Prasa termiczna Texi do kubków

.TEXI HP-1112HM
Cena: 2190.00 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Prasa termiczna do kubków

Prasa termotransferowa do wgrzewania wzorów na powierzchnię kubków. Obsługa dotykowym ekranem o przekątnej 5". Angielskie menu.

Prosta w obsłudze prasa termiczna zaprojektowana z myślą o pracy z kubkami. TEXI HP-1112HM jest prasą, która umożliwi Ci w nanoszenie ozdobnych grafik, logotypów czy też napisów na kubki. Urządzenie posiada precyzyjny mechanizm zaciskowy, który równomiernie rozprowadza nacisk i temperaturę tym samym zapewniając powtarzalne, estetyczne i trwałe nadruki. Prasa termiczna TEXI posiada menu w języku angielskim lub hiszpańskim, lecz nie stanowi to dużego utrudnienia nawet dla osób nie posługujących się angielskim. Obsługa głównie sprawowadza się do nastawienia parametrów: temperatury oraz czasu wgrzewania. Prasa jest polecana zarówno przez hobbystom jak i profesjonalistom.

Całą obsługę parametrów prasy TEXI HP-1112HM wykonujemy z poziomu dotykowego ekranu o przekątnej 5 cali. Podnosi on znacznie komfort obsługi prasy. Nastawienie parametrów jest bardzo szybkie, nie tracimy czasu na przygotowanie sprzętu do pracy. Z poziomu ekranu możemy też zmienić jednostki temperatury - prasa może wyświetlać ją w stopniach celsjusza lub fahrenheita. System prasy gromadzi też statystyki z pracy, dostęp do nich uzyskamy również w panelu. Prasa termotransferowa do kubków ma wytrzymałą stalową konstrukcję, a nowoczesna nieprzywierająca powierzchnia zapewnia łatwe czyszczenie maszyny.

Podstawowe parametry prasy Texi HP-0408FC

  • Maksymalna temperatura: 225°C
  • Dokładność temperatury: +/- 0,5%
  • Waga urządzenia: 8,5 kg
  • Zasilanie: 220 V
  • Pobór mocy: 300 W
Producent:
TEXI
Gwarancja:
12 miesięcy