Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 3289
  • 18999
Producent
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr (1)
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
16%
Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S3
4749.01  Cena: 3980.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S5
5649.00  Cena: 5089.00 
POLECAMY 10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME MC6700P
8699.00  Cena: 7828.00 
11%
Do schowka  Porównaj 
JANOME DM7200
3699.00  Cena: 3298.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S6
6399.00  Cena: 5759.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME TXL607
3649.00  Cena: 3289.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 5270QDC
3999.00  Cena: 3599.00 
11%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S7
9549.00  Cena: 8490.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
.ELNA 580+ EX
5349.00  Cena: 4799.00 

Maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami to innowacyjne urządzenia, które umożliwiają personalizację projektów tekstylnych. Tym samym nadają im wyjątkowego charakteru, a wielu profesjonalistom pozwalają poszerzyć ofertę usługową. Opcja wyszywania liter z polskimi znakami pojawia się w modelach komputerowych średnio i wysoko zaawansowanych. Są to maszyny cenionych producentów, wyposażone w wiele innych praktycznych funkcji. Choć są doskonałe dla zawodowców, to sprawdzą się też do użytku prywatnego, jako sprzęt dla pasjonatów szycia lub dla osób uczących się tego fachu. W SZYJ.PL dostępne są maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych krawców.

Maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami i ich działanie

Obsługa maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami jest praktycznie taka sama, jak wszystkich innych urządzeń tego typu. Różnica polega jedynie na tym, że oprócz klasycznych ściegów, możesz wybrać też literę lub cyfrę, jaką chcesz wyszyć. Tak samo, jak ściegi mają przypisane numery, tak i każda litera polskiego alfabetu ma swój numer na maszynie. Po wybraniu go, możesz wyszywać jej wzór na dowolnym materiale. Jako że dostępne maszyny z funkcją wyszywania polskich liter do modele komputerowe, są one szczególnie proste w obsłudze. Pożądane opcje wybierasz bowiem na intuicyjnym panelu sterowania. Po ustawieniu na nim ściegu, czyli konkretnej litery o określonym foncie, a także innych parametrów, jak choćby szerokość i długość ściegu, możesz przystąpić do pracy.

Gdzie sprawdzają się maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami?

Maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami to sprzęt doskonały przede wszystkim dla hobbystów. Sprawdzą się w użyciu amatorskim, na przykład kiedy chcesz podpisać na metce dziecięcą bluzę. Są też nieocenione przy jednolitych strojach sportowych, ułatwiając dziecku odnalezienie jego koszulki. Małe literki i cyferki można też wykorzystać do niewielkich akcentów dekoracyjnych w Twoich projektach. W użytku prywatnym maszyna do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami przyda się każdemu, komu zależy na rozwijaniu umiejętności szycia i tworzenia indywidualnych projektów. To też nie lada gratka dla rodzin wielodzietnych, gdzie personalizacja ubrań, ręczników i innych wyrobów tekstylnych będzie wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem.

Jakie marki produkują maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami?

Bezkonkurencyjny wśród marek produkujących maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami jest japoński gigant Janome. Modele wyposażone w taką opcję pojawiły się w kilku kolekcjach wypuszczonych na rynek przez tę firmę. Pojawiają się zarówno w urządzeniach ze średniej półki cenowej, jak i w tych przeznaczonych do szycia profesjonalnego na dużą skalę. Czołowym przykładem tych drugich jest kosztująca niemal 20 000 zł Janome Continental M8 Professional. Litery z polskimi znakami diakrytycznymi, czyli kropkami, kreskami i ogonkami znajdziesz też np. w maszynach Janome Skyline. Poza tym w SZYJ.PL dostępna jest maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami marki Elna. Ten model to jeden z najlepiej wyposażonych u najchętniej wybieranych wariantów linii Excellence, Elna 580+ Ex.

Jakie inne opcje mają maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami?

Jako że maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami to nowoczesne modele o bogatym wyposażeniu, to większość z nich pozwala na bardzo sprawne, komfortowe szycie rozmaitych projektów. Nawet najprostsze modele z polskimi znakami dają do wyboru 300-400 programów ściegowych. Mają też płynną regulację długości i szerokości ściegów, regulację naprężenia nici górnej, a do tego umożliwiają szycie wstecz oraz szycie podwójną igłą. Większość z nich jest wyposażona w wolne ramię. Natomiast maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami z najwyższej półki różnią się głównie tym, że są szybsze, oferują jeszcze więcej ściegów do wyboru i mają szerszy zakres regulacji. Jest to np. więcej pozycji docisku stopki. Poza tym mają zwykle lepsze oświetlenie LED oraz funkcję Slow Motion pozwalającą wolno rozpoczynać i kończyć ścieg.

Maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami - jak wybrać najlepszy model?

Wybierając maszynę do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami, kieruj się dokładnie takimi samymi kryteriami, jak w przypadku każdego innego modelu. Najpierw wyselekcjonuj modele z opcją szycia liter rodzimego alfabetu, a później skup się na pozostałych parametrach. Wybierając maszynę do użytku domowego, po prostu zwróć uwagę na jej trwałość i na te opcje, z których zamierzasz korzystać. Jeśli szukasz modelu do pracy zawodowej, znaczenie będzie miała wytrzymałość i niezawodność modelu. Upewnij się, że do jego budowy wykorzystano metalowe podzespoły. Zwróć uwagę na moc i szybkość szycia. Dla komfortu szycia znaczenie będzie miała liczba funkcji, w jakie maszyna jest wyposażona. Ważny jest też zakres automatycznych opcji, które wpłyną na wygodę i sprawność Twojej pracy.

Maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami w ofercie SZYJ.PL

SZYJ.PL oferuje maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami najwyższej jakości. W naszym asortymencie znajdziesz przede wszystkim modele marki Janome, ale pojawiają się też sprzęty innych producentów, np. marki Elna. Wszystkie proponowane maszyny charakteryzują się trwałością i niezawodnością. Bogate wyposażenie sprawia, że każda z nich zadowoli klientów prywatnych, a większość modeli spełni też oczekiwania profesjonalistów. W razie problemu z wyborem konkretnego produktu służymy fachowym doradztwem. Wszystkie dostępne maszyny są sprzedawane wraz z zestawem akcesoriów ułatwiających szycie, konserwację i przechowywanie sprzętu. Ponadto każda maszyna jest objęta gwarancją door-to-door obowiązującą na terenie całego kraju.