Prowadnik do naszywania koronki (25mm) do coverlocków Janome

200801005 JANOME
Cena: 67.55 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Prowadnik do naszywania koronki (25mm) do coverlocków - 200801005 Janome

Profesjonalne szycie daje wiele radości i satysfakcji, dlatego jeśli poważnie podchodzisz do tematu, musisz zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria krawieckie, dzięki którym żaden projekt nie sprawi Ci trudności. Wśród wielu modeli stopek do overlocków i coverloków znajdziesz prowadnik do naszywania koronki, dzięki któremu możesz profesjonalnie wykańczać i ozdabiać zarówno odzież, bieliznę, ubrania dziecięce, jak i akcesoria oraz wiele innych swoich projektów.

Łatwe i szybkie wszywanie koronek

Profesjonalny prowadnik do naszywania koronki to trwały model, który pozwala na bezproblemowe i wygodne wszycie koronki do każdego materiału. Produkt umożliwia podwinięcie doszywanej krawędzi materiału na szerokość 25 mm i jednocześnie daje możliwość równego prowadzenia koronki. Akcesorium renomowanej, japońskiej marki Janome pasuje do coverloków Janome 1100D oraz 1200D. Prezentowany model należy instalować tylko ze stopką Janome 200801304.

Dopasowanie i użycie prowadnika Janome do naszywania koronki

Prowadnik do naszywania koronki 200801005 JANOME to proste w obsłudze akcesorium, którego montaż i demontaż nie sprawia kłopotów. Prowadnik to dedykowany dodatek i pasuje tylko do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Do jego użycia niezbędne jest posiadanie stopki do prowadników, z którą prowadnik współpracuje i do której jest przykręcony. Wybór stopek i przystawek do coverloków jest duży i można dzięki nim ułatwić i skrócić wykonywanie wielu zadań, które postawimy przed naszą maszyną.

Prowadnik pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Naszywanie koronki
Rodzaj stopki:
  • Liniał / Prowadnik