Podszywarka Texi Compacta

TEXI COMPACTA
Cena: 1049.00 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  1 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

Podszywarka Texi Compacta

Prowadząc krawieckie atelier lub punkt usługowy oferujący mniej lub bardziej zaawansowane prace krawieckie, bardzo często stajemy przed potrzebą podszycia ubrań. Choć nic nie stoi na przeszkodzie, by wykonać tę pracę na maszynie do szycia, o wiele lepszym pomysłem może być skorzystanie z podszywarki – na przykład wyprodukowanego przez firmę Texi modelu Compacta.

Texi Compacta – zalety urządzenia

Podszywarka Compacta firmy Texi to uniwersalna, przenośna podszywarka, która doskonale się sprawdzi jako do pracy w punktach usług krawieckich lub małych warsztatach krawieckich. Maszyna dobrze sprawdza się przy szyciu zarówno tkanin jak i dzianin, lekkich i średniej grubości, maksymalna gramatura to około 300g. Można wykorzystać ją do podwijania nogawek, rękawów, żakietów czy spódnic.

Model ten stworzony został przede wszystkim do szycia średnich oraz lekkich materiałów. Texi Compacta umożliwia podszywanie ściegiem jednostronnie krytym, a długość ściegu wynosi od 3 do 8 milimetrów. Do wyboru dostępne są dwa przeskoki ściegu, czyli interwały – 1:1 oraz 1:2.

Podszywarka Texi Compacta – pozostałe atuty

Maksymalna prędkość szycia, jaką ma do zaoferowania podszywarka Texi Compacta wynosi 1200 ściegów na minutę. Urządzenie to wyposażone jest w zintegrowany silnik pracujący w natężeniu 220-240 V. Choć to formalnie przemysłowa maszyna do szycia, doskonale sprawdzi się także w domowym zaciszu.

Do podszywarki stosuje się igły o oznaczeniu 2140 TP. Wyposażone jest standardowo w podnośnik kolanowy, pedał oraz stojak na nici. Oferowana w naszym sklepie SZYJ.PL podszywarka posiada 12-miesięczny okres gwarancyjny, wraz z serwisem na terenie całej Polski.

Poznaj funkcje

Funkcje maszyny
NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE I MOŻLIWOŚCI PODSZYWARKI Texi Compacta
 • maksymalna prędkość szycia - 1200 ściegów/min
 • długość ściegu - 3-8mm
 • ścieg kryty jednostronnie
 • zintegrowany silnik 220-240V
 • nastawny przeskok ściegu (interwał) 1:1/1:2
 • podnośnik kolanowy, pedał i stojak na nici w standardzie
 • system igieł 2140 TP

Gwarancja, instrukcja

 • Maszyna posiada 12 miesięcy gwarancji.
  Serwis i gwarancja na terenie całej Polski.
Producent:
TEXI
Prędkość szycia:
1200 wkłuć na minutę
Przeznaczenie (materiały):
 • Lekkie i średnie
Maksymalna długość ściegu:
8 mm
Zastosowany silnik:
AC Servo wbudowany w główkę
Podnośnik kolanowy:
Tak
Zasilanie:
220-240 V
System igieł:
 • 2140 TP
Gwarancja:
12 miesięcy