9%

Hafciarka Elna 830 Expressive + program Janome Digitizer MBX 5.5

.Elna 830 EX + DIGITIZER MBX
Cena brutto: 9999.00  Cena regularna: 10998.00 
Oszczędzasz: 999.00 zł (9%)
Dostępność: 3 dni
 
maszyna z programem profesjonalnym MBX
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Hafciarka Elna 830 Expressive + program Janome Digitizer MBX 5.5
1  x 5999.00 zł 5181.35 zł
Hafciarka Elna 830 Expressive + program Janome Digitizer MBX 5.5
1  x 4999.00 zł 4817.65 zł

W zestawie taniej!
Kupując hafciarkę Elna 830 eXpressive w zestawie z programem do projektowania haftów Janome Digitizer MBX v5.5 oszczędzasz aż 1 499 zł! Wybierając Elna 830 eX otrzymujesz bogato wyposażoną hafciarkę, która świetnie sprawdzi się w w domu, ale też w zakładzie krawieckim. Dołączony w zestawie program Digitizer MBX v5.5 sprawi, że dostępnych będzie jeszcze więcej czcionek i dodatkowych opcji, które zwiększą możliwości Twojej nowej hafciarki.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

W naszym sklepie dostępny są również zestawy: Elna 830 eX + Janome Digitizer Junior v5.5.

W skład zestawu wchodzą:

HAFCIARKA ELNA 830 EXPRESSIVE

Szybka i bogato wyposażona nowoczesna hafciarka komputerowa Elna 830 eXpressive ma duży, czytelny wyświetlacz z menu w języku polskim.Oznacza to, że obsługa urządzenia jest bardzo przejrzysta i intuicyjna. W hafciarce zainstalowano 160 wzorów haftów, a także sześć wzorów czcionek, w tym również takie z polskimi znakami. Możliwości urządzenia są tak naprawdę nieograniczone, bo dzięki wbudowanemu portowi USB możemy przenieść do hafciarki i wyhaftować dowolny wzór. Maksymalne pole haftu wynosi 280x200 mm, a do dyspozycji mamy zestaw trzech tamborków. Personalizacja i tworzenie wyjątkowych, niepowtarzalnych projektów jest łatwe i przyjemne dzięki tej niezawodnej hafciarce. Polecamy ją nie tylko do użytku domowego, bo wiemy, że sprawdzi się również w zakładzie usługowym czy krawieckim.

JANOME DIGITIZER MBX v5.5

Janome Digitizer MBX v5.5 to idealny wybór dla osób, które chcą w łatwy i przyjemny sposób tworzyć profesjonalne hafty. Najnowsza wersja topowego oprogramowania firmy Janome pozwala w prosty, intuicyjny sposób korzystać z narzędzi i ustawień dzięki przejrzystemu interfejsowi. Ma 108 wbudowanych czcionek i 20 rodzajów podszyć haftu, co w połączeniu z ogromnym wyborem narzędzi do rysowania daje możliwość tworzenia oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju projektów. Dzięki opcji zapisywania w wielu formatach graficznych projekty będzie można wykonać na większości hafciarek dostępnych na rynku.

Producent:
ELNA
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ