Zestaw 12 wielokolorowych nici do owerloka Madeira Aeroflock (1000 m)

MADEIRA 8096
Cena: 249.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Zestaw wielokolorowych nici owerlokowych Madeira Aeroflock (12 szpulek po 1000 m) - Madeira 8096

Nici do szycia Madeira Aeroflock to doskonałe nici polecane do pracy z materiałami elastycznymi na owerloku czy coverze. Powstają w całości z poliestru, który zapewnia ogromną trwałość, gładkość i elastyczność. Nici nie rozwarstwiają się, dobrze układają, są trwałe i mocne. Doskonała odporność na odbarwienia nawet po wielokrotnym praniu sprzyja ich stosowaniu w odzieży. Ten zestaw zawiera nici o standardowej grubości 100, nitki mają długość 1000 metrów. Madeira Aeroflock 8096 to niestandardowy zestaw 12 szpulek elastycznych nici owerlokowych w nietypowych wielokolorowych odcieniach. Dzięki temu szew owerlokowy lub coverlokowy nie musi być szwem schowanym wewnątrz, tylko może stanowić piękny, niecodzienny element wykończenia Twoich bluzek, bluz, spódnic, sukienek czy odzieży sportowej..

Nici Madeira 8095 Aeroflock są bardzo wytrzymałe i odporne na odbarwienia nawet po wielokrotnym praniu. Są wyprodukowane w 100% z poliestru, co przekłada się na świetną jakość ściegów, a tym samym i uszytych rzeczy. Nici świetnie się układają, nie zrywają, ani nie rozwarstwiają. Elastyczne nici Madeira Aeroflock są dedykowane jako nici dolne (zakładane na chwytacz lub chwytacze) w owerloku, coverloku lub coverze. Ich wyjątkowa konstrukcja sprawia, że dokładniej oplatają one krawędź szytego materiału (zdecydowanie dokładniej niż zwykła nić), lepiej wspólpracuje z nim w czasie rozciągania, a powstały szew jest miękki (przyjemniejszy dla skóry) i wygląda perfekcyjnie nawet po wielu praniach.

Produkowane w Niemczech nici Madeira powstają z zachowaniem surowych norm jakościowych i produkcyjnych. Produkty charakteryzują się certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100, który zaświadcza, że powstają bez szkody dla środowiska oraz nie ma w nich szkodliwych dla nas substancji chemicznych.

Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy wszystko, co niezbędne w trakcie szycia. Jedną z rzeczy, bez których nie może się obejść ani domowa pracowania, ani profesjonalna szwalnia są dobrej jakości nici do szycia. Cenione, niemieckie nici Madeira są jednymi z chętniej wybieranych spośród produktów dostępnych w naszym asortymencie. Madeira od lat znana jest na całym świecie z produkcji doskonałych nici do szycia i haftowania. Zestaw wielokolorowych nici owerlokowych Madeira 8096 zawiera 12 szpulek.

  • Nawój: 1000 m
  • Grubość: 100
  • Kolory: wielokolorowe nici w wygodnym pudełku
Producent:
MADEIRA
Nawój:
  • 1000 m