6 lat gwarancji na maszyny do szycia Janome

WYBRANE MODELE MASZYN DO SZYCIA JANOME Z 6-LETNIĄ GWARANCJĄ!

Sześć lat gwarancji na maszyny do szycia Janome

Już nie pięć, a aż sześć lat gwarancji daje Janome na wybrane modele maszyn do szycia. - To najdłuższa gwarancja w Polsce na maszyny wieloczynnościowe - zaznacza firma ETI, dystrybutor japońskiej marki.

BYŁO PIĘĆ, JEST SZEŚĆ

Zdecydowana większość maszyn do szycia Janome jest objęta w Polsce 5-letnią gwarancją. Przedstawiciel i dystrybutor maszyn japońskiego producenta postanowił wydłużyć okres gwarancyjny o kolejny rok dla pięciu modeli. Są to:

DWA KROKI DO DŁUŻSZEJ GWARANCJI

Przywilej przedłużenia gwarancji do 72 miesięcy przysługuje osobom, które kupią nowe maszyny z powyższej listy. A następnie:

  • W ciągu 30 dni od daty zakupu zarejestrują maszynę na stronie www.janome.pl.
  • Dokonają płatnego przeglądu maszyny w serwisie gwaranta pomiędzy 24., a 36. miesiącem od daty jej zakupu. Dodajmy tylko, że brak takiego przeglądu we wskazanym terminie będzie oznaczał wygaśnięcie gwarancji po 36 miesiącach od momentu zakupu maszyny.

JANOME - DOBRA MARKA 2017

Marka Janome to zdobywca prestiżowego tytułu „DOBRA MARKA 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma”. Jako pierwsza firma w Polsce zyskała to miano w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie tytułu poprzedzają badania, które mają ocenić wartość, aktywność i rozpoznawalność marek. Celem badań jest wybór marki, która prezentuje najwyższą jakość, cieszy się największym zaufaniem i renomą w swojej dziedzinie. Godło „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” trafia do najlepszych firm i marek działających na polskim rynku. Jest dowodem na to, że laureat nagrody oferuje produkty i usługi najwyższej jakości, a na dodatek cieszy się zaufaniem i jest dobrze odbierany przez konsumentów.