Zestaw 12 wielokolorowych nici do owerloka Madeira Aerolock (1200 m)

MADEIRA 8097
Cena: 239.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  3 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Zestaw wielokolorowych nici owerlokowych Madeira Aerolock (12 szpulek po 1200 m) - Madeira 8097

Nici do szycia Madeira Aerolock to doskonałe nici polecane do pracy na owerloku czy coverze. Powstają w całości z poliestru rdzeniowego, który zapewnia ogromną trwałość, gładkość i elastyczność. Nici nie rozwarstwiają się, dobrze układają, są trwałe i mocne. Doskonała odporność na odbarwienia nawet po wielokrotnym praniu sprzyja ich stosowaniu w odzieży. Ten zestaw zawiera nici o standardowej grubości 125, nitki mają długość 1200 metrów. Tak nietypowo kolorystyczne nici sprawią, że przeszycie nie musi być schowane wewnątrz Twojego projektu, tylko może stanowić piękny, niecodzienny element dekoracyjny, wykończeniowy uszytych przez Ciebie bluzek, bluz, spódnic, sukienek czy odzieży sportowej. Co więcej, nici Madeira Aerolock możesz stosować nie tylko do szycia na owerloku, ale także na wieloczynnościowej maszynie do szycia.

Produkowane w Niemczech nici Madeira powstają z zachowaniem surowych norm jakościowych i produkcyjnych. Produkty charakteryzują się certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100, który zaświadcza, że powstają bez szkody dla środowiska oraz nie ma w nich szkodliwych dla nas substancji chemicznych.

Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy wszystko, co niezbędne w trakcie szycia. Jedną z rzeczy, bez których nie może się obejść ani domowa pracowania, ani profesjonalna szwalnia są dobrej jakości nici do szycia. Cenione, niemieckie nici Madeira są jednymi z chętniej wybieranych spośród produktów dostępnych w naszym asortymencie. Madeira od lat znana jest na całym świecie z produkcji doskonałych nici do szycia i haftowania. Zestaw wielokolorowych nici owerlokowych Madeira 8096 zawiera 12 szpulek.

  • Nawój: 1200 m
  • Grubość: 125
  • Kolory: wielokolorowe nici w wygodnym pudełku
Producent:
MADEIRA
Nawój:
  • 1200 m