Nożyczki KAI krawieckie (25 cm)

PRYM 611518
Cena: 139.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

25 cm - praworęczne
+
Do schowka  Porównaj 

Nożyczki krawieckie KAI N5250 - 25 cm

Z pewnością posiadasz w domu niejedne nożyczki, lecz czy są to nożyczki krawieckie wykonane z myślą o cięciu materiałów? Na starcie przygody z szyciem możesz z powodzeniem używać zwykłe domowe nożyczki lecz szybko zauważysz, że nie najlepiej radzą sobie one z cięciem tekstyliów. Nawet podstawowe nożyczki krawieckie będą płynniej kroić tkaniny, jeans czy dresówki. Jeśli chcesz wyposażyć się w solidne nożyczki, które usprawnią Twoją pracę, polecamy Twojej uwadze japońską markę KAI.

Nożyczki krawieckie KAI N5250 polecamy dla osób wymagających, które szukają nożyczek z wyższej półki do regularnego użytku. Jakość wykonania nożyczek jest znacznie lepsza, niż w przypadku budżetowych, prostych nożyczek. Ostrza tną świetnie na całej swojej długości aż po sam czubek. Do produkcji tych nożyczek wykorzystywana jest japońska stal AUS-6A, stosuje się ją również do produkcji noży kuchennych czy narzędzi chirurgicznych. Ma ona większą zawartość węgla i dodatek wanadu, co przekłada się na większą twardość, trwałość i odporność na ścieranie niż w przypadku standardowych stali.

Nożyczki Kai dobrze sprawdzą się do pracy z materiałami cienkimi, średnio grubymi a nawet grubymi. Rękojeść wykonana została z tworzywa sztucznego, które w dotyku daje wrażenie lekko gumowanego. Rączka jest ergonomicznie wyprofilowana, umożliwiając wygodne ułożenie dłoni. Z tego względu nożyczki są dostosowane dla osób praworęcznych. Uchwyt jest miękki, przyjemny w dotyku, nie uwiera dłoni i nie powoduje odcisków. Ostrza nożyczek zostały ze sobą połączone przy użyciu gwintowanej śruby, co pozwala na skorygowanie docisku ostrzy względem siebie oraz na rozłożenie nożyczek w celu ich profesjonalnego naostrzenia.

  • Długość całkowita: 25 cm
  • Długość ostrza: 11 cm
  • Rękojeść: dla praworęcznych

Warto pamiętać o regularnym czyszczeniu nożyczek, w tym celu zaleca się stosowanie wyłącznie miękkiej ściereczki, nie jest zalecane mycie nożyczek pod bieżącą wodą. Zadbaj o to, by przechowywać nożyczki w suchym i bezpiecznym miejscu – przypadkowy upadek z wysokości na podłogę może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia ostrzy.

Producent:
KAI
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 25 cm
Długość ostrza:
  • 11 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • dla praworęcznych
Waga nożyczek:
  • 180 g