Prowadnik zwijacza (25mm) do coverloków Janome

200801108 JANOME
Cena: 67.55 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  19 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Prowadnik zwijacza (25mm) do coverloków - 200801108 Janome

Na wysoką jakość odzieży z pewnością ma wpływ jej estetyczne wykończenie. Perfekcyjnie równo podwinięte i dokładnie obrobione krawędzie odzieży, akcesoriów, elementów dekoracyjnych i wielu innych projektów to duma każdego krawca. Wśród wielu rodzajów funkcjonalnych stopek i innych akcesoriów krawieckich znajdziesz też prowadnik zwijacza do coverloków Janome, który pozwoli na łatwe i bezproblemowe podwijanie krawędzi we wszystkich wyrobach.

Idealne wykończenie z prowadnikiem zwijacza do coverloków Janome

Prezentowany model renomowanej, japońskiej marki Janome umożliwia szybkie i równe podwinięcie niemal każdej tkaniny na szerokość 25 mm. Montaż prowadnika nie sprawia trudności, ale do jego użycia niezbędna jest stopka Janome 200801304. Wysokiej jakości produkt jest trwały i odporny na odkształcenia. Pasuje do coverloków Janome 1100D, 1200D, a także do coverloków Elna 745, 845.

Dopasowanie i użycie prowadnika zwijacza Janome

Prowadnik zwijacza 200801108 JANOME to proste w obsłudze akcesorium, którego montaż i demontaż nie sprawia kłopotów. Prowadnik to dedykowany dodatek i pasuje tylko do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Do jego użycia niezbędne jest posiadanie stopki do mocowania zwijaczy, z którą prowadnik współpracuje i do której jest przykręcony. Wybór stopek i przystawek do coverloków jest duży i można dzięki nim ułatwić i skrócić wykonywanie wielu zadań, które postawimy przed naszą maszyną.

Prowadnik pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Podwijanie (obrębianie) krawędzi
Rodzaj stopki:
  • Liniał / Prowadnik