1%

Hafciarka Brother M240ED + program hafciarski Pe Design Plus 2

.BROTHER M240ED + PED PLUS 2
Cena: 5239.00  Cena regularna: 5289.00 
5239.00 zł
Oszczędzasz: 50.00 zł (1%)
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 3490.00 zł
1  x 1949.00 zł 1899.00 zł

Hafciarka Brother M240ED

Japońska hafciarka Brother M240ED to maszyna, którą można z powodzeniem polecić wszystkim rozpoczynającym przygodę z haftem komputerowym. Brother M240ED to hafciarka wyposażona w pole haftu wynoszące 10 x 10 centymetrów, z opcją powiększenia przy zastosowaniu dodatkowego tamborka. W jej wyposażeniu oprócz nowoczesnych rozwiązań technicznych, jest aż 125 wzorów haftów, wśród których znajdują się również wzory legendarnego Disneya. Jest również wygodny port USB, dzięki któremu można wczytać w pamięć maszyny swoje projekty hafciarskie i wykorzystać je w dogodnym momencie.

Brother M240ED jest idealnym rozwiązaniem dla szukających kompaktowej maszyny do haftu. Model polecany zarówno dla rozpoczynających przygodę z haftem, jak i dla wytrawnych hobbystów. M240ED sprawi, że będziesz w stanie w unikalny sposób wykończyć swoje projekty.

Program hafciarski Pe Design Plus2

Decydując się na zakup hafciarki Brother M240ED w naszym sklepie Szyj.pl, wraz z wyposażeniem otrzymujesz także nowoczesny program hafciarski Pe Design Plus2. Niewątpliwie stanowi on znakomitą wiadomość dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z haftem, a to za sprawą możliwości rysowania i projektowania. Program zawiera uproszczoną wersję PED10 i jest niejako jej uzupełnieniem. Do głównych atutów programu należą narzędzia do automatycznego przetwarzania fotografii w projekty haftów, konwertowanie grafik do formatu haftu, a także szeroki wybór czcionek. Pliki można zarówno eksportować, jak i importować w różnych formatach.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki.

Producent:
BROTHER