Zestaw 24 nici do owerloka Madeira 9118B Aerolock (1200 m)

MADEIRA 9118B
Cena: 379.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Zestaw nici owerlokowych Madeira Aerolock (24 szpulki po 1200 m) - Madeira 9118B

Nici do szycia Madeira Aerolock w 6 uniwersalnych kolorach to doskonałe nici polecane do pracy z tkaninami i materiałami mniej elastycznymi. Powstają w całości z poliestru rdzeniowego, który zapewnia ogromną trwałość, gładkość i elastyczność. Nici nie rozwarstwiają się, dobrze układają, są trwałe i mocne. Doskonała odporność na odbarwienia nawet po wielokrotnym praniu sprzyja ich stosowaniu w odzieży. Ten zestaw zawiera nici o standardowej grubości 125, nitki mają długość 1200 metrów. Nici Madeira Aerolock możesz stosować nie tylko do szycia na owerloku, coverlocku czy coverze, ale także na wieloczynnościowej maszynie do szycia.

Produkowane w Niemczech nici Madeira powstają z zachowaniem surowych norm jakościowych i produkcyjnych. Produkty charakteryzują się certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100, który zaświadcza, że powstają bez szkody dla środowiska oraz nie ma w nich szkodliwych dla nas substancji chemicznych.

Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy wszystko, co niezbędne w trakcie szycia. Jedną z rzeczy, bez których nie może się obejść ani domowa pracowania, ani profesjonalna szwalnia są dobrej jakości nici do szycia. Cenione, niemieckie nici Madeira są jednymi z chętniej wybieranych spośród produktów dostępnych w naszym asortymencie. Madeira od lat znana jest na całym świecie z produkcji doskonałych nici do szycia i haftowania. Zestaw nici owerlokowych Madeira 9118B zawiera 24 szpulki w 6 uniwersalnych kolorach.

  • Nawój: 1200 m
  • Grubość: 125
  • Kolory: biały, kremowy, beżowy, jasnoszary, szary i czarny

Producent:
MADEIRA
Nawój:
  • 1200 m