Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 50
  • 789
Producent
Zastosuj filtry
ZESTAW STOPEK 16
Cena: 59.00 
ZESTAW STOPEK 32
Cena: 129.00 
ZESTAW STOPEK JANOME 1
Cena: 99.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
ZESTAW STOPEK JANOME 2
Cena: 59.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
ZESTAW STOPEK JANOME 3
Cena: 69.00 
ZESTAW STOPEK JANOME 4
Cena: 129.00 
ZESTAW STOPEK JANOME 5
Cena: 99.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
ZESTAW STOPEK JANOME 6
Cena: 59.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
ZESTAW STOPEK JANOME 7
Cena: 149.00 
ZESTAW STOPEK JANOME 8
Cena: 89.00 
200100007 JANOME
Cena: 129.00 
863402016 JANOME
Cena: 499.00 
24%
Do schowka  Porównaj 
.863407011 JANOME
562.80  Cena: 429.39 
863408001 JANOME
Cena: 129.00 
41%
Do schowka  Porównaj 
.863404007 JANOME
336.87  Cena: 197.54 
36%
Do schowka  Porównaj 
200234104 JANOME
436.81  Cena: 279.00 
21%
Do schowka  Porównaj 
200235105 JANOME
238.60  Cena: 189.00 
.TEXI 1050
Cena: 199.00 

Zestawy stopek

Stopki do maszyn do szycia zaliczają się do najważniejszych dodatków do maszyn szwalniczych. Występują one w wielu wariantach i mają różnorodne zastosowania. To najprostszy sposób, aby zwiększyć możliwości swojego urządzenia. Zazwyczaj podstawowe, niezbędne do wykonania kluczowych czynności stopki są dołączone do urządzenia. Osoby, które chciałyby jednak wykonywać bardziej skomplikowane projekty, powinny z upływem czasu będą chciąły zaopatrzyć się w dodatkowe elementy ułatwiające i zwiększające wygodę podczas pracy. Obecnie na rynku do wyboru jest wiele ciekawych kompletów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty sklepu internetowego Szyj.pl, aby dobrać odpowiedni zestaw.

Jakie są najważniejsze rodzaje stopek

Osobom, które rozpoczynają przygodę z szyciem, na początku w zupełności wystarczy kilka podstawowych stopek do maszyny do szycia, które otrzymujemy z maszyną. Z czasem jednak wraz z nabyciem umiejętności i rozwojem umiejętności kolekcja będzie stopniowo powiększana. Niejednokrotnie będziesz zastanawiać się, w jaki sposób wcześniej można było obejść się bez tych elementów. Im więcej stopek, tym większe są możliwości maszyny. Niektóre z nich nie są dołączone do wyposażenia sprzętu, a mogą znacznie ułatwić pracę. Do najpopularniejszych należą niewątpliwie stopki do wszywania zamków, zarówno zwykłych jak i zamków krytych. Dzięki nim wszywanie suwaka jest łatwiejsze i zrobimy to zachowując większą precyzję, co oczywiście przełoży się na estetykę uszytej rzeczy.

Bardzo przydatne są stopki dedykowane do ściegu owerlokowego, wyróżniają się charakterystycznym prowadnikiem, po którym nitka zsuwa się na materiał. Za jego sprawą ścieg układa się estetycznie i nie roluje krawędzi materiału. Wykorzystanie ściegu owerlokowego w połączeniu z przeznaczoną do tego stopką daje znacznie bardziej satysfakcjonujące efekty, jak i łatwiej o uzyskanie ładnie wyglądającego ściegu. Wśród innych często stosowanych stopkek do maszyn należy wyróżnić stopki do obszywania dziurek, które umożliwiają wykonanie dziurki na guzik odpowiedniej wielkości. Dodatkowo warto pomyśleć o stopce do podwijania, marszczenia, pikowania, a także stopce typu lamownik, z górnym transportem lub teflonowej.

Jakie stopki krawieckie wybrać

W wielu przypadkach podstawowy zestaw stopek okazuje się w pełni wystarczający, aby wykonać typowe prace domowe. Szczególnie jest tak z osobami, które dopiero rozpoczynają przygodę z szyciem. W pewnych sytuacjach przydatne będą jednak dodatkowe elementy, które ułatwią realizowanie nieco bardziej skomplikowanych czynności. Wybierając odpowiednie zestawy stopek do maszyny, warto kierować się przede wszystkim charakterem wyrobów. Nie ma sensu kierować się bezrefleksyjnie opiniami innych, tylko indywidualnie dobrać akcesoria wedle własnego zapotrzebowania.

Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór stopek do maszyn do szycia, które ułatwiają wykonywanie typowych czynności krawieckich, takich jak wszywanie zamków, pikowanie, stebnowanie, marszczenie, wszywanie lamówki czy wszycie dziurki na guzik. Szyjąc ubrania, warto zaopatrzyć się w stopkę dedykowaną do zamków krytych i zwykłych, do obszywania dziurek, jak i do trudnych tkanin, na przykład z transportem górnym lub teflonową gdy planujemy szycie materiałów skóropodobnych. Do patchworków i quiltów przyda się stopka krawędziowa, do pikowania z wolnej ręki z transportem górnym oraz do prowadzenia ściegów równoległych.

Sprawdzone zestawy stopek do maszyny do szycia w sklepie internetowym Szyj.pl

Pragniesz zaopatrzyć się w najwyższej jakości akcesoria krawieckie, które posłużą przez długie lata? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem może być skorzystanie z bogatego asortymentu sklepu internetowego Szyj.pl. Znajdują się tam sprawdzone zestawy stopek do maszyny do szycia najbardziej cenionych producentów na rynku. Większość z nich jest uniwersalna i świetnie nada się do większości modeli. W zależności od zapotrzebowania można przebierać spośród licznych kompletów stworzonych zarówno na potrzeby początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

W sklepie internetowym Szyj.pl znajdują się solidne maszyny do szycia oraz szeroka gama akcesoriów, które ułatwią codzienną pracę. Mamy do zaoferowania wygodne zakupy online z dostawą pod wskazany adres. Korzystamy z usług sprawdzonych firm kurierskich. Zamówienia realizowane są zwykle w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty na konto. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby otrzymać odpowiedzi na pytania i dowiedzieć się czegoś więcej o dostępnych produktach.