Prasa termiczna Texi 40 x 50 cm, płaska

.TEXI HP-1620F-T
Cena: 3990.00 
Dostępność: 3-5 dni
 
+
Do schowka  Porównaj 

Płaska prasa termotransferowa TEXI HP-1620F-T

Płaska, uniwersalna prasa termotransferowa do szybkiego i trwałego nadruków na koszulki, bluzy czy torby.

Nowoczesna prasa termiczna jest przeznaczona do wykonywania trwałych, kolorowych nadruków na ubraniach i materiałach reklamowych. Umożliwi wykorzystanie najpopularniejszych folii termotransferowych flex, flock, metalic, glitter i folii silikonowych oraz wgrzeanie gotowych haftowanych aplikacji czy wykonywanie zdobień metodą sublimacji.

Urządzenie posiada funkcje automatycznego zwolnienia docisku oraz wyłącznik czasowy, które pomagają uniknąć przegrzania nadruków. Dolna płyta w prasie Texi HP-1620F-T wysuwa się, pozwalając na komfortowe ułożenie materiałów. Zmniejsza jednocześnie ryzyko oparzenia się o górną płytę. Prasa została wyposażona w pokrętło do regulacji nacisku, obrót w lewo zmniejsza nacisk, z kolei w prawo będzie go zwiększać.

Uniwersalna prasa do koszulek

Prasa do termotransferu TEXI HP-1620F-T została wykonana w oparciu o solidną, stalowo-aluminiową konstrukcję. Wbudowany dotykowy panel daje nam kontrolę nad parametrami pracy, panel w języku angielskim, hiszpańskim lub chińskim. Urządzenie może zostać ustawione do pracy w jednostkach temperatury podawanej w Celsjuszach lub Fahrenheitach. Ekran daje też dostęp do statystyk pracy prasy. Nowoczesna, nieprzywierająca powierzchnia płyty grzewczej zapewnia bezpieczną pracę bez przyklejania się i przypaleń zdobionych materiałów. Przydatną funkcją jest możliwość zapisania w pamięci parametrów pracy, czyli połączenia temperatury i czasu pod własnymi nazwami. System może zapisać maksymalnie aż 99 parametrów produkcji.

Ze względu na dużą wagę urządzenie jest wysyłane przesyłką paletową.
Dostawca dostarcza przesyłkę przed budynek, bez wniesienia do budynku.

Podstawowe parametry prasy Texi HP-1620F-T

  • Rozmiar płyty grzewczej: 16" x 20" tj. ok. 40 x 50 cm
  • Maksymalna temperatura: 225°C
  • Dokładność temperatury: +/- 0,5%
  • Waga urządzenia: 70,3 kg
  • Zasilanie: 220 V
  • Pobór mocy: 1800 W
Producent:
TEXI
Gwarancja:
12 miesięcy