Hafciarka Elna 830 Expressive + program Janome Digitizer Jr 5.5

.ELNA 830 EX + DIGITIZER JR
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Hafciarka Elna 830 Expressive + program Janome Digitizer Jr 5.5

UWAGA! Hafciarka ELNA 830eX nie jest już dostępna w sprzedaży. Jeśli szukasz podobnego sprzętu, to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami bliźniaczego modelu – JANOME MC500E.

Jeżeli szukasz hafciarki, która jest nie tylko przyjazna w obsłudze, ale także bardzo efektywna, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz tu hafciarkę Elna 830 Expressive wyposażoną w wyjątkowo przydatny program Janome Digitizer Jr 5.5. Jest to urządzenie jednoigłowe. Dzięki niej można z łatwością tworzyć efektowne monogramy oraz łączyć wzory i napisy. Pracę ułatwia możliwość edycji haftów na ekranie, polskie menu oraz dostępność czcionek z polskimi znakami.

Hafciarka z profesjonalnym wyposażeniem

Wybierając hafciarkę, należy zwrócić uwagę na wiele parametrów mających wpływ na późniejszą pracę. Hafciarka Elna 830 Expressive ma wbudowane elementy, takie jak szpulownik, nawlekacz oraz czujnik zrywania nitki, oraz chwytacz rotacyjny. To podstawowe elementy prezentowanego urządzenia. Zainstalowane 5-punktowe oświetlenie LED zagwarantuje odpowiednią jasność podczas pracy. Maksymalna prędkość haftowania wynosi 860 wkłuć na minutę, co w połączeniu ze 160 wgranymi wzorami haftów sprawia, że Elna 830, to doskonały sprzęt, który sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak i jako sprzęt do pracy. W standardowym wyposażeniu znajduje się m.in. komplet tamborków, szpulki, zestawy nici i wiele innych elementów pozwalających rozpocząć pracę.

Producent:
ELNA