LEWORĘCZNE

Nożyczki KAI krawieckie dla leworęcznych (21 cm)

PRYM 611513
Cena: 99.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

21 cm - leworęczne
+
Do schowka  Porównaj 

Nożyczki krawieckie Kai N5210L - 21 cm, dla leworęcznych

Często posiadamy w domu niejedną parę nożyczek, lecz żadna z nich nie spisuje się dobrze gdy przychodzi ciąć tekstylia. Uniwersalne domowe nożyczki mogą być dostateczne na starcie krawieckiego hobby, lecz z biegiem czasu warto zainwestować w nożyczki typowo krawieckie, które znacznie lepiej będą kroić tkaniny, dzianiny, jeans czy nawet skórę. W ofercie naszego sklepu znajdziesz proste, budżetowe modele, a także sprawdzone, renomowane firmy takie jak japońska marka KAI

Nożyczki krawieckie KAI z serii N5000 to jeden z tych modeli, który sugerujemy dla osób wymagających, szukających sprawdzonych nożyczek z wyższej półki. W przypadku takich nożyczek jakość ich wykonania jest wyraźnie lepsza, tym samym trwałość ostrza i jego ostrość również stoją na wyższym poziomie. Nożyczki tną gładko i równo na całej swojej długości, aż po same czubki. Wykonanie ze stali AUS-6A sprawia, że mają większą twardość niż standardowe, a to zwiększa ich trwałość i odporność na ścieranie.

Nożyczki krawieckie KAI N5210L polecane są do cięcia zarówno lekkich, średnio grubych, jak i grubych materiałów. Ergonomiczna wyprofilowana rękojeść nożyczek pozwala na komfortowe ułożenie dłoni, bez uwierania czy powodowania odcisków. Rączka w dotyku jest lekko gumowana, pewnie leży w dłoni. Te nożyczki zostały przygotowane z myślą o osobach leworęcznych Ich ostrza połączone są przy użyciu gwintowanej śruby, dając możliwość korekty docisku ostrzy względem siebie a także demontaż nożyczek w celu ich profesjonalnego ostrzenia.

  • Długość całkowita: 21 cm
  • Długość ostrza: 9 cm
  • Rękojeść: dla leworęcznych

Warto pamiętać o regularnym czyszczeniu nożyczek, w tym celu zaleca się stosowanie wyłącznie miękkiej ściereczki, nie jest zalecane mycie nożyczek pod bieżącą wodą. Zadbaj o to, by przechowywać nożyczki w suchym i bezpiecznym miejscu – przypadkowy upadek z wysokości na podłogę może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia ostrzy.

Producent:
KAI
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 21 cm
Długość ostrza:
  • 9 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • dla leworęcznych
Waga nożyczek:
  • 120 g