Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2599
  • 6999
Producent (1)
Dostępność
Gwarancja
Rodzaj stebnówki
Rodzaj transportu
Przeznaczenie - materiały
Zastosowany silnik
Automatyczne pozycjonowanie igły
Automatyczne ryglowanie
Automatyczne obcinanie nici
System smarowania
Zastosuj filtry

Stębnówki przemysłowe Jack

Przeglądając produkty, które oferuje nasz sklep internetowy SZYJ.PL, dostrzec można między innymi stębnówki przemysłowe Jack. Producent ten jest jednym ze światowych liderów w kategorii maszyn i urządzeń szwalniczych. Firma ta nieustannie rozwija swoją technologię, by za pomocą wprowadzanych nowoczesnych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów przyczyniać się do dostarczania użytkownikom urządzeń, które cechuje łatwość użytkowania. Do najpopularniejszych produktów tej firmy należą maszyny specjalistyczne, drabinkowe, owerloki i właśnie stębnówki przemysłowe.

Dla kogo są przeznaczone stębnówki przemysłowe?

Oferowane przez firmę Jack stebnówki przemysłowe bez wątpienia mogą być wykorzystywane w zakładach krawieckich, małych atelier oraz innych punktach, świadczących tego typu usługi. Modele przeznaczone do pracy z ciężkimi materiałami z kolei bez trudu znajdą zastosowanie w pracowniach kaletniczych czy tapicerskich. To jednak niejedyne zastosowania, jakie mogą mieć stębnówki przemysłowe Jack. Dzięki licznym udogodnieniom, jakie stosuje w maszynach ten producent, doskonale nadają się także do pracy w domowym zaciszu lub jako czysto hobbystyczne narzędzie. Oczywiście pod warunkiem, że dysponujemy odpowiednią powierzchnią do zagospodarowania, a cena nie jest dla nas problemem.

Lekko czy ciężko? Wybierz maszynę, która Ci odpowiada!

Stębnówki przemysłowe Jack, jakie ma w ofercie nasz sklep online, podzielić można między innymi na modele przeznaczone do lekkiego i średniego szycia oraz na przeznaczone do pracy z ciężkimi materiałami stębnówki przemysłowe Jack. Opinie zarówno o jednych, jak i o drugich są pozytywne – wynika to między innymi z faktu, że maszyny te produkowane są z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się nie tylko na jakość ich wykonania, ale także na żywotność sprzętu i komfort jego użytkowania. To dzięki nim opinie użytkowników zachęcają kolejne osoby do sięgnięcia po stębnówki tego producenta.

Stębnówki przemysłowe Jack - parametry techniczne

W zależności od tego, jaki model konkretnie wybierzemy, dostrzegalną różnicą będzie nie tylko cena maszyny, ale także jej możliwości. Stębnówka przemysłowa Jack to zazwyczaj maszyna jednoigłowa, jednak już w kwestii transportu mamy do wyboru albo transport pojedynczy (ząbkowy), albo podwójny (ząbkowo-stopkowy). Poszczególne modele różnią się między innymi wielkością chwytacza (standardowy lub o powiększonej pojemności szpulki), niektóre maszyny posiadają ponadto wydłużony korpus, co ułatwia obszywanie większych materiałów.

Automatyka? Jak najbardziej!

Produkowane przez firmę Jack stębnówki przemysłowe, jakie ma w ofercie nasz sklep online, cechują się również dużym zautomatyzowaniem. Oznacza to, że wybrane modele umożliwiają użytkownikowi łatwe i szybkie korzystanie z szeregu automatycznych funkcji, usprawniających pracę na maszynie. Wśród udogodnień wskazać należy między innymi automatyczne pozycjonowanie igły, podnoszenie stopki z opcją sterowania fotokomórką, możliwość programowania parametrów szycia, czy też ryglowanie początkowe i końcowe. W niektórych wariantach bezpośrednio w główce maszyny - tuż przy igielnicy - umieszczone są przyciski funkcyjne, które ułatwiają wybór poszczególnych opcji. Niewątpliwym atutem stębnówek przemysłowych firmy Jack jest wbudowany w nie energooszczędny silnik AC Servo, który pozwala zaoszczędzić nawet do 70% energii elektrycznej w porównaniu ze standardowymi silnikami sprzęgłowymi.

Stębnówki przemysłowe Jack – gotowe do pracy

Oferowane przez nasz sklep internetowy SZYJ.PL stębnówki przemysłowe firmy Jack to kompletne stanowiska, gotowe do pracy tuż po zakupie. Oznacza to, że w skład zakupionego zestawu wchodzi nie tylko stębnówka przemysłowa – czyli sama główka maszyny – ale także podstawa stołu wraz z wysokiej jakości blatem. Dodatkowo wybrane modele posiadają szufladkę umieszczoną pod blatem, dzięki czemu najpotrzebniejsze akcesoria krawieckie mogą być zawsze pod ręką użytkownika. Dostępne w naszym sklepie urządzenia tego producenta mają 12-miesięczny okres gwarancyjny, wraz z możliwością ich serwisowania na terenie całej Polski.

Ile kosztują stebnówki Jack?

Stebnówki Jack są dostępne w konkurencyjnych cenach. Najtańsze modele to wydatek nie przekraczający 3000 zł. W takiej cenie otrzymasz szybką maszynę z mocnym, energooszczędnym silnikiem i automatycznym pozycjonowaniem igły. Przeciętny koszt stebnówki Jack z bardziej zaawansowanym wyposażeniem to ok. 4000-7000 zł. W tej cenie możesz nabyć model wyposażony m.in. w podwójny transport ząbkowo-igłowy lub funkcję podnoszenia stopki z opcją sterowania fotokomórką. Droższe stebnówki dają też możliwość programowania parametrów szycia.

Czy stebnówki Jack są trwałe?

Stebnówki Jack to maszyny znane ze swojej trwałości i wytrzymłości. Producent dobrze zna branżę i jej potrzeby, dlatego dostarcza na rynek modele wyróżniające się wytrzymałością i solidnością wykonania. Wszystkie przemysłowe maszyny szwalnicze są wyposażone w mocne silniki, które umożliwiają szybką pracę i intensywną eksploatację. Dzięki metalowym elementom i świetnie dobranym komponentom stebnówki Jack wykazują wysoką odporność mechaniczną i nie są podatne na awarie.

Które stebnówki Jack są najpopularniejsze?

Wśród stebnówek Jack można wyróżnić dwa modele cieszące się szczególną popularnością. Pierwszy to budżetowa stebnówka Jack F4 Servo. Jest przeznaczona do lekkich i średnich materiałów. Jest szybka, wydajna, a dzięki intuicyjnemu panelowi prosta w obsłudze. Działa cicho i jest konkurencyjna względem innych maszyn pod względem żywotności. Najpopularniejszym modelem Jack ze średniej półki cenowej jest natomiast stebnówka A4E Servo. Także ma mocny, energooszczędny silnik i jest przeznaczona do szycia lekkich i średnich materiałów. Odróżnia ją szerszy zakres zautomatyzowanych funkcji, w tym obcinanie nici, ryglowanie początkowe i końcowe oraz podnoszenie stopki z możliwością sterowania fotokomórką.