Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 990
  • 4959
Dostępność
Producent (1)
Gwarancja
Rodzaj maszyny
Regulacja docisku stopki
Rodzaj chwytacza
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport
Stolik powiększający

 Maszyna do szycia Pfaff Smarter 160S + GRATISY, fig. 1
12%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF SMARTER 160S
1129.00  Cena: 990.00 
 Maszyna do szycia Pfaff Smarter 140S + GRATISY, fig. 1
Brak produktów dla wybranych opcji w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF SMARTER 140S
Cena: 999.99 
.PFAFF PASSPORT 3.0
Cena: 3159.00 
 Maszyna do szycia Pfaff Ambition 610, fig. 1
8%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF AMBITION 610
3639.00  Cena: 3349.00 
.PFAFF AMBITION 620
Cena: 4699.00 
 Maszyna do szycia Pfaff Select 3.2, fig. 1
Brak produktów dla wybranych opcji w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF SELECT 3.2
Cena: 2999.00 
.PFAFF QUILT AMBITION 630
Cena: 4959.00 

Domowe maszyny do szycia Pfaff

Historia firmy Pfaff sięga 1862 roku, kiedy to w niemieckim Kaiserslautern lutnik Georg Michael Pfaff założył przedsiębiorstwo tworzące maszyny. Pierwsza maszyna Pfaff została wykonana w pełni ręcznie i służyła do szycia skóry podczas produkcji obuwia. Już w 1885 roku w Londynie otwarto kolejny lokal oferujący maszyny do szycia Pfaff. To właśnie projektanci tej marki jako pierwsi zaprezentowali światu takie udogodnienie, jakim jest elektroniczny przełącznik nożny. Czym obecnie charakteryzują się maszyny, jakie sprzedaje ten mający niemal 150-letnie doświadczenie producent?

Maszyna do szycia Pfaff Select 3.2 - dla zmechanizowanych

Nasz sklep internetowy SZYJ.PL w swoim asortymencie posiada wiele maszyn mechanicznych. Jedną z nich jest wyprodukowana przez firmę Pfaff maszyna do szycia Select 3.2. Model ten charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Maszyna Pfaff Select 3.2 posiada aż 27 programów ściegowych, które wybiera się za pomocą umieszczonych na korpusie przycisków funkcyjnych. Dzięki zastosowaniu elektronicznej regulacji siła wkłucia igły jest bardzo mocna, bez względu na wybraną prędkość szycia.

Domowe maszyny do szycia Pfaff Select 3.2 posiadają przemysłowy, pionowy chwytacz rotacyjny - dzięki niemu mogą pracować nie tylko precyzyjnie, ale także cicho. Z ich pomocą bez problemów można obszyć także gruby i ciężki materiał, a przestrzeń roboczą doświetlić wbudowanym oświetleniem LED. Jeśli szukasz trwałego, solidnego rozwiązania na wiele lat, a cena nie jest dla Ciebie najważniejszym wyznacznikiem - sprawdź koniecznie ten model, który oferuje nasz sklep online. Te proste w obsłudze, a zarazem nowoczesne maszyny Pfaff z pewnością spełnią Twoje oczekiwania i sprawdzą się w każdym domowym warsztacie krawieckim.

Komputerowe maszyny do szycia Pfaff

Nasz sklep internetowy SZYJ.PL posiada w ofercie także komputerowe maszyny do szycia Pfaff. Producent ten wprowadził na nasz rynek między innymi modele Pfaff Ambition 610, Pfaff Ambition 620 i Pfaff Quilt Ambition 630. Każdy z tych produktów to nowoczesna, komputerowa maszyna do szycia z górnym transportem IDT. Rozwiązanie to pozwala na bezproblemowe szycie każdego typu materiału - zarówno grubego i twardego, jak i delikatnego. Dodatkowo górny transport doskonale się sprawdzi podczas pikowania materiałów. Oferowane przez te maszyny możliwości i funkcje powinny zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Maszyny Pfaff Ambition to bardzo funkcjonalne narzędzia dla krawcowych, które zostały wyposażone m.in. w regulację docisku stopki, automatyczne ryglowanie, system automatycznego naprężenia nici, pozycjonowanie igły czy też obcinanie nici. Dodatkowo modele Ambition 620 i Quilt Ambition 630 umożliwiają wyszywanie liter. Co jeszcze ma do zaoferowania Pfaff? Maszyny do szycia pozwalają szyć bez udziału rozrusznika nożnego. Jest to możliwe za sprawą wbudowanego przycisku Start/Stop oraz elektronicznej regulacji prędkości szycia za pomocą suwaka, w które wyposażone są wszystkie modele komputerowe. Maszyny te otrzymują najlepsze opinie od dawna!

Maszyny Pfaff – solidne wykonanie, wieloletnia gwarancja

Odwiedzając nasz sklep online i decydując się na produkowane przez Pfaff maszyny do szycia, stawiasz na mocny, nowoczesny i solidnie wykonany sprzęt, którego cena jest adekwatna do oferowanych możliwości. Co więcej, wszystkie maszyny Pfaff opinie mają bardzo dobre. Zostały także objęte aż pięcioletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door. Z pewnością będą właściwym wyborem dla osób, które wymagają absolutnej perfekcji i dokładności od swojej maszyny do szycia.