Hafciarka Janome MC230E + program hafciarski Janome Artistic JR

.JANOME MC230E + ARTISTIC DIGITIZER JR
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 0.00 zł
1  x 1499.00 zł 0.00 zł

Hafciarka Janome MC230E + program hafciarski Janome Digitizer Jr

UWAGA! Hafciarka Janome MC230e nie jest już dostępna w Polsce. Jeśli szukasz podobnego sprzętu, to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami modelu – JANOME MC500E.

Samodzielne zdobienie poszewek czy ręczników oraz personalizacja ubrań to marzenie wielu osób. Dzięki powstaniu maszyn, takich jak hafciarki maszynowe można zrealizować je nawet bez posiadania szczególnych uzdolnień manualnych. Hafciarka Janome MC 230E pozwoli Ci z łatwością zrealizować swoje hafciarskie projekty. Prezentowane urządzenie dostosowane jest do poziomu umiejętności nawet osób początkujących. Jest to solidna maszyna kompaktowa o stosunkowo dużym polu haftu.

Program hafciarski, który pozwala tworzyć bez ograniczeń

W celu ułatwienia pracy została ona wyposażona w duży i czytelny ekran LCD, możesz na nim nie tylko wybrać wzór haftu, ale także zmienić jego rozmiar, oraz skopiować lub odwrócić dowolny wzór. Hafciarka Janome Memory Craft MC230 E to 73 wgrane wzory oraz program hafciarski Janome Digitizer JR. To pozwala na szybkie wyszywanie wybranych wzorów, na tworzenie 2 i 3-literowych monogramów, a także na łączenie tekstu ze wzorem. Dzięki portowi USB możesz także odczytać dowolny inny wzór dołączony na pendrive. Wbudowany szpulownik i nawlekacz zdecydowanie ułatwiają i przyśpieszają pracę, a automatyczne zatrzymanie hafciarki podczas konieczności zmiany koloru sprawia, że haftowanie staje się jeszcze łatwiejsze.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki.