6%

Maszyna do szycia Janome Skyline S5 plus uniwersalny stół

.JANOME SKYLINE S5 + STÓŁ
Cena brutto: 5299.00  Cena regularna: 5652.40 
Oszczędzasz: 353.40 zł (6%)
 
maszyna ze stołem
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Maszyna do szycia Janome Skyline S5 plus uniwersalny stół
1  x 4199.00 zł 3939.00 zł
Maszyna do szycia Janome Skyline S5 plus uniwersalny stół
1  x 174.20 zł 162.40 zł
Maszyna do szycia Janome Skyline S5 plus uniwersalny stół
1  x 1199.25 zł 1117.65 zł

W zestawie taniej!
Kupując maszynę do szycia Janome Skyline S5 z uniwersalnym stołem i płytką maskującą oszczędzasz 485,69 zł!
Kupując Janome Skyline S5 otrzymujesz doskonałą wielofunkcyjną komputerową maszynę do szycia. Dołączony stół pozwoli jeszcze lepiej wykorzystać potencjał maszyny i szyć w najbardziej komfortowych warunkach.

W skład zestawu wchodzą:

MASZYNA DO SZYCIA JANOME SKYLINE S5

Maszyna do szycia Janome Skyline S5 to maszyna o wspaniałych parametrach i możliwościach. Większa niż standardowe, komputerowe maszyny do szycia i dzięki temu ma aż 21cm przestrzeni między igłą, a ramieniem maszyny, co jest szczególne przydatne podczas szycia i ozdabiania dużych powierzchni jak firany, zasłony, pościel czy narzuty patchworkowe.
W Skyline S5 zastosowano aż 6-punktowe LEDowe oświetlenie, które doskonale oświetla całą powierzchnię szycia. Dodatkowo w maszynie występuje 8 specjalnych ściegów do szycia ściegiem prostym (stębnowym), które wraz ze specjalną płytką ściegową umożliwiają uzyskanie idealnie równego ściegu na cienkich i delikatnych tkaninach.
Maszyna sprawdzi się doskonale podczas ozdabiania projektów - możliwość wyszywania ściegów o szerokości aż 9mm sprawi, że wyszyte litery będą większe, a ściegi ozdobne szersze i jeszcze piękniejsze. Janome Skyline S5, to szybka, mocna i niezawodna maszyna. Najlepszy wybór w swojej klasie.

STÓŁ DO MASZYN DO SZYCIA JANOME I ELNA

Uniwersalny stół do maszyn Janome zapewnia dużą, wygodną i stabilną przestrzeń podczas szycia. Świetnie sprawdzi się przy szyciu i pikowaniu dużych powierzchni materiałów. Idealny do tworzenia patchworku. W stole zamontowano szufladę oraz półkę na dodatkowe akcesoria. Jest także miejsce na montaż podnośnika kolanowego. Wymiary stołu - 114 x 44,5 cm.

PŁYTKA F MASKUJĄCA DO STOŁU DO MASZYN JANOME I ELNA

Płytka maskująca przeznaczona do stołu do maszyn Janome Skyline S3, S5, S7, S9. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa, jest trwała i przyjemna w dotyku.

Producent:
JANOME