Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2390
  • 9699
Producent (1)
Dostępność
Gwarancja
Rodzaj stebnówki
Rodzaj transportu
Przeznaczenie - materiały
Zastosowany silnik
Automatyczne pozycjonowanie igły
Automatyczne ryglowanie
Automatyczne obcinanie nici
System smarowania
Zastosuj filtry

Stębnówki przemysłowe Juki

Jednymi z urządzeń, jakie ma w ofercie nasz sklep online SZYJ.PL są stębnówki przemysłowe Juki. Producent ten przede wszystkim słynie z automatycznych rozwiązań, a jakość i cena maszyn idą ze sobą w parze. Stworzone przez japońskie przedsiębiorstwo Juki Corporation stębnówki przemysłowe - zgodnie z filozofią firmy - powinny być jak najlepszej jakości, przy równoczesnym objęciu klientów odpowiednią opieką. W ten sposób udało się sprawić, że stębnówki przemysłowe Juki opinie zbierają pozytywne. W czym jeszcze tkwi ich fenomen?

Produkowane przez Juki stębnówki przemysłowe - modele

Stebnówki przemysłowe Juki, które ma na wyposażeniu nasz sklep internetowy, podzielić można na urządzenia standardowe i automatyczne. Bardzo często mamy do czynienia z modelami jednoigłowymi, które przeznaczone są do pracy z lekkimi i średnimi materiałami. Urządzenia takie w zupełności starcza nie tylko dla hobbystów, ale także do codziennej pracy z materiałem.

Bardziej zaawansowani użytkownicy z pewnością docenią także modele, oferują więcej możliwości oraz urządzenia w wersjach bliźniaczych - które dostępne są do wyboru w wariantach do szycia lekkiego i średniego oraz, jako druga opcja, do szycia ciężkiego. Nie brak oczywiście wśród urządzeń tego producenta maszyn z automatyką. Nie ulega wątpliwości, że ich cena będzie większa, niż w przypadku modeli wymagających samodzielnej pracy użytkownika, warto jednak rozważyć droższe stębnówki przemysłowe Juki, biorąc pod uwagę ich zalety.

Automatyczne funkcje stębnówek Juki

Automatyczna stębnówka przemysłowa wyprodukowana przez Juki może oferować użytkownikowi szereg udogodnień, w postaci automatycznych funkcji, które przyspieszają pracę oraz ułatwiają szycie poszczególnych partii materiału. Przede wszystkim maszyny te umożliwiają automatyczne pozycjonowanie igły, co dla wielu użytkowników jest przydatnym udogodnieniem. Ponadto umożliwiają przykładowo automatyczne obcinanie nici, podnoszenie stopki, czy też ryglowanie początkowe i końcowe. Ponadto umożliwiają programowanie parametrów szycia i dodawanie ściegów, a doskonałą widoczność w polu pracy zapewnia LEDowe oświetlenie - w zależności od modelu – o 4 lub 5-stopniowej regulacji natężenia światła. Dużym udogodnieniem jest także panel operacyjny z czytelnym wyświetlaczem LCD, ułatwiający pracę z urządzeniem nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Stebnówki full digital – frontem do użytkownika

Wśród urządzeń, jakie ma w ofercie ten renomowany producent, wyróżnić można także stebnówki Juki oznaczone jako full digital. Dzięki pełnej cyfryzacji, użytkownik ma w przypadku tego typu maszyny możliwość szybko i intuicyjnie dokonać regulacji jej parametrów. Wśród możliwych modyfikacji znajduje się między innymi naprężenie nici, ale także mechanizm transportu. Taka w pełni cyfrowa stębnówka wyposażona jest bowiem w mechanizm, który umożliwia zmianę ruchu transportu ząbkowego z eliptycznego na prostokątny. Rozwiązanie to możliwe jest dzięki wbudowanym w maszynę silnikom krokowym, programującym ruchy ząbków w transporcie. Co więcej, stębnówka przemysłowa typu full digital wyposażona jest często w czujnik, który jest w stanie zareagować na grubość materiału, zmieniając automatycznie parametry szycia.

Stębnówki Juki – ciche i oszczędne

Stębnówki firmy Juki cechuje między innymi energooszczędny silnik AC Servo, wbudowany bezpośrednio w głowicę urządzenia. Dzięki tzw. systemowi Direct Drive uzyskano nie tylko cichszą pracę maszyny, ale także wyeliminowano niechciane drgania. Co więcej, silnik ten pozbawiony jest biegu jałowego i pracuje tylko wtedy, gdy szyjemy, co przekłada się na oszczędności do 70% energii elektrycznej, w porównaniu ze stębnówkami przemysłowymi, które wykorzystują konwencjonalne silniki elektryczne lub sprzęgłowe.

Stębnówki przemysłowe Juki – gotowe do pracy

Wyprodukowane przez Juki stębnówki przemysłowe, jakie ma w ofercie nasz sklep online, sprzedawane są jako kompletne stanowiska, pozwalające na natychmiastową pracę. Oprócz samej główki urządzenia, w zestawie znajduje się także podstawa stołu oraz zbierający dobre opinie wysokiej jakości blat o wymiarach 105 × 50 centymetrów. Producent stębnówki zapewnia 12 miesięcy gwarancji na urządzenie, wraz z możliwością dokonywania napraw serwisowych na terenie całego kraju.