Hafciarka Elna 830 Expressive + program Janome Digitizer Jr 5.0

.ELNA 830 EX + DIGITIZER JR 5.0
10%
10%
Cena brutto: 5499.00  Cena regularna: 6098.01 
Oszczędzasz: 599.01 zł (10%)
Dostępność: w magazynie
 

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  7 godzin

+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 4999.00 zł 4492.74 zł
1  x 1099.01 zł 1006.26 zł

W zestawie taniej!
Kupując hafciarkę Elna 830 eXpressive w zestawie z programem do projektowania haftów Janome Digitizer Jr v5.0 oszczędzasz aż 599 zł! Wybierając Elna 830 eX otrzymujesz bogato wyposażoną hafciarkę, która świetnie sprawdzi się w w domu, ale też w zakładzie krawieckim. Dołączony w zestawie program Digitizer Jr v5.0 sprawi, że dostępnych będzie jeszcze więcej czcionek i dodatkowych opcji, które zwiększą możliwości Twojej nowej hafciarki.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

W naszym sklepie dostępny są również zestawy: Elna 830 eX + Janome Digitizer MBX v5.0.

W skład zestawu wchodzą:

HAFCIARKA ELNA 830 EXPRESSIVE

Szybka i bogato wyposażona nowoczesna hafciarka komputerowa Elna 830 eXpressive ma duży, czytelny wyświetlacz z menu w języku polskim.Oznacza to, że obsługa urządzenia jest bardzo przejrzysta i intuicyjna. W hafciarce zainstalowano 160 wzorów haftów, a także sześć wzorów czcionek, w tym również takie z polskimi znakami. Możliwości urządzenia są tak naprawdę nieograniczone, bo dzięki wbudowanemu portowi USB możemy przenieść do hafciarki i wyhaftować dowolny wzór. Maksymalne pole haftu wynosi 280x200 mm, a do dyspozycji mamy zestaw trzech tamborków. Personalizacja i tworzenie wyjątkowych, niepowtarzalnych projektów jest łatwe i przyjemne dzięki tej niezawodnej hafciarce. Polecamy ją nie tylko do użytku domowego, bo wiemy, że sprawdzi się również w zakładzie usługowym czy krawieckim.

JANOME DIGITIZER JR v. 5.0

Janome Digitizer Jr v5.0 to łatwy w obsłudze program stworzony dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z haftowaniem. Najnowsza wersja podstawowego programu do projektowania haftów jest uproszczonym wydaniem programu Janome Digitizer MBX. Dzięki oprogramowaniu jeszcze lepiej wykorzystasz możliwości Twojej hafciarki. Z łatwością i w wygodny sposób zaprojektujesz napisy, a także zamienisz obrazek lub zdjęcie na haft. Całość natomiast zapiszesz w pliku o formacie rozpoznawanym przez hafciarki wielu producentów. Program daje możliwość precyzyjnego ustawienia kolejności haftu dla każdego z obiektów, daje duży wybór czcionek, ma ulepszone zarządzanie kolorami i podszyciem.

Producent:
ELNA
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka