Prasa termiczna Texi 38 x 38 cm, płaska

.TEXI HP-1515F-T
Cena: 3590.00 
Dostępność: 3-5 dni
 
+
Do schowka  Porównaj 

Płaska prasa termotransferowa TEXI HP-1515F-T

Płaska, uniwersalna prasa termotransferowa do nanoszenia nadruków na koszulki, bluzy czy torby.

Nowoczesna, prosta w obsłudze prasa TEXI HP-1620F-T jest przeznaczona do nanoszenia nadruków na ubraniach i różnego typu materiałach reklamowych takich jak na przykład materiałowe torby na zakupy. Grafika naniesiona w ten sposób na tekstylia jest trwała, a dzięki stosowaniu rozmaitych rodzajów folii można uzyskać różne, atrakcyjne efekty. Prasa pozwoli na wykorzystanie różnego rodzaju folii termotransferowych, począwszy od najpopularniejszych flex i flock, przez dekoracyjne metalic, glitter aż po folie silikonowe. Prasa może posłużyć także do wgrzewania gotowych haftowanych aplikacji oraz nanoszenia wykonywanie zdobień metodą sublimacji.

Automatyczna prasa termiczna Texi 38 x 38

Obsługa prasy jest stosunkowo łatwa i wygodna, w urządzeniu zastosowano funkcję automatycznego zwolnienia docisku i wyłącznik czasowy, co pozwala uniknąć przegrzania nadruków. Dodatkowo w razie potrzeby można regulować nacisk górnej płyty przy użyciu pokrętła umieszczonego na górze. Obracając pokrętło w lewo zmniejszymy nacisk, z kolei w prawo zwiększymy go.

TEXI HP-1515F-T jest urządzeniem zbudowanym w oparciu o solidną stalowo-aluminiową konstrukcję. Wbudowany panel dotykowy umożliwia ustawienie parametrów pracy: czasu i temperatury wgrzewania. Parametry można zapisywać w pamięci prasy do późniejszego wykorzystania pod indywidualną nazwą, system pomieści 99 zapisów. Z poziomu panelu możemy też przełączać się pomiędzy trybem pracy w jednostkach celsjusza lub fahrenheita, a także ustawić wbudowany zegar, a nawet podejrzeć statystyki pracy urządzenia. Dzięki nowozcesnej, nieprzywierającej powierzchni płyty grzewczej zminimalizowane jest ryzyko przypaleń. Warto podkreślić również, że dolna płyta wysuwa się, tak aby zwiększyć przestrzeń podczas układania materiału, zmniejszając ryzyko oparzenia o górną płytę.

W naszej ofercie dostępna jest również ta prasa z większą płytą 40 x 50 cm - Texi HP-1620F-T.

Podstawowe parametry prasy Texi HP-1515F-T

  • Rozmiar płyty grzewczej: 15" x 15" tj. ok. 38 x 38 cm
  • Maksymalna temperatura: 225°C
  • Dokładność temperatury: +/- 0,5%
  • Waga urządzenia: 43 kg
  • Zasilanie: 220 V
  • Pobór mocy: 1500 W

Ze względu na duży rozmiar i wagę, prasa termiczna jest przesyłana przesyłką paletową. Przewoźnik dostarcza przesyłkę pod wskazany adres, lecz bez wniesienia do mieszkania. Prosimy pamiętać o tym, szczególnie biorąc pod uwagę sporą wagę urządzenia.

Producent:
TEXI
Gwarancja:
12 miesięcy