Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 19
  • 149
Producent
Zastosuj filtry

Stopy przeciwpołyskowe do żelazek

Wśród wielu akcesoriów, które są niezbędne w szwalni oraz pralni, znajdują się także stopy przeciwpołyskowe. Te wysokiej jakości produkty są nakładane na żelazka, dzięki czemu można użyć wyższej temperatury, chroniąc jednocześnie prasowaną tkaninę. Stopy przeciwpołyskowe coraz częściej są również wybierane do przestrzeni domowej, pozytywnie wpływając na tempo i efektywność prasowania. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi rodzajami nakładek i wyboru rozwiązania w pełni trafiającego we własne potrzeby i oczekiwania.

Stopy przeciwpołyskowe i ich funkcjonalność

Szybsze i łatwiejsze prasowanie ubrań to marzenie każdej osoby, na której spoczywa ten obowiązek domowy. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie i wymagania klientów powstała uniwersalna, przeciwpołyskowa nakładka na stopę domowego żelazka. Produkt przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania - prasowane ubrania nie będą się błyszczeć, para będzie rozprowadzać się szybciej i bardziej precyzyjnie, a tkaniny nawet przy wysokich temperaturach nie będą zniszczone. Nie masz żelazka parowego lub nie korzystasz z tej funkcji? Stopa przeciwpołyskowa zapobiegnie zatem przypaleniom i wybłyszczaniu materiału.

W ofercie sklepu Szyj.pl znajdziesz również stopy przeciwpołyskowe dedykowane do użytku przemysłowego. Stopy o specjalnym profilu działają dwubiegunowo, po pierwsze chroniąc materiał przed zniszczeniem, po drugie stopę grzejną żelazka. Bardzo ważną funkcją jest również równomierne rozłożenie pary, które w znacznym stopniu wpływa na efektywność i jakość pracy. Co ważne, wiele naszych produktów ma silikonową uszczelkę, która zapobiega oparzeniom. Oferujemy stopy wiodących w branży marek takich jak Comel, Eti, Leifheit, Rotondi, Steam Master oraz Texi.

Rodzaje stóp przeciwpołyskowych w sklepie Szyj.pl

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę sprawdzonych stóp przeciwpołyskowych. Stopa teflonowa przeciwpołyskowa Leifheit to produkt dedykowany do prasowania bardzo delikatnych tkanin, takich jak jedwab oraz wymagających materiałów np. powlekanych tworzywem sztucznym, czy gumowych. Uzyskanie suchej, bezpiecznej dla materiału pary to jakość, którą doceni każdy. Prezentowane w naszym sklepie modele gwarantują również gładkość prasowania i optymalny dla przyjemnej pracy poślizg.

Każda dostępna w naszym sklepie stopa dedykowana jest do konkretnych modeli żelazek przemysłowych z wyjątkiem nakładki uniwersalnej przeznaczonej do użytku domowego. Stopy pasują do żelazek Comel, Steam Master, Dry Master, Leifheit, Rotondi, AEG oraz Texi. Nie masz pewności, która stopa przeciwpołyskowa będzie idealna do Twojego sprzętu? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy, które rozwiązania będą najkorzystniejsze.

Jakie żelazka przemysłowe wybrać do swojej pracowni?

Przed wyborem stopy przeciwpołyskowej warto zastanowić się nad zakupem dobrej jakości żelazka przemysłowego. W sklepie Szyj.pl znajdziesz starannie wyselekcjonowane modele o trwałej konstrukcji i uchwycie pokrytym powłoką z drzewa korkowego, który zabezpiecza dłonie przed oparzeniem, zapewniając jednocześnie komfort prasowania. Żelazka Comel i Steam Master stworzone zostały z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których niezwykle ważna jest jakość i wygląd ubrań.

Dobrej jakości żelazka wyposażone w stopy przeciwpołyskowe z pewnością przydadzą się w zakładach krawieckich, które oferują przeróbki krawieckie oraz szycie odzieży na życzenie klienta. Pięknie wyprasowane ubrania są koniecznością również w pralniach, do których klienci oddają odzież problematyczną, która wymaga czyszczenia chemicznego lub nie nadaje się do klasycznego prasowania. Nasze żelazka sprawdzą się również w dużych sklepach odzieżowych lub fabrykach produkujących odzież na dużą skalę.

Sprzęt do wielkonakładowego szycia

Jeśli Twoja firma świadczy usługi z zakresu wielkonakładowego szycia, produkcji odzieży na eksport, indywidualnego szycia usługowego, czy znakowania odzieży, to w naszym sklepie znajdziesz sprzęt i akcesoria, które zapewnią Ci stałych, wiernych klientów. Oprócz maszyn domowych oferujemy szeroki asortyment maszyn przemysłowych, takich jak stebnówki, owerloki, renderki czy podszywarki od takich producentów jak Jack, Juki, Siruba, Texi, Typical oraz Zoje. Dzięki nim bez problemu wykonasz zlecenie zarówno na lekkim materiale, jak i średnim oraz ciężkim. Duża ilość ściegów oraz nowoczesny system z pewnością zadowoli każdego miłośnika przemysłu tekstylnego.

Ciekawą propozycją są również hafciarki jednoigłowe i wieloigłowe oraz maszyno-hafciarki, które mają dużą przestrzeń roboczą, regulowany docisk stopki, płynną regulację ścieków, automatyczne obszywanie dziurek oraz wyszywanie liter. Jest to tylko część funkcji, z jakimi możesz się spotkać. Poszukujesz konkretnego produktu, a nie widzisz go w naszym asortymencie? Skontaktuj się z nami, z chęcią Ci pomożemy!