Zestaw 12 nici do owerloka Madeira Aeroflock (1000 m)

MADEIRA 8095
Cena: 249.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  20 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Zestaw nici owerlokowych Madeira Aeroflock (12 szpulek po 1000 m) - Madeira 8095

Nici do szycia Madeira Aeroflock to doskonałe nici polecane do pracy z materiałami elastycznymi na owerloku czy coverze. Powstają w całości z poliestru, który zapewnia ogromną trwałość, gładkość i elastyczność. Nici nie rozwarstwiają się, dobrze układają, są trwałe i mocne. Doskonała odporność na odbarwienia nawet po wielokrotnym praniu sprzyja ich stosowaniu w odzieży. Ten zestaw zawiera nici o standardowej grubości 125, nitki mają długość 1000 metrów. Doskonale sprawdzają się podczas szycia odzieży z dzianiny, a także bielizny, odzieży sportowej, strojów kąpielowych, odzieży gimnastycznej itd.

Nici Madeira 8095 Aeroflock są bardzo wytrzymałe i odporne na odbarwienia nawet po wielokrotnym praniu. Są wyprodukowane w 100% z poliestru, co przekłada się na świetną jakość ściegów, a tym samym i uszytych rzeczy. Nici świetnie się układają, nie zrywają, ani nie rozwarstwiają. Elastyczne nici Madeira Aeroflock są dedykowane jako nici dolne (zakładane na chwytacz lub chwytacze) w owerloku, coverloku lub coverze. Ich wyjątkowa konstrukcja sprawia, że dokładniej oplatają one krawędź szytego materiału (zdecydowanie dokładniej niż zwykła nić), lepiej wspólpracuje z nim w czasie rozciągania, a powstały szew jest miękki (przyjemniejszy dla skóry) i wygląda perfekcyjnie nawet po wielu praniach.

Produkowane w Niemczech nici Madeira powstają z zachowaniem surowych norm jakościowych i produkcyjnych. Produkty charakteryzują się certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100, który zaświadcza, że powstają bez szkody dla środowiska oraz nie ma w nich szkodliwych dla nas substancji chemicznych.

Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy wszystko, co niezbędne w trakcie szycia. Jedną z rzeczy, bez których nie może się obejść ani domowa pracowania, ani profesjonalna szwalnia są dobrej jakości nici do szycia. Cenione, niemieckie nici Madeira są jednymi z chętniej wybieranych spośród produktów dostępnych w naszym asortymencie. Madeira od lat znana jest na całym świecie z produkcji doskonałych nici do szycia i haftowania. Zestaw nici owerlokowych Madeira 8095 zawiera 12 szpulek w różnych kolorach.

  • Nawój: 1000 m
  • Grubość: 125
  • Kolory: 12 różne kolorów w wygodnym pudełku
Producent:
MADEIRA
Nawój:
  • 1000 m