Mata do Silhouette Cameo z mocnym klejem 12x12”

SILH-CUT-MAT-12ST
Cena: 72.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

z mocnym klejem 30 x 30 cm
+
Do schowka  Porównaj 

Mata z mocnym klejem do ploterów Silhouette Cameo - 12x12" (30,5 cm x 30,5 cm) CUT-MAT-12ST

Oryginalna mata Silhouette SILH-CUT-MAT-12-3T do cięcia posiada doskonałe właściwości klejące i przeznaczona jest do ploterów tnących SILHOUETTE CAMEO 4 oraz SILHOUETTE CAMEO 3. Mata (arkusz) Silhouette ma wymiary robocze 30,5 cm x 30,5 cm (całkowity wymiar to 34,3 cm x 32,4 cm).
Mata Cameo 12×12 pozwala na umieszczenie na niej i wycinanie na wylot materiałów takich jak papier, cienki filc, foamiran, karton o gramaturze powyżej 200g/m2 czy fragmenty folii o grubości powyżej 0,3 mm. Pokryta jest mocnym klejem, co pozwala na wycinanie szczegółowych, ażurowych wzorów z większą dokładnością, bez obawy o to że fragmenty papieru dostaną się do mechanizmu plotera. Doskonale utrzymuje wycinane elementy w jednej pozycji, a także zabezpiecza ostrze noża przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Samoprzylepne właściwości powierzchni sprawiają, że mata do Silhouette jest produktem wielokrotnego zastosowania. Powierzchnia maty została tak wykonana, aby nie pozostawiać śladów na przyklejanych do niej materiałach, a jednocześnie szybko i łatwo odkleić wycięte już elementy. Matę należy wymienić w momencie utraty przez nią właściwości lepnych. Okres, po którym to nastąpi zależy rodzaju materiałów, jakie będziemy wycinać, częstotliwości użytkowania maty Silhouette Cameo oraz -odpowiedniego dostosowania parametrów cięcia do grubości materiału.

Należy też odpowiednio dbać o matę, co wpłynie pozytywnie na jej żywotność. W tym celu należy:

  • oczyszczać matę z pozostałości elementów każdorazowo po procesie wycinania
  • zabezpieczać matę specjalną folią ochronną po zakończeniu procesu wycinania
  • dostosowywać parametry cięcia w zależności od grubości ciętego materiału

Producent:
SILHOUETTE
Typ produktu:
  • Mata do plotera
Pasuje do plotera:
  • SILHOUETTE CAMEO 4
  • SILHOUETTE CAMEO 4 PRO