Stopka do mocowania zwijaczy do coverloków Janome

200801304 JANOME
Cena: 85.13 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  2 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Stopka do mocowania zwijaczy do coverloków 200801304 JANOME

Przydatnym akcesorium każdej krawcowej jest z pewnością profesjonalna stopka do mocowania zwijaczy do coverloków Janome. Głównym zadaniem prezentowanego modelu jest podwijanie materiału. Produkt znanej japońskiej marki pozwala w szybki i łatwy sposób podwinąć krawędź materiału, dzięki czemu każdy wyrób będzie zawsze równo podwinięty i estetycznie wykończony, a praca stanie się znacznie szybsza i łatwiejsza.

Zamontuj zwijacz i precyzyjnie podwijaj materiały

Bez względu na to, czy szycie jest Twoim hobby, czy zajęciem zawodowym, stopka do mocowania zwijaczy do coverloków Janome z pewnością ułatwi pracę. Specjalna budowa stopki sprawia, że materiał się nie zwija, a podawanie tkaniny podczas szycia przebiega bez problemów. Prezentowany model jest niezastąpiony podczas podwijania na szwach i podczas szycia cienkich, delikatnych materiałów. Produkt został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na odkształcenia. Stopkę przeznaczoną do coverloków Janome 1200D oraz Elna 745 i 845 należy używać ze zwijaczami Janome o numerach katalogowych 200801108 JANOME, 200801201 JANOME i 200801005 JANOME.

Dopasowanie i użycie stopki JANOME do mocowania zwijaczy

Stopka Janome do mocowania zwijaczy 200801304 JANOME jest bardzo prosta w obsłudze i pasuje do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Montowana jest na uchwycie za pomocą systemu matic - czyli na klik. Dzięki temu montaż i demontaż stopki jest szybki i nie sprawia najmniejszych kłopotów. Stopki używa się z dedykowanymi zwijaczami:

Stopka pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Podwijanie (obrębianie) krawędzi
Rodzaj stopki:
  • Do podwijania (obrębiania)