Szydełko Clover Amour 8,0 mm

CLOVER 1055
Cena: 28.99 
Dostępność: brak w magazynie
 
8,0 mm

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Szydełko Clover Amour – 8,0 mm

Jedno z najpopularniejszych szydełek wśród osób, które regularnie poświęcają czas na szydełkowanie. Wysoka jakość wykonania przekłada się na duży komfort w czasie szydełkowania. Ergonomicznie ukształtowana rączka jest wykonana z elastomeru - tworzywa, które w dotyku przypomina twardą gumę, co ważne jest przyjemne w dotyku i w odróżnieniu od tanich szydełek nie wyciera się. Rączka daje poczucie komfortu, pewny chwyt i nie męczy dłoni. Z kolei gładko wykończony haczyk nie strzępi włóczki.

Szydełka Clover Amour możesz łatwo rozróżniać dzięki temu, że każdy rozmiar ma inny kolor.

Szydełkowanie to wspaniały sposób na twórcze spędzanie wolnego czasu, który rozwija wyobraźnię i umiejętności manualne. Przede wszystkim jednak, dostarcza ogromnej satysfakcji i pozwala na zbliżenie różnych pokoleń. Mimo że szydełkowanie często kojarzy się z zajęciem dla starszych osób, to nieustannie zyskuje na popularności wśród dzieci i młodzieży. Obecnie rozpoczęcie szydełkowania nawet bez wcześniejszego doświadczenia nie stanowi większego wyzwania, ponieważ w Internecie dostępne są ciekawe poradniki oraz wiele wskazówek dla początkujących.

  • Rozmiar szydełka: 8,0 mm
  • Długość całego szydełka: 15,5 cm
  • Haczyk: plastikowy
  • Rączka: elastomer
Producent:
CLOVER
Typ produktu:
  • Szydełko