Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1699
  • 13199
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Gwarancja
Rodzaj stebnówki
Rodzaj transportu
Przeznaczenie - materiały
Zastosowany silnik
Automatyczne pozycjonowanie igły
Automatyczne ryglowanie
Automatyczne obcinanie nici
System smarowania
Zastosuj filtry
.ZOJE ZJ8500H SERVO Z SET
Cena: 2299.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.ZOJE A8000-D4-TP-02 SET
Cena: 3099.00 
.ZOJE ZJ9000E-D4S-TP-02 SET
Cena: 3899.00 
.ZOJE ZJ0628 SET
Cena: 4899.00 
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
.ZOJE ZJ0303L-3-BD SET
Cena: 3399.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.ZOJE ZJ8420A SET
Cena: 4499.00 
15%
Do schowka  Porównaj 
.ZOJE ZJ0303L-3-CX-L-BD/02 SET
3999.00  Cena: 3399.00 
.ZOJE ZJ0303L-3-D4 SET
Cena: 4499.00 
.ZOJE ZJ8750A-5-BD SET
Cena: 6590.00 
.ZOJE ZJ8720A-5-BD SET
Cena: 5190.00 

Stębnówki przemysłowe Zoje

Wśród maszyn do szycia, jakie trafiają na wyposażenie niejednego zakładu krawieckiego czy też skromnego atelier, z pewnością znajdują się stębnówki przemysłowe. Mnogość tych urządzeń na rynku sprawia, że odwiedzając dowolny sklep online, trudno dokonać właściwego wyboru. Jednymi z maszyn, które zyskują pozytywne opinie w sieci, są stębnówki przemysłowe Zoje. Producent ten jest globalną firmą, będącą jednym z czołowych wytwórców stebnówek, owerloków i innych maszyn szwalniczych. Urządzenia te sprzedawane są w ponad 60 krajach na całym świecie, a marka Zoje zyskuje coraz większa popularność, ponieważ cena idzie w parze z jakością wykonania poszczególnych maszyn. Czym zatem cechują się tworzone przez Zoje stębnówki przemysłowe?

Stębnówki przemysłowe Zoje - modele

Przeglądając oferowane przez nasz sklep internetowy SZYJ.PL stębnówki przemysłowe Zoje, dostrzec można pewną prawidłowość. Otóż część modeli dostępna jest w bliźniaczych wersjach – jedna przeznaczona jest do pracy z lekkimi i średnimi materiałami, druga z kolei – do ciężkiego szycia. Co jednak ważne, takie podwójne modele różni możliwość szycia lżejszych lub cięższych materiałów, ale niezmienna pozostaje cena, dzięki czemu wybór stębnówki przemysłowej dotyczy jedynie podjęcia decyzji, jakie funkcje nas interesują - nie jest uzależniony natomiast od możliwości finansowych potencjalnego użytkownika.

Producent ten wychodzi ponadto naprzeciw osobom, potrzebującym konkretnych rozwiązań, stąd stębnówki przemysłowe Zoje opinie mają bardzo pozytywne. Oprócz standardowych rozwiązań firma oferuje także modele wyposażone w odkrawacz , zapewniające podwójny transport, jednoigłowe urządzenia z długim ściegiem, dedykowane do pracowni tapicerskiej. To zaledwie kilka modeli, a już na pierwszy rzut oka widać, że marka Zoje stawia na różnorodność, dzięki czemu łatwo znaleźć urządzenie, które spełni pokładane w nim przez użytkownika oczekiwania.

Automatyczne funkcje stębnówek Zoje

Nic tak nie ułatwia pracy, jak udogodnienia oferowane przez producenta. Oferowane przez Zoje stębnówki przemysłowe, jakie ma w ofercie nasz sklep online wyposażone są w szereg automatycznych funkcji, takich jak automatyczne pozycjonowanie igły czy też obcinanie nici - w niektórych modelach nawet do 3 milimetrów dla dolnej nitki. Wśród innych ułatwień wskazać należy programowanie wielkości rygla początkowego i końcowego, kontroler ściegu początkowego (czyli tzw. nipper), oraz elektromagnetyczne podnoszenie stopki.

Silnik AC Servo – oszczędna maszyna o cichej pracy

Podobnie jak inni czołowi producenci stębnówek, także firma Zoje stawia na cichą i niezawodną pracę maszyn, wyposażając je w silnik AC Servo. Dodatkowym jego atutem jest fakt, e maszyna pozbawiona jest biegu jałowego i pracuje tylko wtedy, gdy szyjemy. Rozwiązanie to pozwala na wygenerowanie do 70% oszczędności w kwestii zużycia energii elektrycznej, niż miałoby to miejsce w przypadku tradycyjnego silnika sprzęgłowego lub elektrycznego. Ponadto stosując tzw. system Direct Drive, polegający na zamontowaniu silnika bezpośrednio w główce maszyny, możliwe jest wyeliminowanie niekorzystnych drgań, co zapewnia użytkownikowi przyjemną, komfortową pracę na stębnówce oraz wydłuża żywotność poszczególnych podzespołów urządzenia.

Stębnówki przemysłowe Zoje – kompletne stanowiska

Oferowane przez nasz sklep internetowy stebnówki przemysłowe Zoje dostępne są jako gotowe do pracy, kompletne stanowiska. Oznacza to, że oprócz samej główki maszyny w zestawie znajduje się ponadto wysokiej jakości blat o wymiarach 105 × 50 centymetrów lub 120 × 55 centymetrów, który został umieszczony na podstawie stołu. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient może rozpocząć profesjonalne szycie na maszynie tuż po zakupie, a dołączona do zestawu szuflada pozwala przechowywać zawsze pod ręką niezbędne akcesoria krawieckie. Co istotne, każda stębnówka przemysłowa firmy Zoje objęta jest okresem gwarancji wynoszącym 12 miesięcy, wraz z możliwością dokonywania serwisu na terenie całej Polski.

Ile kosztują stebnówki Zoje?

Zakres cenowy stebnówek Zoje jest bardzo szeroki. Zależnie od wyposażenia mogą kosztować od ok. 2500 zł do nawet ok. 15 000 zł. Najprostsze modele dostępne w cenach poniżej 3000 zł to maszyny solidne, szybkie i komfortowe w użytkowaniu. Mogą posiadać praktyczne funkcje, jak np. automatyczne pozycjonowanie igły, urządzenie do obcinania nici, dobre oświetlenie LED. Lepiej wyposażone modele za 3000-6000 zł to stebnówki 1- lub 2-igłowe, mogące mieć podwójny transport, kontroler ściegu, powiększone pole pracy, czy też wentylator. Stebnówki Zoje są dostępne także w cenach przekraczających 6000 zł. Najdroższe modele to te za kilkanaście tysięcy złotych, wyposażone w intuicyjny panel sterujący, programator ściegów, opcję wyboru igły.

Czy stebnówki Zoje są trwałe?

Stebnówki Zoje wyróżniają się wysoką trwałością i niezawodnością. Precyzja wykonania i wykorzystanie dobrej jakości, solidnych komponentów przekładają się na niezawodność maszyn Zoje. Szczególnie wytrzymałe są modele do tkanin średnich i grubych. Wykorzystano w nich rozwiązania niezbędne do szycia najtrudniejszych w obróbce materiałów, dlatego mogą być używane nawet w przemyśle kaletniczym. Poza tym nowoczesne stebnówki Zoje mają mocne, a jednocześnie energooszczędne silniki. Pozwala to na szybką i efektywną pracę przy niskim ryzyku awarii lub usterek.

Które stebnówki Zoje są najpopularniejsze?

Wśród najpopularniejszych stebnówek marki Zoje znajdziesz zarówno model do szycia materiałów lekkich i średnich, jak i ten do obróbki materiałów ciężkich. W pierwszej kategorii bestsellerem jest stebnówka Zoje A6000-R. Jest to maszyna 1-igłowa szyjąca w zachwycającym tempie 5000 wkłuć na minutę! Na wyposażeniu ma m.in. automatyczne pozycjonowanie igły, kontroler ściegu początkowego, a przede wszystkim energooszczędny silnik.Hitem wśród stebnówek do szycia materiałów ciężkich jest natomiast model Zoje ZJ0303L. To 1-igłowa maszyna odpowiednia do pracy kaletniczych i tapicerskich. Także ma energooszczędny silnik, ale oferuje 2000 wkłuć na minutę. Do tego jest wyposażona w wydajny wentylator, automatyczne pozycjonowanie igły oraz podwójny transport ząbkowo-stopkowy.