Prowadnik do wszywania gumy (9-13,5mm) Janome do coverów

795817106 JANOME
Cena: 75.42 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  16 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Prowadnik do wszywania gumy (9-13,5 mm) Janome do coverów - 795817106 JANOME

Jeżeli planujesz zająć się profesjonalnym szyciem maszynowym, musisz zaopatrzyć się w szereg niezbędnych akcesoriów, które zdecydowanie ułatwią i przyspieszą pracę. Wśród nich znajdują się różnorodne stopki do maszyn klasycznych oraz do coverów. Prowadnik Janome przeznaczony do wszywania gumy przyda się wszędzie tam, gdzie będzie trzeba wszyć lub przyszyć gumę, lub taśmę elastyczną. Prowadnik przyda się zwłaszcza podczas szycia odzieży sportowej, bielizny, oraz ubrań dziecięcych.

Wszywanie gumy do ubrań może być łatwiejsze

Prezentowany prowadnik do wszywania gumy umożliwia nie tylko wygodne wszycie, ale także jednoczesne marszczenie materiału w trakcie pracy. W ten sposób można uzyskać dodatkowe element dekoracyjny, a stopień marszczenia można regulować z pomocą zmiany docisku prowadnika. Dzięki temu modelowi można wszywać gumę o szerokości od 9 do 13,5 mm. Prowadnik przytwierdzony jest do korpusu maszyny z pomocą śrubek i przeznaczonych do tego dziurek w obudowie covera.

Cechy i dopasowanie prowadnika do wszywania gumy do coverów

Prowadnik do wszywania gumy 795818107 JANOME jest to prosta w obsłudze przystawka do maszyny, która pasuje do wybranych modeli coverów firm Janome oraz Elna. Montowana jest na korpusie za pomocą śrub. Montaż i demontaż prowadnika jest szybki i nie sprawia najmniejszych kłopotów.

Prowadnik do gumy pasuje do:

  • Janome: 1000CP, 1000CPX, 2000CPX, CP3000P
  • Elna: 444, EasyCover
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Wszywanie gumy
Rodzaj stopki:
  • Do gumy