Hafciarka Elna 830 Expressive + program Janome Digitizer MBX 5.0

.Elna 830 EX + DIGITIZER MBX
14%
14%
Cena brutto: 9499.00  Cena regularna: 10998.00 
Oszczędzasz: 1499.00 zł (14%)
Dostępność: w magazynie
 

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  6 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

W zestawie taniej!
Kupując hafciarkę Elna 830 eXpressive w zestawie z programem do projektowania haftów Janome Digitizer MBX v5.0 oszczędzasz aż 1 499 zł! Wybierając Elna 830 eX otrzymujesz bogato wyposażoną hafciarkę, która świetnie sprawdzi się w w domu, ale też w zakładzie krawieckim. Dołączony w zestawie program Digitizer MBX v5.0 sprawi, że dostępnych będzie jeszcze więcej czcionek i dodatkowych opcji, które zwiększą możliwości Twojej nowej hafciarki.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

W naszym sklepie dostępny są również zestawy: Elna 830 eX + Janome Digitizer Junior v5.0.

W skład zestawu wchodzą:

HAFCIARKA ELNA 830 EXPRESSIVE

Szybka i bogato wyposażona nowoczesna hafciarka komputerowa Elna 830 eXpressive ma duży, czytelny wyświetlacz z menu w języku polskim.Oznacza to, że obsługa urządzenia jest bardzo przejrzysta i intuicyjna. W hafciarce zainstalowano 160 wzorów haftów, a także sześć wzorów czcionek, w tym również takie z polskimi znakami. Możliwości urządzenia są tak naprawdę nieograniczone, bo dzięki wbudowanemu portowi USB możemy przenieść do hafciarki i wyhaftować dowolny wzór. Maksymalne pole haftu wynosi 280x200 mm, a do dyspozycji mamy zestaw trzech tamborków. Personalizacja i tworzenie wyjątkowych, niepowtarzalnych projektów jest łatwe i przyjemne dzięki tej niezawodnej hafciarce. Polecamy ją nie tylko do użytku domowego, bo wiemy, że sprawdzi się również w zakładzie usługowym czy krawieckim.

JANOME DIGITIZER MBX v5.0

Janome Digitizer MBX v5.0 to idealny wybór dla osób, które chcą w łatwy i przyjemny sposób tworzyć profesjonalne hafty. Najnowsza wersja topowego oprogramowania firmy Janome pozwala w prosty, intuicyjny sposób korzystać z narzędzi i ustawień dzięki przejrzystemu interfejsowi. Ma 108 wbudowanych czcionek i 20 rodzajów podszyć haftu, co w połączeniu z ogromnym wyborem narzędzi do rysowania daje możliwość tworzenia oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju projektów. Dzięki opcji zapisywania w wielu formatach graficznych projekty będzie można wykonać na większości hafciarek dostępnych na rynku.

Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 5999.00 zł 5181.35 zł
1  x 4999.00 zł 4317.65 zł
Darmowa wysyłka
DARMOWA WYSYŁKA

Nasi pracownicy nie tylko bezpiecznie i starannie zapakują zamówioną maszynę do szycia, ale także wyślą ją do Ciebie całkowicie za darmo. Nasze przesyłki zawsze wysyłamy na adres wskazany przez Ciebie w zamówieniu, w czasie określonym w opisie produktu. Dodatkowo jeśli opłacisz swoje zamówienie formą płatności PayU lub wybierzesz płatność przy odbiorze (pobranie), jesteśmy od razu gotowi do wysłania paczki. Gdy zamówienie złożysz do godziny 13 możesz mieć pewność, że maszyna będzie u Ciebie już kolejnego dnia roboczego.

SZKOLENIE
SZKOLENIE

Jeśli zdecydujesz się na odbiór zakupionego urządzenia w naszym salonie w Poznaniu, na życzenie otrzymasz bezpłatne szkolenie z obsługi maszyny. Nasz specjalista pokaże jak przygotować maszynę do pracy, zaprezentuje możliwości wybranego modelu, a także opowie jak najlepiej o niego dbać. Pomoże również dobrać zestaw akcesoriów i dodatków ułatwiających pracę na maszynie. Bardzo chętnie dzielimy się naszą wiedzą i zdobytym doświadczeniem, ponieważ wiemy, jak bardzo ułatwia to pracę z nową maszyną.

WSPARCIE PO ZAKUPIE
WSPARCIE PO ZAKUPIE

Korzystając z usług naszego sklepu i dokonując w nim zakupów, masz gwarancję wsparcia ze strony pracowników SZYJ.PL również po dokonaniu zakupów.
Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie komfort użytkowania zakupionej maszyny i akcesoriów, dlatego też chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące obsługi i użytkowania zakupionych rzeczy.
Jeśli po przeczytaniu instrukcji obsługi wciąż będziesz miał wątpliwości w kwestii obsługi czy konserwacji maszyny, jeśli będziesz miał kłopot z montażem zakupionych akcesoriów - skorzystaj z numeru telefonu lub adresu mailowego podanego na naszej stronie - chętnie pomożemy Ci odkryć prawdziwą radość szycia.

Producent:
ELNA