Nożyczki KAI krawieckie (21 cm)

PRYM 611512
Cena: 89.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w czwartek

Złóż zamówienie w ciągu  20 godzin.

21 cm - praworęczne
+
Do schowka  Porównaj 

Nożyczki krawieckie KAI N5210 - 21 cm

Na pewno posiadasz w swoim domu nożyczki, lecz czy są to nożyczki krawieckie dedykowane do cięcia materiałów? Zaczynając swoją przygodę z szyciem możesz oczywiście wykorzystać domowe uniwersalne nożyczki lecz szybko zorientujesz się, że nie najlepiej radzą sobie one z cięciem tekstyliów. Nawet podstawowe nożyczki krawieckie będą płynniej kroić tkaniny, jeans czy dresówki. Jeśli chcesz wyposażyć się w solidne nożyczki, które usprawnią Twoją pracę, polecamy Twojej uwadze japońską markę KAI.

Nożyczki krawieckie KAI z serii N5000 to jedne z modeli dla bardziej wymagających osób. Jakość wykonania nożyczek jest wyraźnie lepsza, niż w przypadku tanich marek. Ostrze doskonale tnie na całej swojej długości aż po sam czubek. Do produkcji nożyczek stosuje się stal AUS-6A, powszechnie stosowaną w produkcji noży i nożyczek w Japonii. Ma ona większą zawartość węgla i dodatek wanadu, co przekłada się na większą twardość, trwałość i odporność na ścieranie niż w przypadku standardowych stali.

Nożyczki krawieckie KAI N5210 świetnie sprawdzą się do cięcia zarówno lekkich, średnio grubych, a nawet bardzo grubych materiałów. Rękojeść nożyczek jest wyprofilowana, umożliwiając wygodne ułożenie dłoni. Z tego względu nożyczki są dostoswane dla osób praworęcznych. Uchwyt jest miękki, przyjemny w dotyku, nie uwiera dłoni i nie powoduje odcisków. Ostrza nożyczek zostały ze sobą połączone przy użyciu gwintowanej śruby, co pozwala na skorygowanie docisku ostrzy względem siebie oraz na rozłożenie nożyczek w celu ich profesjonalnego naostrzenia.

  • Długość całkowita: 21 cm
  • Długość ostrza: 9 cm
  • Rękojeść: dla praworęcznych

Warto pamiętać o regularnym czyszczeniu nożyczek, w tym celu zaleca się stosowanie wyłącznie miękkiej ściereczki, nie jest zalecane mycie nożyczek pod bieżącą wodą. Zadbaj o to, by przechowywać nożyczki w suchym i bezpiecznym miejscu – przypadkowy upadek z wysokości na podłogę może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia ostrzy.

W naszej ofercie znajdziesz te nożyczki również w wersji dla osób leworęcznych oraz nożyczki w większych rozmiarach: 23- centymetrowe oraz 25- centymetrowe.

Producent:
KAI
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 21 cm
Długość ostrza:
  • 9 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • dla praworęcznych
Waga nożyczek:
  • 120 g