Hafciarka Elna 830 Expressive + program Janome Digitizer MBX 5.5

.Elna 830 EX + DIGITIZER MBX
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Hafciarka Elna 830 Expressive

UWAGA! Hafciarka ELNA 830eX nie jest już dostępna w sprzedaży. Jeśli szukasz podobnego sprzętu, to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami bliźniaczego modelu – JANOME MC500E.

Hafciarka komputerowa, czyli połączenie maszyny do szycia wraz z modułem napędzającym ramię, które wyhaftuje nawet najbardziej skomplikowane i fantazyjne wzory, to sprzęt, o którym marzy każda miłośniczka szycia. W naszym sklepie Szyj.pl dostępna jest m.in. nowoczesna jednoigłowa hafciarka Elna 830 Expressive, wyposażona w wiele przydatnych funkcji, a także niestandardowo obszerne pole haftu, wynoszące 280x200 milimetrów. Jednym z wielu atutów Elna 830 Expressive jest możliwość wyszywania polskich znaków, dzięki czemu można tworzyć spersonalizowane rzeczy.

Nowoczesna hafciarka plus inteligentny program Janome Digitizer MBX 5.5

Oferowana hafciarka zawiera menu w języku polskim, a jej obsługa jest łatwa i intuicyjna. Ponadto ma wbudowaną dużą pamięć, w której można gromadzić swoje projekty na przyszłość. Decydując się na zakup nowoczesnej hafciarki komputerowej Elna 830 Expressive, otrzymujesz także profesjonalny program do tworzenia haftów, stworzony przez japońską markę Janome. Program Janome Digitizer MBX 5.5 to nieoceniona pomoc podczas projektowania haftów. Ma on prosty w obsłudze interfejs oraz szeroki wybór czcionek wraz z narzędziami do rysowania, co daje niezliczone możliwości tworzenia.

Producent:
ELNA