Prowadnik zwijacza (10mm) do coverloków Janome

200801201 JANOME
Cena: 77.15 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Prowadnik zwijacza (10mm) do coverloków - 200801201 Janome

Estetycznie wykończone krawędzie materiału to gwarancja udanego projektu. Bez względu na to, czy szyjesz zawodowo, czy krawiectwo to Twoje hobby, z pewnością chcesz, aby Twoje prace były perfekcyjne w każdym calu. Na rynku wśród akcesoriów krawieckich znajdziesz różnego rodzaju stopki, które znacznie przyspieszą i ułatwią wiele prac, ale tylko prowadnik zwijacza do coverloków Janome pozwoli bez trudu uzyskać idealnie równo podwiniętą krawędź materiału.

Profesjonalne wykończenie materiału

Prezentowany prowadnik zwijacza to wysokiej jakości produkt, który pozwala uzyskać na krawędzi każdego materiału podwinięcie na szerokość 10 mm. Do jego użycia niezbędna jest stopka Janome 200801304, z którą prowadnik tworzy wyjątkowy komplet, który doskonale sprawdzi się niemal w każdym projekcie. Łatwy w montażu i trwały prowadnik renomowanej, japońskiej marki Janome jest odporny na odkształcenia. Prezentowany model pasuje do coverloków Janome 1200D oraz coverloków Elna 745, 845.

Dopasowanie i użycie prowadnika zwijacza Janome

Prowadnik zwijacza 200801201 JANOME to proste w obsłudze akcesorium, którego montaż i demontaż nie sprawia kłopotów. Prowadnik to dedykowany dodatek i pasuje tylko do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Do jego użycia niezbędne jest posiadanie stopki do mocowania zwijaczy, z którą prowadnik współpracuje i do której jest przykręcony. Wybór stopek i przystawek do coverloków jest duży i można dzięki nim ułatwić i skrócić wykonywanie wielu zadań, które postawimy przed naszą maszyną.

Prowadnik pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Podwijanie (obrębianie) krawędzi
Rodzaj stopki:
  • Liniał / Prowadnik