Filtrowanie
Filtrowanie
Cena

 – 

  • 2090
  • 4999
Dostępność
Producent (1)
Gwarancja
Rodzaj stebnówki
Rodzaj transportu
Przeznaczenie - materiały
Zastosowany silnik
Automatyczne pozycjonowanie igły
Automatyczne ryglowanie
Automatyczne obcinanie nici
System smarowania

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ

Stębnówki przemysłowe Jack

Przeglądając produkty, które oferuje nasz sklep internetowy SZYJ.PL, dostrzec można między innymi stębnówki przemysłowe Jack. Producent ten jest jednym ze światowych liderów w kategorii maszyn i urządzeń szwalniczych. Firma ta nieustannie rozwija swoją technologię, by za pomocą wprowadzanych nowoczesnych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów przyczyniać się do dostarczania użytkownikom urządzeń, które cechuje łatwość użytkowania. Do najpopularniejszych produktów tej firmy należą maszyny specjalistyczne, drabinkowe, owerloki i właśnie stębnówki przemysłowe.

Dla kogo są przeznaczone stębnówki przemysłowe?

Oferowane przez firmę Jack stebnówki przemysłowe bez wątpienia mogą być wykorzystywane w zakładach krawieckich, małych atelier oraz innych punktach, świadczących tego typu usługi. Modele przeznaczone do pracy z ciężkimi materiałami z kolei bez trudu znajdą zastosowanie w pracowniach kaletniczych czy tapicerskich. To jednak niejedyne zastosowania, jakie mogą mieć stębnówki przemysłowe Jack. Dzięki licznym udogodnieniom, jakie stosuje w maszynach ten producent, doskonale nadają się także do pracy w domowym zaciszu lub jako czysto hobbystyczne narzędzie. Oczywiście pod warunkiem, że dysponujemy odpowiednią powierzchnią do zagospodarowania, a cena nie jest dla nas problemem.

Lekko czy ciężko? Wybierz maszynę, która Ci odpowiada!

Stębnówki przemysłowe Jack, jakie ma w ofercie nasz sklep online, podzielić można między innymi na modele przeznaczone do lekkiego i średniego szycia oraz na przeznaczone do pracy z ciężkimi materiałami stębnówki przemysłowe Jack. Opinie zarówno o jednych, jak i o drugich są pozytywne – wynika to między innymi z faktu, że maszyny te produkowane są z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się nie tylko na jakość ich wykonania, ale także na żywotność sprzętu i komfort jego użytkowania. To dzięki nim opinie użytkowników zachęcają kolejne osoby do sięgnięcia po stębnówki tego producenta.

Stębnówki przemysłowe Jack - parametry techniczne

W zależności od tego, jaki model konkretnie wybierzemy, dostrzegalną różnicą będzie nie tylko cena maszyny, ale także jej możliwości. Stębnówka przemysłowa Jack to zazwyczaj maszyna jednoigłowa, jednak już w kwestii transportu mamy do wyboru albo transport pojedynczy (ząbkowy), albo podwójny (ząbkowo-stopkowy). Poszczególne modele różnią się między innymi wielkością chwytacza (standardowy lub o powiększonej pojemności szpulki), niektóre maszyny posiadają ponadto wydłużony korpus, co ułatwia obszywanie większych materiałów.

Automatyka? Jak najbardziej!

Produkowane przez firmę Jack stębnówki przemysłowe, jakie ma w ofercie nasz sklep online, cechują się również dużym zautomatyzowaniem. Oznacza to, że wybrane modele umożliwiają użytkownikowi łatwe i szybkie korzystanie z szeregu automatycznych funkcji, usprawniających pracę na maszynie. Wśród udogodnień wskazać należy między innymi automatyczne pozycjonowanie igły, podnoszenie stopki z opcją sterowania fotokomórką, możliwość programowania parametrów szycia, czy też ryglowanie początkowe i końcowe. W niektórych wariantach bezpośrednio w główce maszyny - tuż przy igielnicy - umieszczone są przyciski funkcyjne, które ułatwiają wybór poszczególnych opcji. Niewątpliwym atutem stębnówek przemysłowych firmy Jack jest wbudowany w nie energooszczędny silnik AC Servo, który pozwala zaoszczędzić nawet do 70% energii elektrycznej w porównaniu ze standardowymi silnikami sprzęgłowymi.

Stębnówki przemysłowe Jack – gotowe do pracy

Oferowane przez nasz sklep internetowy SZYJ.PL stębnówki przemysłowe firmy Jack to kompletne stanowiska, gotowe do pracy tuż po zakupie. Oznacza to, że w skład zakupionego zestawu wchodzi nie tylko stębnówka przemysłowa – czyli sama główka maszyny – ale także podstawa stołu wraz z wysokiej jakości blatem. Dodatkowo wybrane modele posiadają szufladkę umieszczoną pod blatem, dzięki czemu najpotrzebniejsze akcesoria krawieckie mogą być zawsze pod ręką użytkownika. Dostępne w naszym sklepie urządzenia tego producenta mają 12-miesięczny okres gwarancyjny, wraz z możliwością ich serwisowania na terenie całej Polski.