Parowiec Texi Master Plus

.TEXI MASTER PLUS
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Parowiec Texi Master Plus

Steamer do odświeżania i wygładzania zagnieceń w pionie. Przy pomocy gorącej pary usuwa grzyby, roztocza i bakterie oraz brzydkie zapachy.

Steamer Texi Master Plus to lekkie, poręczne urządzenie wyposażone w kółka, ułatwiające jego przemieszczanie. Parowiec wyposażony jest w teleskopowy wieszak na prasowane rzeczy - przypinamy je specjalnymi klipsami. Natężenie wyrzucanej pary regulowane jest małym panelem sterującym, mamy możliwość aż 12- stopniowego regulowania intensywności pracy steamera. W komplecie z urządzeniem znajdziemy m.in. specjalną nasadkę do szczotkowania i zaprasowywania kantów. Pojemność zbiornika parowca wynosi 3,8 l , co przekłada się na około 70 minut pracy. Do parowca można nalewać wodę bezpośrednio z kranu.

Parowiec Texi Master Plus to urządzenie, z którym w pionie możemy odświeżyć ubrania, firany i zasłony bez konieczności ich zdejmowania z karniszy czy wieszaków. Sprawdzi się do prasowania bardzo delikatnych tkanin i ubrań trudnych do prasowania: z cekinami, koralikami, marszczeniami i innymi aplikacjami. Jednym słowem - świetnie sprawdzi się tam, gdzie da się wykorzystać zwykłego żelazka.

ParowiecTexi pozwoli uniknąć przypaleń i wyświeceń na materiale. Z powodzeniem można wykorzystać go również do czyszczenia mebli tapicerowanych, kanap czy dywanów. Jego wszechstronność sprawia, że idealnie sprawdzi się w sklepach odzieżowych, pracowniach krawieckich oraz hotelach i ośrodkach turystycznych.

Gwarancja, instrukcja

  • Texi Master Plus jest objęty 12 miesięczną gwarancją.
    Gwarancja jest ważna na terenie Polski.
  • Instrukcja obsługi Texi Master Plus - zapoznaj się.
Producent:
TEXI