Zestaw metalicznych nici do szycia Ariadna Metallic Earth (ziemia)

ARIADNA METALLIC EARTH
Cena: 32.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  4 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Zestaw nici metalicznych Ariadna Metallic Earth

Metalizowane nici do szycia dekoracyjnego. Sześć szpulek o nawoju 2x 150m + 4x 250m.

Staramy się, żeby wybór nici do szycia w ofercie naszego sklepu internetowego był bogaty i dawał możliwość realizacji nie tylko podstawowych, ale i nietypowych i unikatowych projektów. Pośród różnorodnych, kolorowych nici znalazło się miejsce także dla nici metalizowanych Ariadna Silva. Te wyjątkowe nici w świetnych kolorach są chętnie używane do szycia ozdobnego i pikowania. Niezależnie od tego do czego ją wykorzystasz, efekt będzie przykuwał wzrok i lśnił.

Zestaw nici metalizowanych Ariadna Metallic Earth zawiera 6 nici Ariadna Silva w różnych kolorach. Są to nici o dekoracyjnym charakterze. Znajdują zastosowanie w wielu rodzajach prac począwszy od ozdobnych przeszyć, personalizowania i dekorowania odzieży, kostiumów aż po wykańczanie szatek chrzcielnych. Cztery z nici są gładkie, z kolei dwie pozostałe posiadają specyficzna strukturę, która wynika z połączenia nici poliestrowej z oplotem z nici metalizowanej. Nici te zbudowane są w 60% z poliestru, a w 40% z przędzy metalicznej.

Jeśli nigdy dotąd nie próbowałaś szycia nitką metalizowaną lub dotychczasowe próby kończyły się niepowodzeniem - zwróć uwagę na trzy istotne rzeczy. Użyj igły do szycia nicią metaliczną - ma większe oczko, dzięki czemu nitka przechodzi przez nie płynniej. Postaraj się szyć wolniej, niektóre maszyny posiadają elektroniczną regulację prędkości - warto ustawić wolniejszy tryb pracy. W trakcie szycia pomiędzy igłą a nicią powstaje tarcie i wzrost temperatury, który może powodować zrywanie nici. Zmniejszenie prędkości pozwoli utrzymać niższą temperaturę igły, tym samym zmniejszając ryzyko zerwania nitki. Podczas szycia zmniejsz również naprężenie górnej nitki, a jeśli to możliwe, umieść metaliczną nitkę na poziomym trzpieniu w swojej maszynie, to również pozwoli nieco zmniejszyć napięcie nitki. Jako nitkę spodnią najlepiej jest używać nić poliestrową,

W naszej ofercie znajdziesz również komplet nici metalizowanych Ariadna Metallic Sky o innych kolorach.

Producent:
ARIADNA
Nawój:
  • 150 m
  • 250 m