Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 3799
  • 3799
Producent
Dostępność
Rodzaj transportu
Przeznaczenie - materiały
Zastosowany silnik
Automatyczne pozycjonowanie igły
System smarowania
Ilość nitek używanych w ściegu (1)
Zastosuj filtry

Owerloki przemysłowe 3-nitkowe

Owerloki 3-nitkowe to maszyny nowej generacji, dzięki którym można szybko i wygodnie szyć lekkie oraz średnie tkaniny. Modele dostępne w sklepie SZYJ.PL charakteryzują się solidnym wykonaniem, komfortem użytkowania oraz dużą liczbą funkcji, które usprawniają korzystanie z maszyny. Sprawdź owerloki przemysłowe 3-nitkowe obecne w asortymencie SZYJ.PL i wybierz model dostosowany do Twoich potrzeb.

Do czego wykorzystuje się owerloki do szycia 3-nitkowe?

Overlock przemysłowy 3-nitkowy to maszyna, która wyróżnia się sposobem pracy – przede wszystkim wykonywaniem zabezpieczenia przed pruciem jeszcze w trakcie szycia. Jest ono tworzone automatycznie: przy szyciu maszyna obrzuca krawędzie, zapewniając w ten sposób estetyczny wygląd materiału. To również dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami w postaci np. strzępień czy rozpruć.

Dobrej jakości overlock 3-nitkowy umożliwi bezproblemowe szycie różnego rodzaju materiałów. Używa się go zarówno do średnich, jak i lekkich tkanin, z których tworzy się ubrania, zasłony, firanki czy poszewki. Niektóre modele są ponadto przystosowane do twardszych materiałów, np. do tworzenia obszyć na brzegach dywanów czy chodników. Szeroka gama możliwości sprawia, że owerlok 3-nitkowy cieszy się szerokim zastosowaniem i sprawdzi się zarówno w domu, jak i w profesjonalnej pracowni.

Czym powinien wyróżniać się overlock przemysłowy 3-nitkowy?

Przemysłowe owerloki powinny być wyposażone w szereg istotnych funkcji, które zapewniają komfortową pracę. Przed zakupem warto dokładnie przyjrzeć się specyfikacji urządzenia. Należy zwrócić uwagę na elementy, takie jak maksymalna prędkość pracy, rodzaj transportu, system smarowania, model silnika, a także szerokość i długość ściegu.

Owerlok 3-nitkowy powinien być solidnie wykonaną maszyną, która oferuje wysoką prędkość maksymalną (np. 7 000 ściegów na minutę), energooszczędny silnik, centralny system smarowania oraz długość ściegu w okolicy 4 mm. Warto ponadto wybrać model ze zróżnicowanym transportem oraz dodatkowymi funkcjami, które ułatwiają korzystanie z urządzenia, np. automatycznym pozycjonowaniem igły.

Przemysłowy model powinien być również wyposażony w gotowe stanowisko pracy, czyli głowicę maszyny połączoną z blatem i podstawą. Takie rozwiązanie sprawia, że overlock 3-nitkowy pozwala na komfortową pracę bez dodatkowych kosztów w postaci dokupowania oddzielnych blatów do ustawienia maszyny. Co więcej, dzięki temu można liczyć na maksymalną stabilność urządzenia w trakcie pracy.

Funkcje i udogodnienia w owerlokach przemysłowych 3-nitkowych

Aby owerloki z trzema nićmi mogły zapewniać maksymalny komfort pracy, warto stawiać na zautomatyzowane maszyny, które oferują więcej funkcji niż standardowe odpowiedniki. Przeglądając ofertę tego typu urządzeń, należy zwracać uwagę na opcje, takie jak automatyczne pozycjonowanie igły czy obcinanie nici. Tego typu rozwiązania pozwalają znacząco przyspieszyć pracę z materiałem. Dzięki nim nie trzeba tracić czasu na dopasowywanie igły do wykonywanego wcześniej ściegu lub celowo odrywać się od pracy w celu obcięcia nici. Takie funkcje są istotne zwłaszcza w przypadku dużej liczby wykonywanych projektów – przy sporym nakładzie można najlepiej zaobserwować korzyści wynikające z oszczędności czasu i pracy.

Owerlok przemysłowy 3-nitkowy – cena

Za ile można kupić owerlok 3-nitkowy? Cena takiego urządzenia zależy od wielu ważnych czynników. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na specyfikację maszyny. Tańsze wersje z reguły posiadają mniej funkcji, jednak nie oznacza to, że tanie owerloki 3-nitkowe będą nieudaną inwestycją. Również takie modele mogą oferować wysoką wydajność pracy i ciche działanie. Przed podjęciem decyzji należy sprawdzić szybkość pracy, wytrzymałość, charakterystykę systemu smarowania oraz specyfikę konstrukcji urządzenia.

Gdzie można kupić tanie owerloki przemysłowe 3-nitkowe?

Jeśli interesują Cię tanie owerloki 3-nitkowe, zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Dbamy o to, by nasza oferta umożliwiała wszystkim klientom wyposażenie się w profesjonalny sprzęt, który pozwoli zwiększyć efektywność pracy. Asortyment SZYJ.PL obejmuje propozycje zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów, a wszystkie maszyny, które można u nas kupić, charakteryzują się świetnym stosunkiem jakości do ceny.

Warto zaznaczyć, że tego typu urządzenia są praktycznie niezbędne w zakładzie krawieckim czy szwalni. W przypadku zastosowania przemysłowego należy zwrócić uwagę na wybór modelu, który zapewni maksymalny komfort pracy i wieloletnią trwałość. To wymagania, które spełnisz, stawiając na owerloki dostępne w ofercie SZYJ.PL. Wszystkie modele charakteryzują się solidnym wykonaniem i szeroką funkcjonalnością, a dodatkowo są objęte gwarancją. Jeśli chcesz wybrać najlepszą maszynę dla siebie lub do swojego zakładu, skontaktuj się z nami – nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji i zakupie modelu dostosowanego do Twoich potrzeb. Zapraszamy do zakupów w sklepie SZYJ.PL!