Prowadnik do wszywania gumy do Janome 1000CPX, 2000CPX, Elna EasyCover

.795816105 JANOME
Cena: 75.42 
Dostępność: 3-5 dni
 
+
Do schowka  Porównaj 

Prowadnik do wszywania gumy (6-8,5 mm) Janome do coverów- 795804100 Janome

Wszywanie i przyszywanie gumy lub taśmy elastycznej do wybranego elementu garderoby jest czynnością dość trudną i wymagającą wprawy. Jeżeli chcesz ułatwić sobie ten proces, koniecznie wyposaż swój cover w prowadnik do wszywania gumy marki Janome. Jest to jedna z kategorii stopek, które przydają się zarówno w szyciu profesjonalnym, jak i w tym na własne potrzeby. Wykorzystasz go podczas szycia i wykańczania odzieży sportowej, bielizny, czy też ubrań przeznaczonych dla dzieci.

Prowadnik, który ułatwia codzienną pracę

Prezentowany prowadnik do coverów Janome przeznaczony jest do wszywania gumy o szerokości od 6 do 8,5 mm. Dzięki niemu możesz także wszywać taśmę elastyczną, która będzie dodatkowym elementem dekoracyjnym stroju. Guma wszyta w okolicach talii w sukience, w mankietach rękawów lub na końcu nogawek sprawia, że ubranie lepiej się układa i nie przesuwa w trakcie nawet energicznych ruchów. Jest to szczególnie istotne podczas szycia ubrań sportowych i dziecięcych. Prowadnik umożliwia wszycie lub naszycie gumy z jednoczesnym marszczeniem materiału.

Cechy i dopasowanie prowadnika do wszywania gumy do coverów

Prowadnik do wszywania gumy 795804100 JANOME jest to prosta w obsłudze przystawka do maszyny, która pasuje do wybranych modeli coverów firm Janome oraz Elna. Montowana jest na korpusie za pomocą śrub. Montaż i demontaż prowadnika jest szybki i nie sprawia najmniejszych kłopotów.

Stopka pasuje do:

  • Janome: 1000CP, 1000CPX, 2000CPX, CP3000P
  • Elna: 444, EasyCover
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Wszywanie gumy
Rodzaj stopki:
  • Liniał / Prowadnik