Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 39
  • 849
Producent
Zastosuj filtry
.ZESTAW DO SZYCIA S
45.38  Cena: 39.00 
.ZESTAW DO SZYCIA JEANSU
44.97  Cena: 39.99 
.ZESTAW DO SZYCIA M
114.12  Cena: 99.00 
.ZESTAW DO SZYCIA L
178.67  Cena: 159.00 
.ZESTAW STARTOWY DO HAFCIAREK S
216.96  Cena: 199.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.ZESTAW TITANIUM 1
Cena: 69.00 
.ZESTAW STARTOWY DO HAFCIAREK M
458.96  Cena: 429.00 
.ZESTAW STARTOWY DO HAFCIAREK L
903.92  Cena: 849.00 
.ZESTAW PODSTAWOWY
110.95  Cena: 99.00 

Zestawy startowe

Wielu początkujących krawców i hobbystów skupia się na zaopatrzeniu w odpowiednią maszynę oraz tkaniny, przez co zapominają oni o podstawowych akcesoriach. Nie ma sensu kupować poszczególnych dodatków pod konkretne zlecenie, gdyż zabiera to dużo czasu na poszukiwania. Z tego względu najlepiej zgromadzić wcześniej najbardziej potrzebne elementy wyposażenia pracowni. W tym celu świetnie sprawdzą się zestawy startowe do szycia i zestawy startowe do haftowania dostępne w sklepie internetowym Szyj.pl. Komplety składają się z najwyższej jakości akcesoriów sprawdzonych i cenionych na rynku producentów. Dzięki temu nie tylko znacznie zwiększą wygodę podczas pracy, ale też posłużą przez długi czas, zachowując swoje właściwości.

W jakie akcesoria zaopatrzyć się na początku przygody z szyciem

Rozpoczynając przygodę z szyciem, należy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria, które zapewnią komfortową pracę. W tym celu doskonale sprawdzą się specjalne zestawy startowe do szycia na maszynie. Skierowane są one zarówno do osób poszukujących akcesoriów do drobnych przeróbek domowych, jak i początkujących krawców pragnących zaopatrzyć się w niezbędne wyposażenie. Takie rozwiązanie z pewnością pozwoli zaoszczędzić na kosztach związanych z zakupem najbardziej przydatnych przyborów. Co więcej, nie trzeba będzie ich już szukać osobno.

Poza maszyną do szycia oraz materiałami krawieckimi na początku potrzebnych będzie kilka drobnych akcesoriów. Do najważniejszych z pewnością zaliczają się igły, nici do szycia oraz porządne nożyczki. Najlepiej zaopatrzyć się w model krawiecki, który zwiększa komfort wycinania, takie nożyczki powinny w domu służyć nam tylko i wyłącznie do cięcia materiałów. Bardzo ważnym elementem wyposażenia drobne dodatki krawieckie, takie jak zestaw szpilek, zapasowe szpulki, a także akcesoria do zaznaczania na materiale takie jak specjalne mydełka krawieckie, kredy czy znikające pisaki. Warto zaopatrzyć się również w klasyczny centrymtetr krawiecki i prujkę, a także pędzelek do czyszczenia maszyny i olej wazelinowy do jej konserwowania.

Zestawy startowe do szycia na maszynie

Dla każdego, kto chciałby zacząć samodzielnie wykonywać różnego rodzaju prace krawieckie, doskonałym rozwiązaniem mogą być zestawy startowe do szycia. Idealnie nadadzą się zarówno dla początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych krawcowych pragnących zaopatrzyć się w podstawowe elementy wyposażenia domowej pracowni. W naszej ofercie przygotowaliśmy kilka zróżnicowanych kompletów, dzięki czemu z łatwością można znaleźć odpowiednią propozycję wedle indywidualnych potrzeb.

W bogatym asortymencie Szyj.pl znajdują się różne zestawy startowe do szycia na maszynie składające się z od 4 do nawet 16 produktów. W każdym z proponowanych kompletów znajdują się solidne nożyce krawieckie, miara, dwustronny pisak oraz pudełeczko ze szpilkami stalowymi. Dodatkowo w niektórych zestawach można znaleźć inne przybory, takie jak komplet szpulek, igieł czy nici, obcinaczki do nitek, kreda krawiecka, liniał magnetyczny czy olej wazelinowy przeznaczony do konserwacji maszyny. Wszystkie akcesoria pochodzą od sprawdzonych producentów, takich jak Fiskars, Sew Mate czy Janome.

Zestawy startowe do haftowania

Kompletując wyposażenia domowej pracowni, warto pomyśleć nie tylko o akcesoriach do maszyny do szycia czy drobnych poprawek ręcznych, ale też o przyborach do hafciarek. W tym celu doskonale sprawdzą się zestawy startowe do haftowania dostępne w sklepie internetowym Szyj.pl. Dedykowane są każdemu użytkownikowi niezależnie od stopnia zaawansowania. Składają się z podstawowych elementów, które z pewnością przydadzą się w czasie pracy. Duża różnorodność kompletów ułatwia dopasowanie odpowiedniej propozycji do indywidualnych potrzeb.

W bogatym asortymencie sklepu internetowego Szyj.pl znajdują się najwyższej jakości zestawy startowe do haftowania sprawdzonego producenta Madeira. Do wyboru są w wariantach od 3 do 7 produktów. W każdym z nich znajduje się komplet nici poliestrowych do haftu maszynowego, stabilizator zapobiegający przesuwaniu się materiału podczas pracy oraz wytrzymała nić spodnia. Dodatkowo w niektórych zestawach znajdują się dodatkowo uniwersalne igły do haftowania czy stabilizator wycinany do grubych materiałów.

Promocyjne zestawy startowe do szycia i haftowania w sklepie internetowym Szyj.pl

Poszukujesz miejsca, w którym zaopatrzysz się w najwyższej jakości zestawy najbardziej przydatnych akcesoriów krawieckich w wyjątkowo korzystnej cenie? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem może być skorzystanie z bogatej oferty sklepu internetowego Szyj.pl. Znajdują się tam zestawy startowe do szycia i zestawy startowe do haftowania składające się z produktów sprawdzonych i cenionych na rynku producentów. Charakteryzują się dużą trwałością i niezawodnością. Doskonale sprawdzą się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych krawców.

Zestawy startowe składające się z najbardziej potrzebnych akcesoriów krawieckich w sklepie internetowym Szyj.pl idealnie sprawdzą się u każdego, kto kompletuje podstawowe wyposażenie pracowni. Umożliwia zaoszczędzenie na kosztach związanych z zakupem niezbędnych przyborów. Do zaoferowania mamy zróżnicowane zestawy, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Możesz je zakupić, korzystając z opcji wygodnych zakupów online bez wychodzenia z domu. Zwykle realizujemy dostawy w ciągu doby od zarejestrowania wpłaty. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!