjom i dodatkowym rozwiązaniom, w jakie je wyposażono, pozwalają w estetyczny sposób obrzucać krawędzie materiałów, czyli zabezpieczać brzegi przed pruciem. Przy pomocy owerloków można również szybko i prawidłowo połączyć ze sobą warstwy materiałów (przede wszystkim dzianin), wykonać ściegi ozdobne, wszyć taśmy, sznurki lub gumki do odzieży oraz efektownie wykończyć brzegi dywanów czy chodników. Wśród proponowanych maszyn znajdziesz modele z transportem pojedynczym lub podwójnym, w wersjach podstawowych i automatycznych, przeznaczone do prac uniwersalnych oraz do ciężkiego szycia.

Owerloki przemysłowe w kilku przedziałach cenowych

Owerloki przemysłowe, które Ci proponujemy, pochodzą bezpośrednio od najlepszych marek. Producenci, z jakimi współpracujemy, mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz ugruntowaną pozycją na międzynarodowym rynku. Projektowany i produkowany przez nich sprzęt wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, niezawodnością oraz szybkością. Dzięki temu w znaczący sposób zwiększa efektywność codziennej pracy oraz poprawia komfort użytkowników. Zdajemy sobie sprawę, że wśród naszych klientów znajdują się osoby dysponujące zróżnicowanym budżetem. Dlatego też oferowane przez nas owerloki są dostępne w kilku przedziałach cenowych. Jeśli nie możesz samodzielnie zdecydować, jaki sprzęt będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami. Zaproponujemy Ci optymalne rozwiązanie i wybierzemy model w pełni odpowiadający Twoim potrzebom.

Owerloki 3-4 nitkowe, 2-4 nitkowe i 2-5 nitkowe

Liczba nitek, którymi może szyć dany owerlok, przekłada się bezpośrednio na ilość ściegów, jaką może uzyskać użytkownik. Jeśli więc zastanawiasz się, na jaki owerlok należy postawić, na początku przeanalizuj swoje potrzeby. Zastanów się, jak często będziesz korzystać z poszczególnych ściegów oraz czy możesz z niektórych zrezygnować. Dla porównania: ścieg 3-nitkowy wąski i szeroki jest przeznaczony do obrzucania wszystkich materiałów, a 4-nitkowy służy do obrzucania i zszywania dzianin. Ściegi 2-nitkowe przydadzą się podczas wykańczania wyjątkowo delikatnych materiałów. Z kolei 5-nitkowe są wytrzymałe i elastyczne, można więc wykorzystać je podczas łączenia dzianin i tkanin (np. koszul czy pościeli). Warto wyróżnić jeszcze efektowny, wąski ścieg 3-nitkowy określany jako mereżka, który przyda się m.in. podczas wykańczania firan, apaszek, chusteczek, bieżników czy obrusów.

Maszyny przemysłowe Jack i Zoje

Dużą popularnością wśród oferowanych przez nas maszyn przemysłowych cieszą się urządzenia pochodzące od producentów, takich jak Jack i Zoje. Należą one do serii nowoczesnych owerloków, wyposażonych w zintegrowane, energooszczędne silniki. Dzięki temu gwarantują cichą, szybką i niezawodną pracę przy mniejszym zużyciu energii elektrycznej. Wybrane modele zostały wyposażone w dodatkowe, automatyczne funkcje, np. pozycjonowanie igły (dzięki temu możesz w pełni kontrolować jakość szwu), czy inteligentny tryb uśpienia (jeśli maszyna nie jest użytkowana - automatycznie się wyłącza). Zachęcamy do zapoznania się także z owerlokami przemysłowymi innych, renomowanych producentów - Juki, Texi oraz Siruba. Po kliknięciu na interesujący Cię produkt będziesz mógł zapoznać się ze szczegółowym opisem (zastosowanie, funkcje, gwarancja, instrukcja) oraz zestawieniem parametrów technicznych.

Nowoczesne owerloki z podstawą i blatem

Oferowane owerloki przemysłowe sprzedajemy w komplecie z podstawą, wysokiej jakości blatem o optymalnej powierzchni roboczej oraz wysokim stojakiem z prowadnikiem nici. Dzięki temu, że stoły są masywne, odporne na ścieranie, uderzenia, odpryski i działanie wilgoci, zapewniają wysoki komfort oraz wygodę szycia. Niektóre modele zostały dodatkowo wyposażone w praktyczną szufladę na drobne akcesoria. Jeśli w swojej pracowni masz już wieloczynnościową maszynę do szycia, owerlok lub cover i potrzebujesz do niego stabilnego stołu - mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W sklepie internetowym Szyj.pl posiadamy uniwersalny stół, który doskonale sprawdzi się do wszelkich kompaktowych maszyn. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami.

Owerloki domowe o solidnej konstrukcji

W naszym asortymencie oprócz owerloków przemysłowych znajdziesz także szeroki wybór maszyn domowych, pochodzących bezpośrednio od światowych liderów w branży szwalniczej. Proponujemy Ci owerloki domowe z regulacją docisku stopki, wyświetlaczem, wolnym ramieniem, a także 5 lub 6-letnią gwarancją. Oferowany sprzęt przeznaczony do szycia dzianin i tkanin elastycznych w domowym zaciszu jest szybki, wydajny i niezawodny. Mając go w swojej małej, prywatnej pracowni, możesz m.in. zszywać i obrzucać krawędzie szytego materiału z jednoczesnym odcięciem jego nadmiaru. Owerloki domowe Singer, Brother, Redstar czy Husqvarna są łatwe i intuicyjne w obsłudze. Oferują wiele możliwości, a jednocześnie nie zajmują dużo miejsca.