Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 549
  • 5479
Producent
Odsysanie
Nadmuch
Podgrzewana powierzchnia
Zastosuj filtry
8%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
TEXI BIB
599.00  Cena: 549.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.MAC5 ACM 720
Cena: 2499.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.MAC5 ARE 715
Cena: 3499.00 
.COMEL COMELUX C
Cena: 2999.00 
.COMEL COMELUX MAXI C
Cena: 3699.00 
.COMEL COMELUX C3
Cena: 3199.00 
.COMEL COMELUX MAXI C3
Cena: 3799.00 
.COMEL COMELUX C5
Cena: 3659.00 

Deski i stoły do prasowania

W każdej profesjonalnej pracowni krawieckiej powinny znaleźć się profesjonalne stoły do prasowania. To właśnie od ich wyboru zależy w dużej mierze jakość i komfort pracy. Z tego względu warto zdecydować się na model stworzony z uwzględnieniem funkcjonalnych rozwiązań, które umożliwią szybkie przygotowywanie tkanin. W zależności od indywidualnych potrzeb dostępne są klasyczne deski do prasowania lub z wbudowanymi urządzeniami, takimi jak wytwornica pary. Świetnie nadadzą się zarówno do małych pracowni, jak i dużych zakładów szwalniczych. Ich niewątpliwą zaletą jest duża stabilność podczas użytkowania.

Dlaczego deski i stoły do prasowania są potrzebne w pracowni krawieckiej?

Do niezbędnych elementów każdej pracowni krawieckiej zalicza się stanowisko do prasowania. Planując otworzenie działalności związanej z szyciem odzieży lub tekstyliów domowych, potrzebny będzie odpowiedni sprzęt umożliwiający uzyskanie doskonałych efektów pracy i maksymalną oszczędność czasu. Okazuje się bowiem, że nie da się szyć bez prasowania! Funkcjonalne stanowiska do prasowania umożliwiają przede wszystkim odpowiednie przygotowanie materiału, co w wielu przypadkach jest koniecznością, aby móc w pełni z niego korzystać.

Korzystanie ze stanowiska do prasowania zwiększa efektywność pracy i znacznie skraca czas czynności krawieckich. Warto pamiętać, że w tym przypadku nie wystarczy zwykła, domowa deska do prasowania i żelazko ze względu na zbyt małą moc i zbiornik na wodę. Konieczny będzie wybór specjalistycznego sprzętu, który charakteryzuje się niezawodnym działaniem, a przy tym pozwoli szybko wyprasować nawet najgrubsze warstwy materiału i najbardziej trudno dostępne elementy odzieży. Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia są profesjonalne deski i stoły do prasowania.

Na co zwrócić uwagę, wybierając stół do prasowania?

Wybierając odpowiednie stoły do prasowania, warto zwrócić szczególną uwagę, aby były one maksymalnie funkcjonalne, co zapewni szybką i komfortową pracę. W tym przypadku zwykłe deski do prasowania nie są wystarczające ze względu na niewielką ilość przestrzeni oraz niewielką stabilność. Najlepszym rozwiązaniem będą stoły prasowalnicze, które przystosowane są do prasowania grubych warstw materiałów. Duże znaczenie, szczególnie w przypadku grubszych tkanin, ma moc urządzenia, gdyż ma ona wpływ na prędkość nagrzewania do ustawionej temperatury.

Przed zakupem jednego ze stołów do prasowania warto zastanowić się nad indywidualnymi potrzebami, uwzględniając przy tym przede wszystkim rodzaj wykonywanych prac. W niewielkich pracowniach krawieckich świetnie sprawdzą się mniejsze modele bez dodatkowych akcesoriów, takich jak generator pary. Z kolei w dużych zakładach szwalniczych lepiej zdecydować się na duże stoły prasowalnicze z wbudowanymi urządzeniami. Bardzo ważną kwestią jest także minimalna temperatura urządzenia, aby nadawało się również do prasowania delikatnych tkanin.

Funkcjonalne deski i stoły do prasowania w sklepie internetowym Szyj.pl

Poszukując solidnych akcesoriów niezbędnych do stworzenia profesjonalnego stanowiska do prasowania, warto skorzystać z bogatej oferty sklepu internetowego Szyj.pl. Znajdują się tam najwyższej jakości stoły do prasowania sprawdzonych producentów, takich jak Rotondi, MaC5, Comel, Texi czy Battistella. Stworzono je z myślą zarówno o niewielkich pracowniach krawieckich, jak i dużych zakładów szwalniczych. Charakteryzują się funkcjonalnymi rozwiązaniami, które znacznie zwiększają wygodę użytkowania. Zalicza się do nich regulacja wysokości czy dodatkowa półka na sprzęt i wszelkiego rodzaju potrzebne akcesoria.

Deski do prasowania w bogatym asortymencie sklepu internetowego Szyj.pl to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chciałby prasować z wykorzystaniem profesjonalnej stacji parowej. Są wyjątkowo stabilne, a przy tym solidne, co gwarantuje niezawodne użytkowanie przez wiele lat, a przy tym odporność na uszkodzenia. Niektóre z dostępnych modeli wyposażono w funkcję odsysania, która pomaga zatrzymać prasowaną rzecz na desce, podgrzewaną powierzchnię i funkcję nadmuchu umożliwiającą unikanie zagnieceń podczas prasowania.

Najwyższej jakości urządzenia i akcesoria do wyposażenia pracowni krawieckiej

Poszukując najwyższej jakości urządzeń i akcesoriów sprawdzonych producentów w wyjątkowo korzystnej cenie, warto skorzystać z bogatej oferty sklepu internetowego Szyj.pl. Znajdują się tam starannie wyselekcjonowane maszyny do szycia, stębnówki i pozostały sprzęt potrzebny do profesjonalnego wykonywania poszczególnych czynności krawieckich. Stworzono je z uwzględnieniem solidnej konstrukcji oraz funkcjonalności, dzięki czemu zapewniają niezawodną pracę przez wiele lat użytkowania. Do wyboru są różne modele, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających krawców.

W bogatym asortymencie sklepu internetowego Szyj.pl znajduje się szeroki wybór różnego rodzaju elementów wyposażenia i akcesoriów, które przydadzą się do kompleksowego wyposażenia pracowni krawieckiej. Wśród nich dostępne są najwyższej jakości, profesjonalne meble, takie jak stoły do maszyn do szycia czy komfortowe krzesła i taborety. Dużą popularnością cieszą się także inne dodatki, takie jak noże krojcze, manekiny krawieckie i wiele innych. W ofercie znajdziesz także funkcjonalne urządzenia potrzebne do stworzenia stanowiska do prasowania.