Hafciarka Elna 830 Expressive + program Janome Digitizer Jr 5.0

.ELNA 830 EX + DIGITIZER JR 5.0
8%
8%
Cena brutto: 6499.00  Cena regularna: 7098.01 
Oszczędzasz: 599.01 zł (8%)
Dostępność: w magazynie
 

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  6 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

W zestawie taniej!
Kupując hafciarkę Elna 830 eXpressive w zestawie z programem do projektowania haftów Janome Digitizer Jr v5.0 oszczędzasz aż 599 zł! Wybierając Elna 830 eX otrzymujesz bogato wyposażoną hafciarkę, która świetnie sprawdzi się w w domu, ale też w zakładzie krawieckim. Dołączony w zestawie program Digitizer Jr v5.0 sprawi, że dostępnych będzie jeszcze więcej czcionek i dodatkowych opcji, które zwiększą możliwości Twojej nowej hafciarki.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

W naszym sklepie dostępny są również zestawy: Elna 830 eX + Janome Digitizer MBX v5.0.

W skład zestawu wchodzą:

HAFCIARKA ELNA 830 EXPRESSIVE

Szybka i bogato wyposażona nowoczesna hafciarka komputerowa Elna 830 eXpressive ma duży, czytelny wyświetlacz z menu w języku polskim.Oznacza to, że obsługa urządzenia jest bardzo przejrzysta i intuicyjna. W hafciarce zainstalowano 160 wzorów haftów, a także sześć wzorów czcionek, w tym również takie z polskimi znakami. Możliwości urządzenia są tak naprawdę nieograniczone, bo dzięki wbudowanemu portowi USB możemy przenieść do hafciarki i wyhaftować dowolny wzór. Maksymalne pole haftu wynosi 280x200 mm, a do dyspozycji mamy zestaw trzech tamborków. Personalizacja i tworzenie wyjątkowych, niepowtarzalnych projektów jest łatwe i przyjemne dzięki tej niezawodnej hafciarce. Polecamy ją nie tylko do użytku domowego, bo wiemy, że sprawdzi się również w zakładzie usługowym czy krawieckim.

JANOME DIGITIZER JR v. 5.0

Janome Digitizer Jr v5.0 to łatwy w obsłudze program stworzony dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z haftowaniem. Najnowsza wersja podstawowego programu do projektowania haftów jest uproszczonym wydaniem programu Janome Digitizer MBX. Dzięki oprogramowaniu jeszcze lepiej wykorzystasz możliwości Twojej hafciarki. Z łatwością i w wygodny sposób zaprojektujesz napisy, a także zamienisz obrazek lub zdjęcie na haft. Całość natomiast zapiszesz w pliku o formacie rozpoznawanym przez hafciarki wielu producentów. Program daje możliwość precyzyjnego ustawienia kolejności haftu dla każdego z obiektów, daje duży wybór czcionek, ma ulepszone zarządzanie kolorami i podszyciem.

Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 5999.00 zł 5492.74 zł
1  x 1099.01 zł 1006.26 zł
Darmowa wysyłka
DARMOWA WYSYŁKA

Nasi pracownicy nie tylko bezpiecznie i starannie zapakują zamówioną maszynę do szycia, ale także wyślą ją do Ciebie całkowicie za darmo. Nasze przesyłki zawsze wysyłamy na adres wskazany przez Ciebie w zamówieniu, w czasie określonym w opisie produktu. Dodatkowo jeśli opłacisz swoje zamówienie formą płatności PayU lub wybierzesz płatność przy odbiorze (pobranie), jesteśmy od razu gotowi do wysłania paczki. Gdy zamówienie złożysz do godziny 13 możesz mieć pewność, że maszyna będzie u Ciebie już kolejnego dnia roboczego.

SZKOLENIE
SZKOLENIE

Jeśli zdecydujesz się na odbiór zakupionego urządzenia w naszym salonie w Poznaniu, na życzenie otrzymasz bezpłatne szkolenie z obsługi maszyny. Nasz specjalista pokaże jak przygotować maszynę do pracy, zaprezentuje możliwości wybranego modelu, a także opowie jak najlepiej o niego dbać. Pomoże również dobrać zestaw akcesoriów i dodatków ułatwiających pracę na maszynie. Bardzo chętnie dzielimy się naszą wiedzą i zdobytym doświadczeniem, ponieważ wiemy, jak bardzo ułatwia to pracę z nową maszyną.

WSPARCIE PO ZAKUPIE
WSPARCIE PO ZAKUPIE

Korzystając z usług naszego sklepu i dokonując w nim zakupów, masz gwarancję wsparcia ze strony pracowników SZYJ.PL również po dokonaniu zakupów.
Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie komfort użytkowania zakupionej maszyny i akcesoriów, dlatego też chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące obsługi i użytkowania zakupionych rzeczy.
Jeśli po przeczytaniu instrukcji obsługi wciąż będziesz miał wątpliwości w kwestii obsługi czy konserwacji maszyny, jeśli będziesz miał kłopot z montażem zakupionych akcesoriów - skorzystaj z numeru telefonu lub adresu mailowego podanego na naszej stronie - chętnie pomożemy Ci odkryć prawdziwą radość szycia.

Producent:
ELNA