19%

Hafciarka Janome MC230E + program hafciarski Janome Artistic JR

.JANOME MC230E + ARTISTIC DIGITIZER JR
Cena brutto: 3499.00  Cena regularna: 4298.00 
Oszczędzasz: 799.00 zł (19%)
Dostępność: w magazynie
 
maszyna z programem podstawowym Artistic JR
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Hafciarka Janome MC230E + program hafciarski Janome Artistic JR
1  x 2999.00 zł 2441.48 zł
Hafciarka Janome MC230E + program hafciarski Janome Artistic JR
1  x 1299.00 zł 1057.52 zł

W zestawie taniej!
Kupując Janome MC230E otrzymujesz doskonałą jednoigłową hafciarkę, która sprawdzi się również w pracowni krawieckiej. Dołączony w zestawie program Janome Artistic JR doskonale rozwinie możliwości Twojej hafciarki. Oprócz dodatkowych czcionek zyskasz także możliwość samodzielnego tworzenia haftów.

W skład zestawu wchodzą:

JANOME MC230E

Kompaktowa, komputerowa hafciarka jednoigłowa z polem haftu 14x14 cm. Do Twojej dyspozycji są aż 73 wbudowane wzory i 3 czcionki. Maszyna posiada wbudowany port USB, aby szybko i wygodnie wgrać kolejne wzory do hafciarki. W zestawie z maszyną znajdują się dwa tamborki. Janome MC230E ma trwałą, metalową konstrukcję oraz obudowę z bardzo solidnego, dobrze spasowanego tworzywa. Hafciarka jest wystarczająco ciężka, by można było na niej stabilnie haftować, a zarazem na tyle lekka, żeby przenieść ją, używając wygodnego uchwytu, chowanego w korpusie.

Szczegółowy opis produktu znajdziesz tutaj - Hafciarka Janome MC230E

JANOME ARTISTIC JR

Program Artistic Digitizer Jr to podstawowy program do projektowania haftów. Posiada, proste i bardzo czytelne menu w języku polskim, które znacznie ułatwia obsługę programu. Dzięki temu z powodzeniem mogą go używać nawet osoby zupełnie początkujące. Do dyspozycji mamy 21 wbudowanych czcionek w tym czcionki zawierające polskie litery. Hafty przygotowujemy automatycznie, czyli program sam zamienia zdjęcia/ rysunek/ grafikę na gotowy haft. Mamy jednak możliwość ustawienia dokładności odwzorowania, ilości kolorów (możemy je swobodnie ograniczyć względem ilości na grafice), a także tła haftu, czyli możemy zostawić lub automatycznie usunąć tło. Po zamianie grafiki na haft możemy zmieniać kolejności haftowanych obiektów czy jego kolorów. Program można zainstalować na systemie operacyjnym Windows, jak i iOS (Mac). Szczegółowy opis produktu znajdziesz tutaj - Program do projektowania haftów Janome Artistic JR

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ