Krzesło obrotowe Eco Plus

ECO PLUS
Cena: 369.00 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  4 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

Obrotowe, regulowane krzesło Eco Plus

Gdyby zapytać użytkowników maszyn do szycia, co wpływa na komfort ich pracy, związanej z szyciem maszynowym – większość zapewne odpowie, że dobrze dobrana maszyna. To prawda - choć to zaledwie połowa sukcesu. Równie ważne są bowiem warunki, w jakich szyjemy - jak choćby odpowiednie oświetlenie pola pracy. Warto jednak pamiętać o tym, że duże znaczenie ma także fakt, na czym siedzimy podczas pracy przy maszynie. Z tego powodu warto zadbać o odpowiednią wysokość naszego stołu szwalniczego lub biurka, przy którym pracujemy, a także o dobrze wyprofilowane krzesło – najlepiej takie, które oferuje regulację wysokości.

Obrotowe krzesło regulowane Eco Plus

Dostępne w naszej ofercie regulowane krzesło obrotowe Eco Plus oferuje użytkownikowi regulację wysokości za pomocą pneumatycznego amortyzatora. Umożliwia on dostosowanie wysokości fotela w zakresie od 41 do 54 centymetrów. Szerokość siedziska wynosi do 43 cm, a jego głębokość - do 40 cm. Wymiary oparcia, w jakie wyposażone jest to krzesło regulowane, to 38 x 23 cm.

Tapicerowane siedzisko jest nie tylko miękkie, ale – przede wszystkim – wygodne dla użytkownika, a wykonane z pianki regulowane oparcie zapewnia wysoki komfort użytkowania. Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego SZYJ.PL krzesło regulowane firmy Eco Plus wyposażone zostało ponadto w 5-ramienną, poliamidową, zbrojoną podstawę na stopkach, która zapewnia doskonałą stabilizację, co również wpływa na komfort pracy z maszyną do szycia.

Krzesło regulowane Eco Plus - zastosowanie

Przede wszystkim ten model obrotowego krzesła z regulacją wysokości polecany jest do szwalni i pracowni krawieckich - bez względu na ich wielkość. Doskonale sprawdzi się również w domowym kąciku szyciowym lub punktach usługowych, oferujących szycie maszynowe.

  • Szerokość siedziska: do 43 cm
  • Głębokość siedziska: do 40 cm
  • Wymiary oparcia: 38x23 cm
Producent:
ECO PLUS
Typ krzesła:
Krzesło
Regulacja wysokości:
Pneumatyczna
Wykończenie:
Tapicerka
Gwarancja:
2 lata