Hafciarka Brother M240ED + program hafciarski Pe Design Plus 2

.BROTHER M240ED + PED PLUS 2
Cena brutto: 4530.00 
 
maszyna z programem podstawowym PED
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Hafciarka Brother M240ED + program hafciarski Pe Design Plus 2
1  x 2880.00 zł

W zestawie taniej!

Hafciarka Brother M240ED w zestawie z podstawowym programem do projektowania haftów Brother PED PLUS 2 taniej!
Kupując Brother M240ED z programem, otrzymujesz doskonałą domową hafciarkę z polem haftu 10x10cm (opcjonalnie można je powiększyć do 170x100mm stosując tamborek do haftu łączonego) oraz podstawowy program do projektowania haftów. To idealne rozwiązanie dla szukających kompaktowej maszyny do haftu i chcących samodzielnie projektować proste wzory.
Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

W skład zestawu wchodzą

  • BROTHER M240ED
    nowoczesna, niezawodna maszyna do haftowania. Wyposażona jest we wszystkie standardowe funkcje typowej hafciarki oraz zaawansowane dodatki potrzebne do haftowania. W pamięci wewnętrznej znajduje się 125 wzorów haftów (w tym 45 wzorów Disneya) oraz 10 czcionek. Inne hafty można łatwo wgrać do pamięci maszyny dzięki portowi USB. Model polecany zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z haftem, jak i dla wytrawnych hobbystów.
    Kliknij i sprawdź pełny opis maszyno-hafciarki: BROTHER M240ED.
  • Brother PED Plus 2
    świetny wybór dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z haftem. Program wyposażony w narzędzie do rysowania jest uproszczoną wersją oprogramowania PED 10 i stanowi użyteczne uzupełnienie hafciarki - pozwala w wygodny sposób zaprojektować napisy, a także zmienić grafikę w haft. Dzięki temu nie musisz poprzestać na gotowych propozycjach haftów proponowanych przez producenta - możesz za to tworzyć projekty, jakie tylko przyjdą Ci do głowy. Główne zalety programu to: PhotoStitch - narzędzie służące do automatycznego przetwarzania zdjęć fotograficznych w hafty, Auto Punch - umożliwia konwertowanie różnych grafik do formatu haftu w ciągu kilku sekund, ma 35 wbudowanych czcionek. Mamy możliwość importowania i eksportowania plików w formatach .pes, .dst, .exp, .pcs, .vip, .sew, .jef, .csd.
Producent:
BROTHER

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ