Szydełko Clover Soft Touch - 2,0 mm

CLOVER 1001
Cena: 16.90 
Dostępność: brak w magazynie
 
2,0 mm

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Szydełko Clover Soft Touch - 2,0 mm

Szydełko Clover Soft Touch o małym rozmiarze 2,0 mm. Wykonane jest z plastiku, posiada dodatkową gumową wstawkę pod palec, dzięki czemu nie ześlizguje się on z uchwytu. Haczyk tego szydełka jest aluminiowy.

Szydełka to proste przybory służące do wykonywania robótek potocznie nazywanych szydełkowaniem. Oglądając różne rodzaje szydełek przede wszystkim zwróć uwagę na rozmiar szydełka – będzie mieć wpływ na finalny wygląd Twojego projektu. Rozmiar szydełka, jakie wybierzesz powinien być dopasowany do włóczki, którą będziesz używać. Producenci zazwyczaj umieszczają na opakowaniu informację o tym, jaki rozmiar zalecany jest dla danej grubości włóczki. Pamiętaj jednak, że nie są to sztywne reguły, których nie wolno złamać. Eksperymentując z rozmiarami szydełek możesz uzyskać nieco inne efekty. Z pomocą szydełek można wykonać niezliczone ilości projektów od prostych serwetek, przez domowe dekoracje, maskotki, a nawet czapki i skarpety. Na początku skup się na poznaniu podstawowych splotów, a następnie możesz przystąpić do pierwszego projektu.

  • Rozmiar szydełka: 2,0 mm
  • Długość szydełka: 13 cm
  • Haczyk: aluminiowy
  • Rączka: plastikowa, gumowa wstawka pod palec
Producent:
CLOVER
Typ produktu:
  • Szydełko